Ceznja za voljenom osobom

Niste se videli sa osobom koja vam se svidja ili sa kojom ste u vezi. Da li nedostaje? Kakv je taj osecaj kod vas? Da li vam je tesko sto nije tu sa vama, pa patite, ili ste srecni, jer ce te ga/ je videti?
Срећна сам јер се волимо. Нема ту места патњи.
Непотребна и исрпљује. Чувам снагу за тренутке кад смо заједно. :heart:
 
pitanje je ozbiljno i nije u redu da se sprdate... njoj nije lako i tako to..
ona pati a njega zabole da se vidjaju svaki dan, pa i svaki drugi jer mu je doza dva eventualno tri puta nedeljno ... devojku boli i pomozimo joj
 
ja propatila 7 dugih meseci. čovek bio na drugom kontinentu, ja umirala za njim, prošla sam kroz milion faza. odvratno je kad ga poželiš najtrašnije, samo da ga zagrliš da se "prikačiš" za njega, a njega nema i ne može da se stvori narednih...mnogo!
gadno, bila sam pogubljena na poslu, dodjem kući legnem da spavam, izadjem napolje i ubijem se ko majka, posle sam morala da prestanem da pijem, pa sam samo spavala. prividjali su mu se kur.čevi i razne seksi scene od tolike apstinencije, na kraju sam postala frigidna, odlep, jedino me je izvuklo što sam na leto otišla sa drugaricama na odmor i mnogo mi je bilo dobro, tako da mi je to odvuklo pažnju, i kad smo se vratile sa odmora, posle nekih mesec dana i on se vrnuo.
bilo gadno, ne ponovilo se!
 

Back
Top