Nero 6 - problemi sa rezanjem

DabaMAN

Aktivan član
Poruka
1.963
Donedavno sam bez problema koristio Nero 6.0 ali posle nekog vremena pre pocetka rezanja mi izbaci poruku "drive is in use by another aplication" i tu stane i izbaci CD. Sve sam probao, reinstalirao Nero, iskljucio svaki moguci Ad-aware program, proverio u Biosu da li je dobro namesten rezac... i nista.I ne samo Nero 6, ne radi mi i CloneCD i Easy CD creator. jedino mi radi Nero 5.5
Ako neko zna u cemu je problem....
 
DabaMAN:
Donedavno sam bez problema koristio Nero 6.0 ali posle nekog vremena pre pocetka rezanja mi izbaci poruku "drive is in use by another aplication" i tu stane i izbaci CD. Sve sam probao, reinstalirao Nero, iskljucio svaki moguci Ad-aware program, proverio u Biosu da li je dobro namesten rezac... i nista.I ne samo Nero 6, ne radi mi i CloneCD i Easy CD creator. jedino mi radi Nero 5.5
Ako neko zna u cemu je problem....

Imas ovde mislim na krstarici noviju verziju trba da je 6311 tako nesto tu pise da je 6 bagovita skini je pa pregazi tvoju sesticu trebasce ti i novi S/n sigurno umes da ga nadjes, to bi trebalo da resi problem obzirom da ti petica radi.
Ja sam moj pregazio sa 6316 i radi bez greske!
 
Кулиража:
DIOGEN1:
Ja sam moj pregazio sa 6316 i radi bez greske
Jos cete me ubediti da ponovo instaliram Nero 6.x.
Ove verzije koje sam ja isprobavao su mnogo, mnogo lose.
Sa verzijom 5.5.x dok rezem CD mogu da radim sta hocu na racunaru, dok sa verzijama 6.x koje sam imao ne mogu cak ni muziku da slusam.

Ja imam citavu kolekciju neroa od 5.3 do 63116, i nisam imao nikakvih problema, normalno imam i S/N-ove sve sam *KUPIO* mozda zato rade.
Sto se tice 6.0.00 on ima bagove ali kada se apdejtuje sa novijom verzijom radi bez greske!
 
Onda cu skinuti i tu verziju 6.3.x pa da vidim kako ce se pokazati.
Inace nije ni meni propao ni jedan CD sa verzijom 6.1.x (oni famozni filmovi se ne racuneju) nego sto jede racunar samo tako, ne mogu ni muziku da pustim, a da ne prekida. Dok u starijim verzijama ladno radim i sa desetak programa istovremeno
 
Kod mene je instaliran Nero expres i preporucujem ga jer pored njega imam i roxio koji jednostavno se neda ukloniti iz racunara i smatra da je on gazda.Preporucujem ti da smanjis brzinu pri przenju i nabavis kvalitetnije diskove pre svega vebratimove.
Sto kaze Mile tranzicija cita mu samo pirate CDove orginale nemoze.
 

Back
Top