zaljubila sam se

Cheaf:
hanica:
imam mali problem i treba mi vasa pomoc
uvek kada se zaljubim decak me odbije
jer to ,jer nije pravi ili je stvar zbog mene :cry:
Posalji sliku pa da vidimo u kome je stvar. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mada nije sve ni u slici (tacnije fizickoj lepoti), ima nesto i u samoj osobi i njenom ponasanju.
Dakle ako jos nisi imala decka, a prilazila si im ja mislim da je ipak problem u tebi.
Nemoj da se ljutis, mozda gresim, mozda se palis na neke tipove koji u tebi ne vide nista pa je onda problem u njima, a istovremeno i u tebi jer ti se svidjaju oni sa kojima nikad neces biti srecna...
U bre zbunih se od ove logike :wink:
 
hanica:
imam mali problem i treba mi vasa pomoc
uvek kada se zaljubim decak me odbije
jer to ,jer nije pravi ili je stvar zbog mene :cry:
Uglavnom je tako onima koji gledaju da kazem vece face od sebe,ali nemoj da brines,naci ces nekog.
A sigurno nece biti neki pravi jer mi i nismo u godinama kada pravog mozemo i da sretnemo :wink:
 
Kolko sam ukapirao ti prilazišiš momcima u koje se zaljubiš. E nevalja to tako jer ti treba da sve učiniš da oni tebe primete.Ako se ti tako otvoreno nabacujeeš smuvaće se samo stobom oni koji žele da te iskoriste jer ti je takav nastup - nametljiv i izvini na izrazu nekako kurvanjski. Jer ipak mi muški treba da startujemo ženske - treba da se zna gde je kome mesto. Kad se prepustiš sudbini onda će možda i biti nečega.

Poz. i nadam se da ćeš uvideti sve ovo.
 
mortishaaa:
QchCK*a:
A kako vi znate da se zaljubljuje u svakog? :?
Nemojte odmah tako.
evo kako:
hanica:
imam mali problem i treba mi vasa pomoc
uvek kada se zaljubim decak me odbije
jer to ,jer nije pravi ili je stvar zbog mene

:wink:

Sta ako se nije izrazila kako treba ?
To moze i da bude da se zaljubi u nekog lika, bude zaljubljena u njega god dana, onda naidje neko drugi pa i u njega bude zaljubljena god dana.....pa ispadne UVEK....ne mora da znaci da menja svaki dan :wink:
 
QchCK*a:
mortishaaa:
QchCK*a:
A kako vi znate da se zaljubljuje u svakog? :?
Nemojte odmah tako.
evo kako:
hanica:
imam mali problem i treba mi vasa pomoc
uvek kada se zaljubim decak me odbije
jer to ,jer nije pravi ili je stvar zbog mene

:wink:

Sta ako se nije izrazila kako treba ?
To moze i da bude da se zaljubi u nekog lika, bude zaljubljena u njega god dana, onda naidje neko drugi pa i u njega bude zaljubljena god dana.....pa ispadne UVEK....ne mora da znaci da menja svaki dan :wink:
ja bih rekla da je to UVEK za odbijanje
mislim, da nema veze sa tim kada se zaljubljuje 8)
 
Odmah moram da ti kazem da mi se izjave u stilu: "Momci moraju prvi da pridju devojkama..." ili "Momci vole kada im devojka prva pridje..." Ni malo ne svidjaju.
Mislim da je ta stvar potpuno individualna. Ako ti se neko zaista svidja, ali kad kazem zaista mislim da to sto te je privuklo njemu je nesto malo ozbiljnije od fizickog izgleda ili materijalnog statusa, onda se za tu osobu vredi pomuciti. Takvoj osobi vredi staviti do znanja koliko ti je stalo do nje i vredi rizikovati da budes odbijena. Samo nemoj da dozvolis sebi da dozivljavas odbijanja ili cak javna ponizenja zbog nekih potpuno nebitnih osoba u svom zivotu.
Srecno, sa tim novim deckom...
 
IvicaK:
Odmah moram da ti kazem da mi se izjave u stilu: "Momci moraju prvi da pridju devojkama..." ili "Momci vole kada im devojka prva pridje..." Ni malo ne svidjaju.
Mislim da je ta stvar potpuno individualna. Ako ti se neko zaista svidja, ali kad kazem zaista mislim da to sto te je privuklo njemu je nesto malo ozbiljnije od fizickog izgleda ili materijalnog statusa, onda se za tu osobu vredi pomuciti. Takvoj osobi vredi staviti do znanja koliko ti je stalo do nje i vredi rizikovati da budes odbijena. Samo nemoj da dozvolis sebi da dozivljavas odbijanja ili cak javna ponizenja zbog nekih potpuno nebitnih osoba u svom zivotu.
Srecno, sa tim novim deckom...

Kad sam kazao "Momci moraju prvi da pridju devojkama..." mislim da je izjava na svom mestu ali kao i uvek ima izuzetaka. Valjda treba da se zna ko je muško i ko preuzima inicijativu u svemu a ne da dopuštaš ženskama da te muvaju (mada to nije loše -samo to stoji nekim bezličnim muškarcima, A MOŽDA I NISAM U PRAVU )
 
Pedja Kovacic:
Kad sam kazao "Momci moraju prvi da pridju devojkama..." mislim da je izjava na svom mestu ali kao i uvek ima izuzetaka. Valjda treba da se zna ko je muško i ko preuzima inicijativu u svemu a ne da dopuštaš ženskama da te muvaju (mada to nije loše -samo to stoji nekim bezličnim muškarcima, A MOŽDA I NISAM U PRAVU )

Ne znam, mozda je tebi potrebno da startujes devojke ili da glumis macho fazon da bi se osecao kao pravi muskarac. Valjda te to izvlaci iz mase "bezlicnih muskaraca" ili mozda cak definise tvoju licnost. Ja sam se takvih stavova oslobodio godinama unazad, a ipak se ne osecam manje muskarcem nego ti, ili bilo koji drugi mladic mojih godina.
Sta u stvari ti predlazes ovoj devojci? Mozda da sedi kuci i da ceka dok neki mladic ne pozeli da izigrava pravog muskarca pred njom?
 
Ne nikako da sedi kući nego da izlazi da drugaricama po dikotekama i da se provode maksimalno a onaj kome se dopada on će prići a ne čekati da ona priđe njemu. Ma nije ona valjda gadna kad nema osobe za nju (mada se i za takve nađe-bez uvrede). Možda se ona zagleda samo uvek u mačo tipove a ona nije nešto posebno te je ne primeećuju - to tako obično ide. SVE U SVEMU DA IZLAZI I DA SE PROVODI I DA UŽIVA KOLKO JE TO MOGUĆE A NAĆI ĆE SE NEKO .
Meni se slučajno pre dve godine dogodilo da sretnem jednu ne zamenjivu devojku(s kojom sam dan danas) i da se smirim po prvi put u životu i da prestanem da izigravam mačo tipa tako što ću odbijati svaku devojku koja mi priđe jer je to ispod mog dostojanstva i što ću biti svaki vikend sa drugom žestokom ženskom. Uvideo sam da je prošlo to vreme mog ludovanja i urnisanja ženskih srca i uvideo da to igde ne vodi.
Valjda sam se promenio-ko će ga znati.
Te će je jednog dana i možda primetiti neki frajer nekim slučajem kao što sam ja to nekim slučajem naleteo na moju Gocu koja se isto tako zaljubljavala u frajere koji je nisu primećivali ,a eto mene sa njom.
splav-sava.jpg[img]
 

Back
Top