Dnevnik

Poruka
15.196
Imamo leksikon , a posto meni stalno svi kazu na LjIs-u da sam mala :D, fali nam i dnevnik:whistling: Ide uz moje godinice:mrgreen:
DakleM, mozete pisati i ispovedati se strasnom forumaskom sudu u vezi ljubavi i sexa. :worth:Ko vam nedostaje, kada ste i gde i koliko puta? ;)
I nije spam tema vec lepo se obratite sexepertima da vam pomognu ili se pohvalite ili pozalite. :hvala:
Evo ja sam danas dobila, dobila sam i 2 najspretnija prstica ispod stola u kaficu:rumenko::zag:
 
Imamo leksikon , a posto meni stalno svi kazu na LjIs-u da sam mala :D, fali nam i dnevnik:whistling: Ide uz moje godinice:mrgreen:
DakleM, mozete pisati i ispovedati se strasnom forumaskom sudu u vezi ljubavi i sexa. :worth:Ko vam nedostaje, kada ste i gde i koliko puta? ;)
I nije spam tema vec lepo se obratite sexepertima da vam pomognu ili se pohvalite ili pozalite. :hvala:
Evo ja sam danas dobila, dobila sam i 2 najspretnija prstica ispod stola u kaficu:rumenko::zag:

Pa ovaj... Šta da ti kažem.... Čestitam... :lol:
 
Imamo leksikon , a posto meni stalno svi kazu na LjIs-u da sam mala :D, fali nam i dnevnik:whistling: Ide uz moje godinice:mrgreen:
DakleM, mozete pisati i ispovedati se strasnom forumaskom sudu u vezi ljubavi i sexa. :worth:Ko vam nedostaje, kada ste i gde i koliko puta? ;)
I nije spam tema vec lepo se obratite sexepertima da vam pomognu ili se pohvalite ili pozalite. :hvala:
Evo ja sam danas dobila, dobila sam i 2 najspretnija prstica ispod stola u kaficu:rumenko::zag:

:ljutko:
 
ja sam vodila dnevnik kad sam bila bash zaludna.
sad nemam vremena za to. tek sam napravila malo vremena da visim na forumu po 2*po15 minuta dnevno. dug je put do dnevnika.
 
dragi dnevnice,
danas je bio lep dan.
prvo sto sam uradila, bilo je da cestitam baki rodjendan.
padala je kisa, lupala je o moj prozor, a meni je bilo lepo. lezala sam, umotana u cebe i citala lektiru.
oko 4 sata me je zvao ON!
bio je ljubomoran, mislio je da sam juce pricala sa petrom. ali objasnila sam mu da nisam.
upravo sam odgledala jedan tuzan film i radujem se sto uspevam da idem u krevet u pristojno vreme.
dragi dnevnice, mozda uspem da iskorenim losu naviku da nocu bdim i danju spavam.
do sledeceg belezenja...
 
Драги дневниче,

ево пишем ти данас први пут јер, данас је понедељак
а кажу да је понедељак добар дан за почетак писања дневника. :confused:
Е сад, пошто је сад један сат после поноћи, данас ми се још ништа није десило.
Али, нема везе. Пишем ти поново данас, важно је да си ми сад при руци. ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top