SISE.....

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Za žene ili devojke:

1....Možete li poljubiti svoju sisu?
2....Verujete li da VAS muškarci biraju na osnovu veličine grudi?


Za muškarce ili momke:

1...Da li vam je bitna veličina ženskih grudi?
2...Da li VAM se desilo da imate veće grudi od partnerke?
 
Savrshena zzena :
perfectwoman.gif


Mushkarci su mnogo razvijenija bicha od prostog primitivnog oblika koji reaguje samo na primarne seksualne signale, tako da ne, mushkarci ne biraju zzene na osnovu sisa
Mozzda neke sise to rade al oni nisu reprezentativan uzorak mushkog roda.

I mushkarac trazzi partnera, prijatelja, ljubav, nezznost, razumevanje i podrshku....sa velikim ili malim sisama, nije problem, to je dokazano u praksi. Kada velikosisoljubci sve to nadju kod malesisevlasnice, odmah menjaju tabor.
 
Poslednja izmena:
Za žene ili devojke:

1....Možete li poljubiti svoju sisu?
2....Verujete li da VAS muškarci biraju na osnovu veličine grudi?

ovo "biraju" je jako interesantno..... visis kao teletina negdje u mesari, dodje lik, okrene te ovamo/onamo i kaze covjeku sa sjekirom, daj mi kilogram
a ti visis....
... i bivas birana.... jbga kad si samo meso pa nemas svoju volju ili pravo na sebe....

svaka cast, zgadio si mi prvi dorucak.
 
ovo "biraju" je jako interesantno..... visis kao teletina negdje u mesari, dodje lik, okrene te ovamo/onamo i kaze covjeku sa sjekirom, daj mi kilogram
a ti visis....
... i bivas birana.... jbga kad si samo meso pa nemas svoju volju ili pravo na sebe....

svaka cast, zgadio si mi prvi dorucak.

daj mi kilogram sise ispod sacha
nego, kaki je to prvi doruchak? :rumenko:
 
Nikad nisam razmišljala o tome da li me je muškarac izabrao zbog veličine grudi, boje očiju ili osmeha .... Uvek sam mislila da sve to zajedno čini ono što sam ja .... i da je sve to ono čime ja mogu da osvojim.

Konkretno, mislim da veličina grudi može da ima samo malu prevagu u nekom dvoumljenju ... kada zalazimo u detalje ..... ali da je presudna u izboru partnera - ne.
 
Nikad nisam razmišljala o tome da li me je muškarac izabrao zbog veličine grudi, boje očiju ili osmeha .... Uvek sam mislila da sve to zajedno čini ono što sam ja .... i da je sve to ono čime ja mogu da osvojim.

Konkretno, mislim da veličina grudi može da ima samo malu prevagu u nekom dvoumljenju ... kada zalazimo u detalje ..... ali da je presudna u izboru partnera - ne.

Ovo je sve pod 2. :per:
 
......gle sise kako vise, a gle moje kako stoje....
...zar postoje loše sise.....velike il male nije bitno ako su za akciju...ako vam smeta što malo više vise prema pupku nego prema ramenima, okrenete je naopačke i eto dignutih sisa....normalno da bi svi htjeli savršene, mlade, glatke, krute, proporcionalne, sexi napetih bradavica, al nema za sve pa slobodno svoje želje nek pišu djada Mrazu....žene su vam strašna i sposobna stvorenja tako da dobra prezentacija može ''prodati'' i ''lošiji'' proizvod bez obzira na vaše želje (velike ili male - visoke ili niske - košarice rade svoje)...kad vas dovedu na svršen čin kasno vam je razmišljati o željama bili htjeli ovolike ili onolike, ovakve ili onakve pa ti onda razmišljaj očeš skiniti gače i uzeti ili obući gače i ostaviti....muškarci su uglavnom kao svinje i nisu izbirljivi previše al su zato jaki na jeziku.....(takvi što previše traže, vjerojatno mogu premalo dati....) i zato....ŽIVILE SISE I NJIHOVI VLASNICI....
 
pa bilo bi cool da se naleti na neku sa vecim sifonima...... ali nije mi toliko bitno..mada bila je jedna koja ih uopste nije imala :-/ ...ali ta je svoj minus obima.. nadoknadila izuzetnim oralnim sposobnostima !!! i sjanom goozom....
 
......gle sise kako vise, a gle moje kako stoje....
...zar postoje loše sise.....velike il male nije bitno ako su za akciju...ako vam smeta što malo više vise prema pupku nego prema ramenima, okrenete je naopačke i eto dignutih sisa....normalno da bi svi htjeli savršene, mlade, glatke, krute, proporcionalne, sexi napetih bradavica, al nema za sve pa slobodno svoje želje nek pišu djada Mrazu....žene su vam strašna i sposobna stvorenja tako da dobra prezentacija može ''prodati'' i ''lošiji'' proizvod bez obzira na vaše želje (velike ili male - visoke ili niske - košarice rade svoje)...kad vas dovedu na svršen čin kasno vam je razmišljati o željama bili htjeli ovolike ili onolike, ovakve ili onakve pa ti onda razmišljaj očeš skiniti gače i uzeti ili obući gače i ostaviti....muškarci su uglavnom kao svinje i nisu izbirljivi previše al su zato jaki na jeziku.....(takvi što previše traže, vjerojatno mogu premalo dati....) i zato....ŽIVILE SISE I NJIHOVI VLASNICI....


postoje
zena bez sisa je ko muskarac bez brkova :per:
 

Back
Top