Ako ne popusti Sloveniji - Hrvatska u EU sa Srbijom

ljubo_001

Iskusan
Banovan
Poruka
5.806
Sve je bolje nego popustiti Sloveniji! :rtfm:

- Možda je Hrvatska u pravu u sporu sa Slovenijom, ali tom pravu suprotstavlja se pravo veta Slovenije. I na Zagrebu je da procijeni što mu je važnije. Ako se ne uspijete dogovoriti sa Slovenijom, ma koliko bili u pravu, nećete moći nastaviti s procesom priključivanja - rekao je Elmar Brok, njemački političar.


http://www.javno.com/hr-hrvatska/hrvatska-ako-ne-popusti-sloveniji-u-eu-sa-srbijom_242793
 
....sto u prevodu znaci....

Srbija, ako ne prizna NEZAVISNO KOSOVO, nece nikad uci u EU :hahaha:

Sada je Srbija ostala bez alternative :rotf: ... jos da svi oni koji su to izgovarali i verovali u to hoce izvrsiti harakiri ... to bi vec bilo nesto :mrgreen: ... ali bolje pronaci i alternativu nego izgubiti stolicu, taman su poceli stoku da muzu a da se ne rita, mleka za lopove koliko pozele :twisted:
 
Pa sad to bi bilo malo nepravedno prema Hr mislim. Ipak ste radili na tome barem 10 godina vishe od nas, dok smo se mi hebavali sa Kosovom i slicnim sranjima.

Ma znaš kako je. Ako zbog EU treba Sloveniji dati makar 100 litara morske vode, onda to nije vrijedno toga! Ne radi bilo čega drugog, nego radi principa!
Yebeš sve ako se moraš prodati ko zadnja qurva!
 
hrvatska nece uci u eu,u skorije vreme.ucenjivace vas sa teritorijom.meni je cudno i sto italija nije potegla pitanje istre? uci cete vi u eu sa srbijom,a to znaci-nikad:hvala:

Већ су кренуле иницијативе ...

Истра, Далмација ...

Није да сам злурад, али тражили сте - гледајте ...

Ви и "Lijepa" ваша "tisućljetna" ...
 
Ma znaš kako je. Ako zbog EU treba Sloveniji dati makar 100 litara morske vode, onda to nije vrijedno toga! Ne radi bilo čega drugog, nego radi principa!
Yebeš sve ako se moraš prodati ko zadnja qurva!

Za ovo dobijas BONU :super:
Zuta g0vna Srbije dadose i 15% teritorije, sto je 3 puta veca teritorija od cele Istre i dzaba, jos guzice moraju da daju :hahaha: :rotf:

p.s. Vidite sada DOS-ovske "qurve" kako ljudi razmisljaju :D
 
Ja ne vidim zasto bi Hrvatska uopste htela da ulazi u EU :roll:
Mislim da ce od toga imati vise stete vec koristi, a da ne pricamo tek o ulasku u NATO.
To ce im biti dve najvece greske u poslednjih 20g.
Borili se tako zverski i krvavo za nezavisnost, a sada ce da je prodaju tako jeftino :thumbdown:

..kad mi udjemo... ostali ima da izadju....cekaj da vidis..
..2012..ulazi CRO...2013..izlazi..Franc..2014..izlazi..Espanja.
..2015..ulazi Srbija...2016..izlazi Italija..2017..izlazi Njem..
..2019..ulazi C.gora.
...2020 ulazi Bosna...ende..kraj...nema vise..gotovo...kaput..sve.
...ne kuze ONI..da ce jednog dana SVI biti Balkan....
 

Za ovo dobijas BONU :super:
Zuta g0vna Srbije dadose i 15% teritorije, sto je 3 puta veca teritorija od cele Istre i dzaba, jos guzice moraju da daju :hahaha: :rotf:

p.s. Vidite sada DOS-ovske "qurve" kako ljudi razmisljaju :D

ali zato Slovenija lobira za vas...:hahaha:
koja je i bila inicijator svega s Kosovom i koja vam svakodnevno dijeli packe...
i nagovorila Srbiju (Jeremica ) da se zali na RH pred sudom u Strasburgu (non papers sa 9 tocaka) i dobila odgovor da je RH ispunila 96% svojih obveza i da politikanstvu nije mjesto pred sudom...:super:
slovenci braca
 
ali zato Slovenija lobira za vas...:hahaha:
koja je i bila inicijator svega s Kosovom i koja vam svakodnevno dijeli packe...
i nagovorila Srbiju (Jeremica ) da se zali na RH pred sudom u Strasburgu (non papers sa 9 tocaka) i dobila odgovor da je RH ispunila 96% svojih obveza i da politikanstvu nije mjesto pred sudom...:super:
slovenci braca

Za mene ne lobira, Slovenci su pametni i ljudi rade za svoj interes.
Srbija radi protiv Srbije u svakom aspektu, prema tome me ne cudi ni njen stav kako prema Sloveniji tako i prema Hrvatskoj.
Ovce i jesu za sisanje, a sada kome ce vise vune iz Srbije, Slo. ili Cro. boli me racqu :roll:
 

Back
Top