Čak Noris i Texas

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
t_CCak-ya-malu1.jpg

texas.jpg

Држава Тексас

ХЈУСТОН – Америчка звезда акционих филмова Чак Норис изјавио је да би Тексас могао да прогласи независност и да би он могао да се кандидује за његовог председника.

„Америчком реџеру” се, наиме, нимало не допада скретање улево америчке владе након избора Барака Обаме ког је током изборне кампање и сам подржао.

Он је у својој колумни, објављеној 9. марта на сајту Ворлд нет дејли, упозорио да ће се Тексас отцепити од САД ако се ствари наставе овим током.

Цитирајући Џона Адамса, мајстор борилачких вештина је написао да Конгрес и председник „газе попут стампеда” Устав државе у корист „разних жеља, партијских политика и расипништва”.

Нориса очигледно привлачи политика. Доказ тога је и његова књига „Црни појас патриотизма” (Black belt patriotism) у којој износи своја гледишта на 247 страница.

Наслов првог од 10 поглавља, „Једна нација, подељена, без идеја”, довољно говори о садржини књиге.
 
Pa ako bude mislio ozbiljno , doci ce nacionalna garda i ubice i njega i sve njegove istomisljenike , bez ikakvog sudjenja, kao sto su onomad i uradili , jer se to tako radi u Demokratskim Drzavama .
 
Pa ako bude mislio ozbiljno , doci ce nacionalna garda i ubice i njega i sve njegove istomisljenike , bez ikakvog sudjenja, kao sto su onomad i uradili , jer se to tako radi u Demokratskim Drzavama .

alooooo. sta se foliras da ne vidis post??.........:hahaha::hahaha::hahaha:

lepo te pitam, gde je , i kada to iko hteo da se u teksasu odcepi od usa, pa je nacionalna garda intervenisala????:dash::dash::dash:
 
Čak Noris zalupljuje rotaciona vrata ...

Isus može da hoda po vodi.

Čak Noris može da hoda po Isusu.

Čak Noris je ubio Ahila hedšotom

Čak Noris je rođen u brvnari koju je sam napravio.

Ja sam čuo da će Čak Noris postojeću US ambasadu u Beogradu preuzeti i pretvoriti u ambasadu Teksasa.

I to jednim roundhouse kick-om.

Srbija bi trebala da prizna nezavisnost Texas-a jer u protivnom, moglo bi da dodje do detsbilizacije SAD.:mrgreen:
Srbija je veoma zabrinuta za bezbednost gradjana Texas-a.

Како Чак прескаче реку?
Уздуж! :lol::lol::lol:

:hahaha::hahaha: Ponekad vas prosto obožavam.:hahaha:
 

Back
Top