Utisak nedelje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Gleda li neko ovo?
Pa, mislim...**** te...ovo je prešlo sve granice. ****** dobiju dva sata promocije na televiziji sa nacionalnom frekvencijom u udarnom terminu nedeljom. I, onda se žale da su ugroženi.
Ovo je samo dokaz koliko im je lobi jak, i da deluju po tom pitanju u svim segmentima društva.

Gosti:
1. Predsednik pederske asocijacije
2. Nekakav nazovi doktor, koji se plaši da suprotstavi mišljenje pederima
3. Sekretar ministarstva za ljudska i manjinska prava, na kome se iz aviona vidi da je *****. Toliko je isfeminiziran, i toliko je glasan u zastupanjima prava pedera, da je onaj prvi maltene suvišan u studiju. Alo, ljudi...sekretar u ministarstvu. Svugde su se infiltrirali.

Onaj prvi kaže da treba zabraniti udžbenike biologije u kojima se pederluk opisuje kao devijacija. Pa, šta sad treba, da bi se oni lepo osećali, da nam deca uče da je to sve u skladu sa prirodom, da je priroda njih stvorila sa nekom korisnom namerom? Pa, ***** ti ovu zemlju.

Najgore od svega je to da nije pozvan niko ko bi zastupao drugačije mišljenje. Znači 2 sata čiste promocije pederluka.
 
boze done...pa sta si ocekivao do b92..oni uvek imaju samo jednu istinu..ovog puta je istina da svi koji ne prihvataju homoseksualizam su primitivni u prevodu....srbi...u stvari ukazuju na to kakvo je stanje nacije i kako kao nam je svest na niskom nivou....i eto jos jedne nepobitne cinjenice kako srbi ne valjaju
 
Kakve sad to veze ima.....onda mozes i da pitas jel moralniji neki ***** ili Mladjean Dinkic koji krade pare gradjana Srbije

Ma ne nego ste svi skocili na ovog sto prica o Gey pravima. A niste skocili kada je ovaj pricao o svojoj ljubavnici itd.
Kazem ja sam protiv javnog exponiranja Gey veza, ali mislim da nije toliko nemoralno koliko neki mnogo veci problemi.
 
Iako sam protiv geya, lepo kaze covek kakav moral
U trenutku istine, kad onaj lik javno kaze da ima ljubavnicu 12 godina....
Realno moralnij eje mnogoo da si gey nego onakav covek...

Pa, šta? Zdrav, prav, potentan muškarac. Treba da ima 12 ljubavnica 12 godina, ako može da ih zadovolji.
A, drugo, taj nije ni oženjen, nego samo ima decu sa jednom, a kreše drugu. I, što je najvažnije, ne pravi parade na kojima bi ubeđivao ostale ljude da imaju ljubavnice.
Druga stvar, iz te švalerske veze može i da ispadne nešto korisno...porast nataliteta. :mrgreen: A, kakve koristi od buljaša?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top