Utisak nedelje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Изврћеш ствари ;) Нисам рекла да било шта тако радим нити ми пада напамет - давала сам пример који савршено одговара ситуацији. Не мораш баш да се правиш глуп ако се ниси снашао са одговором ;)

Odgovor ti je u postu koji sam poslao Microwave-u. Priznanje gej brakova jednostavno logicki ne povlaci priznanje incestuoznih brakova, to je poturanje argumenata. Niko tebe ne zeli da preokrene, odajes utisak nepopravljivog slucaja, posto se ne potresas, kao sto kazes, a i zbog ranijih fasisoidnih izjava. Zakljucujem da si jako brutalna i agresivna osoba i da se savrseno uklapas u okruzenje ovog foruma. Ne znam samo zasto si na pocetku glumila koliku-toliku toleranciju. Ovaj razgovor ima smisla samo za neko trece lice koje bi moglo da ga procita i da se uveri da je sa moje strane argumentacija, a sa tvoje mrznja i ostrascenost.
 
pa sta ces, ja imam srece da da mogu i da vas zbrisem promenom kanala i da se polako raspadate i nestajete pa necu morati ni to da radim, a ti se navikni na homoseksualce nemas izbora.;)

Немам ја ништа против хомосексуалаца и дружим се са више таквих - на параду нећу да се навикнем а вероватно нећу имати ни потребе пошто навијачи на таквим скуповима јако лепо интервенишу :lol:
 
Ima jedan argument kad se pominju gey brakovi, neko to to lepo reče na TV :

Ovim zakonom o diskriminaciji - ne ulazi priča o tome. Brakovi (gey) se moraju regulisati "Porodičnim pravom" ... A toga tamo nema.
 
Ja sam već napisao da svi ovi koji traže da homići treba da imaju više prava od nas koji smo većina treba da budu odvojeni zajedno s njima i žive bez kontakata sa nama koji nismo ******.Muka mi je od gluposti koja se ovde potura u toj priči da su oni diskriminisani,a niko ih ne pita za njihove seksualne sklonosti ni na poslu ni na javnom mestu.Kako to da samo ****** i lezbejke traže pravo da idu ulicom i viču da su homoseksualci?Znači,lek je samo ludara.
 
demokrate su uvele zakon po kojem ce tranvestiti ****** i incestoidni moci da se vencavaju u crkvama i dzamijama , i u slucaju da svestenik odbije da ih venca , oni ce moci da tuze crkvu zbog diskriminacije.

ne znam sto al me ne cudi uopste to sto demokrate podrzavaju pedere, lezbejke, tranvestite, transeksualce i incest manijake.
 
Немам ја ништа против хомосексуалаца и дружим се са више таквих - на параду нећу да се навикнем а вероватно нећу имати ни потребе пошто навијачи на таквим скуповима јако лепо интервенишу :lol:

ne znam kako mozes da se druzis sa vise takvih, a ovamo prizeljkujes da im neko olupa glave, ti nisi prijatelj tih homoseksualaca nego pritajena agresivna zenica, koja ovde u anonimnosti pokazuje svoje pravo lice, one mracne, iskompleksirane Srbije. I ja ne podrzavam da se bacakaju polugoli po ulici, nema potrebe i ja ne idem sa transparentom da volim muskarce i da nisam lezbejka, ali ne zelim da ih mlate divljacine za koje svi psihijatri kazu da su latentni homoseksualci, jer pravi muskarac nema problem sa muskoscu i ne oseca se ugrozeno.
Ti samo pratis svoje sirovine kao i svaka zena iz pecinskog doba.
 
Gleda li neko ovo?
Pa, mislim...**** te...ovo je prešlo sve granice. ****** dobiju dva sata promocije na televiziji sa nacionalnom frekvencijom u udarnom terminu nedeljom. I, onda se žale da su ugroženi.
Ovo je samo dokaz koliko im je lobi jak, i da deluju po tom pitanju u svim segmentima društva.

Gosti:
1. Predsednik pederske asocijacije
2. Nekakav nazovi doktor, koji se plaši da suprotstavi mišljenje pederima
3. Sekretar ministarstva za ljudska i manjinska prava, na kome se iz aviona vidi da je *****. Toliko je isfeminiziran, i toliko je glasan u zastupanjima prava pedera, da je onaj prvi maltene suvišan u studiju. Alo, ljudi...sekretar u ministarstvu. Svugde su se infiltrirali.

Onaj prvi kaže da treba zabraniti udžbenike biologije u kojima se pederluk opisuje kao devijacija. Pa, šta sad treba, da bi se oni lepo osećali, da nam deca uče da je to sve u skladu sa prirodom, da je priroda njih stvorila sa nekom korisnom namerom? Pa, ***** ti ovu zemlju.

Najgore od svega je to da nije pozvan niko ko bi zastupao drugačije mišljenje. Znači 2 sata čiste promocije pederluka.


Шта очекивати од Б(У) 92
педерчине и остале болеснике треба лепо протерати..и завршити са том болешћу
 
Non-stop se podmece teza da ako se dozvoli gej brak, da ce da se dopusti i incest, pa sad navodno da ne bi dozvolili incest, ne treba dopustiti ni gej brakove. Da li ste svesni zamene kategorija? Ako je rodoskrvnuce iz odredjenih razloga jos neprihvatljivije od pederastije, ne vidim kako bi se prihvatanjem gej brakova automatski dozvolio i brak brata i sestre. Evo u cemu se ogleda greska u tvojoj argumentaciji:
Ako dopustiti brak pedera znaci da treba dopustiti i brak izmedju brata i sestre, onda to znaci po istoj logici, da time sto dopustas vezu pedera, samim tim dopustas i vezu brata i sestre. Medjutim, vi tu nemate nista protiv veze homoseksualaca, ali imate protiv veze brata i sestre. Eto vidite kako lepo jedno uopste ne povlaci drugo, nego mozemo da dopustimo jedno a da to ne povlaci da smo dopustili i drugo, vec ste sve to izmislili ne bi li nekako opravdali vasu homofobiju.


Samo kažem da istom logikom možemo u nedogled.Ono šta je devijantno je definisalo društvo kroz istoriju.U feudalizmu incest nije bio devijantan nego čak i poželjan.Poligamija u nekim zemljama nije devijantna.Kod nas jeste.Al ajmo zbog naše jevrope da budemo veći jevropljani od njih.Ajd da u cilju demokratije specijalno zaštitimo sve različitosti.
 
Odgovor ti je u postu koji sam poslao Microwave-u. Priznanje gej brakova jednostavno logicki ne povlaci priznanje incestuoznih brakova, to je poturanje argumenata. Niko tebe ne zeli da preokrene, odajes utisak nepopravljivog slucaja, posto se ne potresas, kao sto kazes, a i zbog ranijih fasisoidnih izjava. Zakljucujem da si jako brutalna i agresivna osoba i da se savrseno uklapas u okruzenje ovog foruma. Ne znam samo zasto si na pocetku glumila koliku-toliku toleranciju. Ovaj razgovor ima smisla samo za neko trece lice koje bi moglo da ga procita i da se uveri da je sa moje strane argumentacija, a sa tvoje mrznja i ostrascenost.

Супер си закључио, ниси једини. А за вечеру једем малу децу, педере и ситне крзнене животиње :rotf: Ако си ти причао са аргументима и верујеш у то онда ти свака част :dash:
 
demokrate su uvele zakon po kojem ce tranvestiti ****** i incestoidni moci da se vencavaju u crkvama i dzamijama , i u slucaju da svestenik odbije da ih venca , oni ce moci da tuze crkvu zbog diskriminacije.

ne znam sto al me ne cudi uopste to sto demokrate podrzavaju pedere, lezbejke, tranvestite, transeksualce i incest manijake.

Где си ти видео да је усвојен такав закон? :eek:
 
ne znam kako mozes da se druzis sa vise takvih, a ovamo prizeljkujes da im neko olupa glave, ti nisi prijatelj tih homoseksualaca nego pritajena agresivna zenica, koja ovde u anonimnosti pokazuje svoje pravo lice, one mracne, iskompleksirane Srbije. I ja ne podrzavam da se bacakaju polugoli po ulici, nema potrebe i ja ne idem sa transparentom da volim muskarce i da nisam lezbejka, ali ne zelim da ih mlate divljacine za koje svi psihijatri kazu da su latentni homoseksualci, jer pravi muskarac nema problem sa muskoscu i ne oseca se ugrozeno.
Ti samo pratis svoje sirovine kao i svaka zena iz pecinskog doba.

Побркала си неке ствари. Ја се дружим са нормалним људима који немају потребу да се дерњају по улици да су геј, стрејт, би или нешто четврто и да се удружују у скупине са људима који имају сличне сексуалне навике да би се на тај начин ослободили ко зна каквих комплекса и траума. Ако је неко нормалан у главу он може да буде геј до миле воље, да нађе дечка и да се не оптерећује некаквим алијансама, скуповима и сличним небулозама већ да ужива у животу. А будале ће увек наћи разлог да се жале да их омаловажавају (нешто као Аца Вучић) и тражиће разлог да буду у центру пажње. По мени су ти који се тако скупљају незреле личности које имају проблем са својом сексуалношћу и потребна им је маса истомишљеника да их убеђује да не раде ништа лоше и наопако.
Са манијацима који износе свој сексуални живот широј јавности на увид не желим да имам посла и сматрам да их треба тући само тако, без обзира да ли су геј или стрејт. :ok:
 
pa to ti je ovaj zakon o diskriminaciji.

Није. СРС чији сам члан је гласала против закона и не мислим уопште да је добар али не дозвољава никаква венчања ни у цркви ни у општини тако да немој да шириш дезинформације и траумираш народ без потребе. Имаш верзију закона на сајту Скупштине па прочитај - нема ничега од тога што си горе споменуо, прочитала сам два пута па знам.
 
nebitno, ****** nikog ne ugrozavaju, ja bih se bavila svim pedofilima, silovateljima i zlostavljacima dece, jer su oni mnogo opasniji....a naravno da bi bilo najbolje da su svi heteroseksualni, ali cinjenicu da nisu trenutno ne mozemo da menjamo...

Ti ovde pričaš gluposti.O tima koje ti pominješ treba da vode brigu policija i sudstvo i da ih smeste u ustanove iz kojih dugo neće videti svetlo dana.Što se tiče pedera koje toliko voliš usvoji par njih i ne smaraj više.
 
demokrate su uvele zakon po kojem ce tranvestiti ****** i incestoidni moci da se vencavaju u crkvama i dzamijama , i u slucaju da svestenik odbije da ih venca , oni ce moci da tuze crkvu zbog diskriminacije.

ne znam sto al me ne cudi uopste to sto demokrate podrzavaju pedere, lezbejke, tranvestite, transeksualce i incest manijake.

Podrzavamo i zlostavljane ovcice... :hahaha:
 
Poslednja izmena:
nebitno, ****** nikog ne ugrozavaju, ja bih se bavila svim pedofilima, silovateljima i zlostavljacima dece, jer su oni mnogo opasniji....a naravno da bi bilo najbolje da su svi heteroseksualni, ali cinjenicu da nisu trenutno ne mozemo da menjamo...

Pa ne ugrozavaju , u koliko je njihov odnos prema sexualnosti njihova stvar . Medjutim , ako preve trandebal na ulici , karneval , mars , prajd ... a ja setam sa moja tri mala sina , pa me oni pitaju , o cemu se radi ... sta da im kazem . Ajd sine, to je sve OK. Pobaj malo jedno , pa drugo , pa vidi sta ti se vise svidja .


E ako je njihov odnos prema sexualnosti privatan , zaista nema mesta nikavim kritikama . Medjutim , ako je je javan , na ulici , agresuivan i explicitan , to je onda druga stvar , jer je taj prostor i nas , a ne samo njihov .
 
Poslednja izmena:
Pa ne ugrozavaju , u koliko je njihov odnos prema sexualnosti , njihova stvar . Medjutim , ako preve trandebal na ulici , karneval , mars , prajd ... a ja setam sa moja tri mala sina , pa me oni pitaju , o cemu se radi ... sta da im kazem . Ajd sine, to je sve OK. Pobaj malo jedno , pa drugo , pa vidi sta ti se vise svidja .


E ako je njihov odnos prema sexualnosti privatan , zaista nema mesta nikavim kritikama . Medjutim , ako je je javan , na ulici , agresuivan i explicitan , to je onda druga stvar , jer je taj prostor i nas , a ne samo njihov .
Aha. :ok:
 
Ti ovde pričaš gluposti.O tima koje ti pominješ treba da vode brigu policija i sudstvo i da ih smeste u ustanove iz kojih dugo neće videti svetlo dana.Što se tiče pedera koje toliko voliš usvoji par njih i ne smaraj više.

ne volim ja pedere niti ih mrzim, i NE PODRZAVAM PARADE, odgovorila sam zeni koja poziva na razbijanje glava homoseksualcima od strane navijaca,sva zadovoljna, medju kojima je verovatno i nasla prijatelje latentne homoseksualce.
 
mene brinete vi pedercine , ja bi vam smestio tamo gde vam je mesto po kratkom postupku , al sta da radimo kad ste vi sada na vlasti pa pravite od ove drzave pedersko-tranvestitsko-incestoidnu prciju

procitaj pazlljivije moj post gde lepo pise da ne podrzavam da se bacakaju polugoli po ulici, vec da nisam za to da ih mlate krvnicki...
Ti si *****, tako kazu neuropsihijatri, za muskarce nesigurne u svoju muzevnost....nisi ni M od muskarca....:D
 
Normalno da imam najviše postova, kada sam postavljač teme. A, na onoj drugoj sam banovan, čime se ponosim.
To što ja prepoznajem opasnost koja vreba iz svega ovog, i preti nekim novim generacijama, je razlog zbog čega ću da se borim koliko mogu protiv te pošasti. Jednostavno, ne želim da mi deca odrastaju u Sodomi i Gomori. Ti ako to ne shvataš, meni je žao. Osvastićeš se kada bude kasno.

neverovatno kako se sve odvija po vec vidjenom i poznatom obrascu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top