Sta pokloniti lovcu? :)

Kupi ti njemu nesto ovako... Pricam u svoje ime, kao lovac, volim te stvari da ja sam sebi kupim, jer mi sluze za max zadovoljstvo pa mi moraju biti po ukusu. Kazem ti ovo jer verovatno neznas puno o lovu... Da znas tacno sto bi voleo, to stoji, ali ovako, ako i malkice promasis... Opet kazem, ja ne volim da mi kupuju te stvari, jedino da je to nesto sto stvarno ne moze ne voleti :) :) Opet, ako bas hoces, neki lep ranac ako nema vec slican, ili prsluk... Ima puno toga...
 
Pfff...pa ne znam.... jel ima nesto za oko 50, 60, 70 e? :rumenko:
Mislila sam neku korisnu sitnicu...ne sad bas pusku da mu kupim :)
Ne znam sta preferira, ima neku bokericu sportsku, to je sve sto znam...:confused:

slusaj :heart:, najbolje je da uzmes jednu ogromnu masnu, zavijes sebe preko struka ukrasnim papirom ii stavis veliku masnu na glavu, mislkim da ce mu to biti najbolji, najatraktivniji i do sada nevidjen poklon za rodjus. A u ostalom ustedeces 50, 60, 70 e.

ajde srecno ! :)
 
slusaj :heart:, najbolje je da uzmes jednu ogromnu masnu, zavijes sebe preko struka ukrasnim papirom ii stavis veliku masnu na glavu, mislkim da ce mu to biti najbolji, najatraktivniji i do sada nevidjen poklon za rodjus. A u ostalom ustedeces 50, 60, 70 e.

ajde srecno ! :)


Bravo !!!!!
:klap::klap::klap::klap::klap::klap:

takav poklon vredi nebrojeno para !!!
a ja licno, jedino takve poklone i pamitm :)
sve ostalo money can buy :)
 

Back
Top