Protest policajaca u Leskovcu

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Kako niko nije otvorio ovu temu???

Jel trebalo crvene beretke u BG da blokiraju saobraćaj, da bi neko obratio pažnju na ovu vest???
__________________________________________________________________________

Leskovac -- Nekoliko desetina leskovačkih policajaca protestovalo je u civilu ispred sedišta Policijske uprave u tom gradu zbog hapšenja četvorice njihovih kolega.

Većina okupljenih policajaca su bivši pripadnici 37. odreda Posebnih jedinica policije Četvrte čete, kojoj su pripadali i uhapšeni policajci, osumnjičeni za zločine na Kosovu 1999. Među uhapšenim iz tog mesta je i bivši načelnik Policijske uprave u Leskovcu Nenad Stojković. Njegov otac Živojin potvrdio je za B92 da mu je sin odveden na informativni razgovor u Beograd.

“Mog Nenada su zatvorili. One koji su se javili na poziv na saslušanje, zatvorili su ih, jednostavno”, ispričao je on.

“Nemamo nikakve bliže informacije. To je sve po prijavi Nataše Kandić, ono što je ona ispričala za B92. Sada su ih zbog njene prijave pozvali na saslušanje i sve su ih stavili u zatvor”, rekao je Živojin Stojković.

Policajci su najavili su da će njih oko 200 doći u Beograd da svedoće u korist svojih kolega za koje kažu da nisu izvršili nikakve ratne zločine i druga krivična dela.

O tome, prema njihivim rečima, svedoče izveštaji nadležnih sudskih institucija.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=03&dd=14&nav_id=350015
 
dal si cuo da je iko osudjen u bivsoj sfrj za ubistvo , mucenje ili likvidaciju srpske dece

mani pricu, ili ima pravde ili nema

dok se slo i cro setaju neosudjeni za ratne zlocine, a i ostali zlikovci sve do najnovijih siptarskih, svaka prica o `srpskim` zlocincima je .... degutantna
 
Ok.
ili to što su dozvolili da budu provaljeni i uhvaćeni...
Pa evo šiptari pobiše gomilu Srba i svedoke i nikom ništa.Nema dokaza.Znači,neka NVO baba ih je ocinkarila i donela film ili fotke i sad mogu da se slikaju u zatvoru.Naši policajci nisu baš ni pametni a ni patriote.Ne kapiraju da će na svaki način da stradaju ako imaju posla sa šiptarima.
 
Па , када су слуге демократске..нека их демократе и хапсе...ено им Дачића нека му се жале...док су нас националисте хапсили и тукли по БГ-у и за време Милошевића и овог БоТе интеранационала...нсиу се бунили!
 
Kako niko nije otvorio ovu temu???

Jel trebalo crvene beretke u BG da blokiraju saobraćaj, da bi neko obratio pažnju na ovu vest???
__________________________________________________________________________

Leskovac -- Nekoliko desetina leskovačkih policajaca protestovalo je u civilu ispred sedišta Policijske uprave u tom gradu zbog hapšenja četvorice njihovih kolega.

Većina okupljenih policajaca su bivši pripadnici 37. odreda Posebnih jedinica policije Četvrte čete, kojoj su pripadali i uhapšeni policajci, osumnjičeni za zločine na Kosovu 1999. Među uhapšenim iz tog mesta je i bivši načelnik Policijske uprave u Leskovcu Nenad Stojković. Njegov otac Živojin potvrdio je za B92 da mu je sin odveden na informativni razgovor u Beograd.

“Mog Nenada su zatvorili. One koji su se javili na poziv na saslušanje, zatvorili su ih, jednostavno”, ispričao je on.

“Nemamo nikakve bliže informacije. To je sve po prijavi Nataše Kandić, ono što je ona ispričala za B92. Sada su ih zbog njene prijave pozvali na saslušanje i sve su ih stavili u zatvor”, rekao je Živojin Stojković.

Policajci su najavili su da će njih oko 200 doći u Beograd da svedoće u korist svojih kolega za koje kažu da nisu izvršili nikakve ratne zločine i druga krivična dela.

O tome, prema njihivim rečima, svedoče izveštaji nadležnih sudskih institucija.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=03&dd=14&nav_id=350015

Ja sam htela da otvorim ovu temu, čekala sam sveže agencijske vesti, a znala sam da "patrote"nemaju moda da je otvore.
Sad ćemo da vidimo ko su ti srpski koljači koji narod obrukaše i pred Bogom i pred svetom.
 
1.dal si cuo da je iko osudjen u bivsoj sfrj za ubistvo , mucenje ili likvidaciju srpske dece

mani pricu, ili ima pravde ili nema

2. dok se slo i cro setaju neosudjeni za ratne zlocine, a i ostali zlikovci sve do najnovijih siptarskih, svaka prica o `srpskim` zlocincima je .... degutantna


Ovo prvo ne znam... Ajde, kažimo da nisam čuo..

Ako postoji kolektivna pravda, onda postoji i kolektivna krivica. Da li smo onda i ja i ti ubice dece?

Ovo drugo... Da li zato što su Šiptari mučili i ubijali Srbe, mi treba da ubijamo njihove civile decu i da dajemo podršku onima koji su to radili?
 
Па , када су слуге демократске..нека их демократе и хапсе...ено им Дачића нека му се жале...док су нас националисте хапсили и тукли по БГ-у и за време Милошевића и овог БоТе интеранационала...нсиу се бунили!

Ja sam na jednoj temi (o nacistima) pročitao jedan tvoj izvanredan post.. Gde si odprilike rekao da su naonacisti obrukali zdrav srpski nacionalizam, kakav se može naučiti od Dućića...

Da li je ubijanje civila i dece i čitavih porodica sramota za nas srpske nacionaliste?
 
Nisam to rekao.Samo sam rekao da budale prave fotografije i filmove o sebi u ratu.Nikad se ne zna ko to može da zloupotrebi čak i da si sve vreme bio kuvar i nisi opalio ni metak.

Ne optužujem ja tebe, ni bilo koga.. Samo pitam... Daj da vidimo šta se dešava, ili šta se dešavalo...

Interesantno je da nam se ovakva priča, na ovaj ili onaj način stalno ponavlja.
 

Back
Top