Зашто?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stvaran

Primećen član
Poruka
731
Мени је потпуно несхватљиво зашто се највећи Срби праве они који живе ван Србије? Неретко се дешава да пљују по ЕУ, НАТО-у, а тамо живе и плаћају им порез? Ја немам ништа против људи у иностранству, имам и рођаке, пријатеље тамо, а ни они ми не могу дати објашњење. ПС молим без вређања.
 
Poslednja izmena:
Мени је потпуно несхватљиво зашто се највећи Срби праве они који живе ван Србије? Неретко се дешава да пљују по ЕУ, НАТО-у, а тамо живе и плаћају им порез? Ја немам ништа против људи у иностранству, имам и рођаке, пријатеље тамо, а ни они ми не могу дати објашњење.

to su ti najveci ljigavci kao npr. ovaj tupavi consiglieri...............
normalno je da mrzi zapad kad tamo mora da pere sudove jer u takvim zemljama govna ne mogu da postignu nista..........
 
Мени је потпуно несхватљиво зашто се највећи Срби праве они који живе ван Србије? Неретко се дешава да пљују по ЕУ, НАТО-у, а тамо живе и плаћају им порез? Ја немам ништа против људи у иностранству, имам и рођаке, пријатеље тамо, а ни они ми не могу дати објашњење.

Sindrom kera koji grize ruku koja ga hrani..........to je u srBljadi , odavno poznat , gastarbajterski sindrom ,koji se leci dizanjem kuce na 4 sprata u rodnom selu, i voznjom "mechke" rent a car , po proplancima oko sela..........:mrgreen:

Ima ovde nekoliko pacijenata, koji zive na zapadu, i umesto da ljube ruke svima koji su im preko raznih crvenih krstova, dobrotvornih organizacija, i stranih ambasada obezbedili da se presele sa planinskih proplanaka gde su ceo zivot , do rata ovce cuvali......u civilizovane zemlje.........oni pljuju ruku koja im leba dala........:roll:
 
to su ti najveci ljigavci kao npr. ovaj tupavi consiglieri...............
normalno je da mrzi zapad kad tamo mora da pere sudove jer u takvim zemljama govna ne mogu da postignu nista..........

Ko kaze da mrzim zapad :roll:
Ja samo zalim vas koji se lozite na EU, a oni sve bedniji i bedniji :P :hahaha:
Jeste, jeste, perem sude :ok:
Nego kovacu, daj adresu da ti posaljem paket qurtona da ti produzim radni vek, pokupices neku bolest dudlajuci motke :hahaha:
 
Inace su pocetkom 90-tih ljudi sa 2 razreda osnovne i bez grama mozga masovno bjezali u inostranstvo. Sad su se domogli kompjutera i interneta, pa njihove nebuloze sire po netu.
 
Мени је потпуно несхватљиво зашто се највећи Срби праве они који живе ван Србије? Неретко се дешава да пљују по ЕУ, НАТО-у, а тамо живе и плаћају им порез? Ја немам ништа против људи у иностранству, имам и рођаке, пријатеље тамо, а ни они ми не могу дати објашњење.

То су људи који се стиде тога што су отишли "трбухом за хлебом", а у њих је од малена усађивано јако национално осећање.
И тим својим "ставом" проналазе оправдање за то што су тамо, а не виде колико испадају смешни.
 
Која замена теза !!!!

Па ви Жути би сви до једног дооопе дали за бели Шенген да побегнете одавде и тамо да копате канале, перете судове, шетате кучиће и служите Турцима за сехуално иживљавање, само да нисте овде ...
 
Мени је потпуно несхватљиво зашто се највећи Срби праве они који живе ван Србије? Неретко се дешава да пљују по ЕУ, НАТО-у, а тамо живе и плаћају им порез? Ја немам ништа против људи у иностранству, имам и рођаке, пријатеље тамо, а ни они ми не могу дати објашњење.

Pa ja da zivim u EU, eto npr. u Nemackoj pljuvao bi istu, jer to radi i 90% samih Nemaca koji danas zive bednije nego sto su ziveli pre 20g dok su imali Marku umesto Eura, to je sada pitanje za ekonomiju i o tome bi moglo da se pise na dugo i siroko zasto je to tako, zasto pljuju NATO ? Pa eto, mozda zato sto su im rodbinu bombardovali u Srbiji pa se ne slazu sa tim.

Meni je diskutabilnije pitanje zasto se ta beda u Srbiji lozi na EU a nece da radi, vec bi da zivi od kredita i EUropske "pomoci" (ovi "pomazu" dok imaju sta da otkupe za DZ) i zasto se pitate "sto neko ne voli" one sto su vam yebali milu majku bombardujuci vas 3 meseca ? :roll: .... to je ipak pitanje za psihijatra, ali mozemo i o tome da diskutujemo ;) :mrgreen:
 
Pa ja da zivim u EU, eto npr. u Nemackoj pljuvao bi istu, jer to radi i 90% samih Nemaca koji danas zive bednije nego sto su ziveli pre 20g dok su imali Marku umesto Eura, to je sada pitanje za ekonomiju i o tome bi moglo da se pise na dugo i siroko zasto je to tako, zasto pljuju NATO ? Pa eto, mozda zato sto su im rodbinu bombardovali u Srbiji pa se ne slazu sa tim.

Meni je diskutabilnije pitanje zasto se ta beda u Srbiji lozi na EU a nece da radi, vec bi da zivi od kredita i EUropske "pomoci" (ovi "pomazu" dok imaju sta da otkupe za DZ) i zasto se pitate "sto neko ne voli" one sto su vam yebali milu majku bombardujuci vas 3 meseca ? :roll: .... to je ipak pitanje za psihijatra, ali mozemo i o tome da diskutujemo ;) :mrgreen:

pa mentolu i kanada nas je bombardovala...sta oni kao nisu u nato
e jesi ljigav .najgori primerak tih 'patriota" iz dijaspore
 
Konsiljeri se samo pravi da je neki veliki Srbin... a u stvari, on je jedan od največih pljuvača po Srbiji... Čak i više nego po Evropi i Americi...

:bye:

Nisam veliki Srbin, ja jos nisam upoznao male i velike Srbe, pa ne znam sto pojedinci koriste taj termin :)

Evropa je smesna, Amerika je trpa u bulju samo tako i tek ce da joj yebe kevu :D a ja naravno u toj bitki podrzavam svoje komsije :twisted:

Ne pljujem po zemlji Srbiji i Srpskom narodu, vec po VLASTI Srbije. :)

Ima li jos nesto sto ti nije jasno ? :D
 
Нака модератори (ако уопште постоје на форуму) обришу тему. Нисам веровао да ће бити оволиког пљувања.
 
Мени је потпуно несхватљиво зашто се највећи Срби праве они који живе ван Србије? Неретко се дешава да пљују по ЕУ, НАТО-у, а тамо живе и плаћају им порез? Ја немам ништа против људи у иностранству, имам и рођаке, пријатеље тамо, а ни они ми не могу дати објашњење.

isto pitanje moze da se postavi i zashto su najveci evropejci likovi koji u zivotu nisu mrdnuli van svog sela a i ako jesu to je bila neka shverc tura na dan dva
a prichaju o velikoj porodici naroda kao da tamo na bercetnom zapadu zive ceo zivot
ali su im zato puna usta evrope,evropskog sistema vrednosti i kako su tamo daleko prozori od chokolade i marmelade
 
Nisam veliki Srbin, ja jos nisam upoznao male i velike Srbe, pa ne znam sto pojedinci koriste taj termin :)

Evropa je smesna, Amerika je trpa u bulju samo tako i tek ce da joj yebe kevu :D a ja naravno u toj bitki podrzavam svoje komsije :twisted:

Ne pljujem po zemlji Srbiji i Srpskom narodu, vec po VLASTI Srbije. :)

Ima li jos nesto sto ti nije jasno ? :D

Ima!

Nije mi jasno, kako ti nije jasno da tolko nerviraš ljude svojim nebulozama, da su počeli da otvaraju teme o tebi...:mrgreen:
 
Мени је потпуно несхватљиво зашто се највећи Срби праве они који живе ван Србије? Неретко се дешава да пљују по ЕУ, НАТО-у, а тамо живе и плаћају им порез? Ја немам ништа против људи у иностранству, имам и рођаке, пријатеље тамо, а ни они ми не могу дати објашњење.

evo objasnjenja: bolje poznaju zapad od tebe jer tamo zive i pokusavaju da ti daju do znanja da zapad nije mesto gde teku med i mleko a drugo, najvise bi voleli da zive u srbiji i nije im drago sto srbija propada i ocekuje da ce neko drugi da je spase.

ministarstvo tvoje ali i moje vlade kaze da je 40% posto emigranata fakultetski obrazovano, sta ti to govori?

da je bolje na zapadu nego u srbiji to je fakat za koji nisu krivi emigranti naravno. sad neko moze da krivi ove sto su ostali u srbiji ali je to naravno neozbiljno kao i ovaj tvoj post.

a sto se NATO pljuje, pa sta znam, ni meni to nije jasno ;)

kako to da ga u srbiji vole a srbi na zapadu mrze je prava zagonetka.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top