bolesne fantazije

Дефинитивно,зависи од фантазије.Некоме је можда фантазија да оперише по вртићу или старачком дому.Познајем лика који је био опседнут старачким домом тада је имао 15 година.Сваки дан је ишао и блејао у маторце из неког ћошка.Сва срећа није испунио своје фантазије.Пожалио се ортацима и помогли су му да искулира.Страшно!!!Тако да ко има жестоко болесне фантазије,треба и да остане на фантазијама.Нека се лепо самозадовољава и фантазира.
А,чије су фантазије безопасне и чак би другој особи или особама причиниле задовољство,само напред ка реализовању!!! :D
 
Iva**:
Mislite li da sve fantazije pa i one najboloesnije treba realizovati ili neke ipak ostaju samo masta :?:
Eh pa sad zavisi koliko su ti fantazije bolesne?! U principu sam za realizovanje fantazija posto po to osim ako one ne ukljucuju povredjivanje drugog zivog bica. Ako je odgovor da onda potrazi strucnu pomoc...
 
Fantazije je zdravo sprovesti u realnost ukoliko osoba sa kojom fantazija treba da bude realizovana zeli isto,pojam bolesna fantazija za svakoga znaci drugo.Ja(po meni) nemam bolesne fantazije,ali stalno imam po neku fantaziju koja samo ceka da bude realizovana.I bude....
 

Back
Top