Још један српски шамар Србији

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Дали поједине политичаре и уметнике, хвата неко лудило чим закораче у Хрватску тек треба да се анализира. Баш као Балашевић недавно, драги нам Председни нешто раније, сада и сенилни Мићуновић, тек онако из чиста мира,лупе шамар Србији па се мртви ладни у њу врате.

Драгољуб Мићуновић опростио Хрватима злочине над Србима Срамота старог улизице Мићуновић је Хрватима поручио да Србија не тражи њихово извињење за прогон Срба Боравак у Загребу Драгољуб Мићуновић је искористио да хрватском премијеру Иви Санадеру поручи да Србија „не тражи извињење за прогон Срба". :dontunderstand:
Заменик председника Српске напредне странке Александар Вучић поручује да изјава Драгољуба Мићуновића само говори о Демократској странци.
- То је неозбиљна и неодговорна изјава председника Спољнополитичког одбора Скупштине Србије. Ако неко треба да прими извињење, то је Србија и српски народ. Хрватска је само током акције „Олуја" убила 2000 и протерала више од 220.000 Срба са подручја Републике Српске Крајине, а Јасеновац и да не помињем, каже Вучић за „Правду" и додаје да, уколико је Тадић могао да се извињава за Сребреницу, тако и Хрвати морају да се извине за погром над Србима.
 
idi na bilo koje hrvatske novine..pa ces procitati...zasto sumnjas ..pa tako ocekivano ponasanje gradjanskih opcija takozvanih ,,boljebitibusmannegosrbin...sramotni su..e moje demokrate

Nemam ja vreme da čitam sve živo... Ako patriotski natrojen forumaš želi da popljuje malo režim, neka to uradi na odgovarajući način, kako bi ugođaj bio kompletan! A tema o Mićunovću je bila, pa nisam primetio da je neko komentarisao ovo..

Dakle, link... Ima ili nema... Ako nema... Lock:mrgreen:
 
najbolje je sto se prvi oglasio Pickousti koji odmah posle izdaje shefa otrcao u Hrvatsku , a hvalio se i kako obozava istarska vina i dalmatinski prsut ,a o kras bajaderama da i ne govori :lol:

To je interesantan slučaj i jeftina politička demagogija... Mnogo opasnija čak i od "Plesom do snova".

Otišo je tamo među Srbe, jeo go*vna, bla, bla, bla i vratio se u Srbiju. A sad će one ljude, koji žive tim sredinama hrvatski šovinisti opet da maltretiraju što primaju "četnike"u kuću... itd
 
Jel može neki link da i mi to pročitamo...:roll:

Може,може каkо да не може, комшијо из Ниш.
www.pravda.rs електронско издање од 15.03.09г. Е,сада да лепо прочиташ тај чланак а и данашњи јер Микелић коментарише тај гест господина ЈАХАЧА.
 
Poslednja izmena:
Па , шта се ово данас дешава људи...све неке идотске изјаве "наших" људи..
Шта је следће..да ми је знати...како је кренуло...има да се пробудмо у СФРЈ!

п.с

Овај Мићун је жешћа будалетина...ко га држи само још у политици!
 
Poslednja izmena:
Може,може као да не може, комшијо из Ниш.
www.pravda.rs електронско издање од 15.03.09г. Е,сада да лепо прочиташ тај чланак а и данашњи јер Микелић коментарише тај гест господина ЈАХАЧА.


Hvala, hvala, video sam...Mada su mi te novine malo žute, pa bi ja ipak sačekao Mićunovu izjavu...Da ne bude opet "Ti si jah'o popa"
 
To je interesantan slučaj i jeftina politička demagogija... Mnogo opasnija čak i od "Plesom do snova".

Otišo je tamo među Srbe, jeo go*vna, bla, bla, bla i vratio se u Srbiju. A sad će one ljude, koji žive tim sredinama hrvatski šovinisti opet da maltretiraju što primaju "četnike"u kuću... itd

Neće da ih maltretiraju. :mrgreen:
Aca je dobio finu policijsku pratnju po Hrvatskoj radi njegove sigurnosti, kao i pratnju hrpe novinara.
Sve je bilo kulturno i fino, samo............ što taj može da slaže!!!! LEEELEEE!!! :hahaha:
 
Nemam ja vreme da čitam sve živo... Ako patriotski natrojen forumaš želi da popljuje malo režim, neka to uradi na odgovarajući način, kako bi ugođaj bio kompletan! A tema o Mićunovću je bila, pa nisam primetio da je neko komentarisao ovo..
Dakle, link... Ima ili nema... Ako nema... Lock:mrgreen:

Е,па Дачо,имаш сада и линк и читај. Како можеш да коментаришеш нешто ако ниси предходно прочитао бар да видиш о чему се ради.
Али најпре да се извиниш ,,незналицама`` за овај твој коментар: Misoni od sad ti da postavljaš teme, a na ove neznalice
 
Е,па Дачо,имаш сада и линк и читај. Како можеш да коментаришеш нешто ако ниси предходно прочитао бар да видиш о чему се ради.
Али најпре да се извиниш ,,незналицама`` за овај твој коментар: Misoni od sad ti da postavljaš teme, a na ove neznalice

Pa da si na vrijeme postavio link, čovjek bi pročitao i ne bi tako komentirao, ako bi uopće.

Trebaš prenjeti naslov, pa dati svoj komentar, eventualno citat i onda link. Tako se to radi. :ok:
 
Е,па Дачо,имаш сада и линк и читај. Како можеш да коментаришеш нешто ако ниси предходно прочитао бар да видиш о чему се ради.
Али најпре да се извиниш ,,незналицама`` за овај твој коментар: Misoni od sad ti da postavljaš teme, a na ove neznalice

Mislim i dalje je tvoja greška... "Neznalice" se je odnosilo na postavljanje teme bez linka, a ako si me shvatio u drugom kontekstu, ja se izvinjavam...

Poštovani korisnici, radi bolje preglednosti pdf Politika dogovorili smo se da vam ukažemo na par jednostavnih, ali vrlo bitnih pravila koja se tiču postavljanja tema.

- Pre postavljanja teme pogledati da li je takva tema već postavljena! ! ! Radi se o dve minute koje vam nikako ne mogu naškoditi.

- Naslov teme treba jasno da objašnjava o čemu se u njoj radi! ! ! Dakle bez prevelike poetičnosti i metaforisanja. Ukoliko je tema preuzeta iz nekog novinskog članka onda prekopirati naslov. Ovo je bitno (!), jer sve češće dobijamo prijave zbog duplih tema. Radi nepovezivih imena sa stvarnom temom svaki dan se dešava da nekoliko korisnika otvori istu temu i onda diskusija nije koncentrisana i naruši je i zatvaranje, brisanje i spajanje tih tema.

- Kada otvorite temu, bez obzira da li je ona iz novinskog članka ili vaša zamisao, jasna argumentacija i postavjanje teme diskusije je neophodno. Teme koje počinju i završavaju sa 'Šta mislite o ....' ne vode nikakvoj diskusiji i kao takve će biti posmatrane.

- Kao i uvek linkovi ka izvorima su obavezni.

Smatramo da ova pravila nisu niti teška za ispunjavanje, niti narušavaju vašu slobodu izražavanja, tako da očekujemo njihovo poštovanje u potpunosti. Nepoštovanje istih ćemo smatrati čistim nemarom. Nama ostaje sloboda da po proceni izmenimo naslov teme, zatvorimo ili obrišemo temu ili da je spojimo sa drugom.

Vaši dragi moderatori
 
Vucic je,to je vec dobro poznato,najbolji kumov ucenik,demagog na kub,lazov i jedna obicna jajara.

Kada je on posle odvajanja od kuma isao navodno posetiti Hrvatsku ,ucinio je to u pratnji buljuka novinara,pa smo mogli citati naslove "Ovacije Vucicu" i to u jednom selu pored Knina gde sve ukupno zive 24 srpske porodice i to prevashodno stari ljudi,kojima nije ni do njih samih ,a kamo li do "sikonka".

Odrekao se na B92 kumovih granica "Velike Srbije" ,sa recima da on te granice nikad nije pominjao,sto opet nije tacno,ovde su ljudi vise puta kopirali njegov govor sa neke "otadzbinske uprave" SRS ( ne znam tacno kako im se zove G.O. stranke) iz 2000 god.gde je bas on o tome pricao i palio ljude koji su tamo bili.

Sto se tice "cica Foce od hiljadu leta" ,pretpostavaljam,da ga je tamo Tadic poslao zato sto on vrlo dobro poznaje Mesica ,a sve u cilju otopljavanja odnosa izmedju Hrvatske i Srbije.
 
'aj' Žiko,ne budi na kraj srca,Dača je dobar lik.

Ма не љутим се ја,већ Дачу учим лепом српском понашању. Видим је од ,,жутих`` па попримио стил Амера: прво повуче ороз па онда да видимо о чему се ради. Мало је пргав ( Лаки је мало нервозан).
 
može samo da kaže da trenutna vlast u srbiji ne traži izvinjenje, al' i ptice na grani znaju šta srbi misle o tome.

Знам шта мисле Срби али ,,жутица``, уз помоћ EX (екс) фактора,све више захвата српско ткиво. Зато они,брате мили, сва историјски важна питања за Србију и Србе решавају скупштинском већином. Референдум за ,,жуте`` је непозната ствар јер народ не треба питати, можда мисли другачије. Па сећате ли се да су од 2000-те године владали без Уставног и Врховног суда само Уредбама. Тадашњи министар правде (Орлушина Батић) сада за скупштинском говорницом држи предавања шта не ваља у овој напаћеној земљи. Како га није срамота. О осталим ,,жутим`` не могу да напишем ниједну добру реч, једноставно хвата ме мука.
Не припадам ниједном од жестоких политичких опонената ,,жутим`` али ово што раде неће испасти на добро. Имам превише година (старосних) и искуства да намиришем када ће се десити нешто крупно. Жао ми је младости ове напаћене Србије која ће бити увучена у могућу гужву у којој за неке нема повратка.
 

Back
Top