Почела победничка кампања СНС у општини Вождовац!

Djuka_SNS

Aktivan član
Poruka
1.763
SNS započela izbornu kampanju na Voždovcu

Srpska napredna stranka počela je danas izbornu kampanju na Voždovcu, a zamenik predsednika stranke Aleksandar Vučić obećao je da će se "naprednjaci" boriti za bolji život građana te beogradske opštine.

On je najavio da će SNS sutra krenuti u kampanju i za ponovljene lokalne izbore u opštini Zemun i izrazio uverenje u pobedu svoje stranke.

"Hoćemo prvo mesto da bi građanima Voždovca i Zemuna obezbedili kvalitetniji i bolji život", poručio je Vučić.

Glavne teme lokalne kampanje biće borba protiv narkomanije i briga o deci koja, pre svega, podrazumeva izgradnju škola i obdaništa, rekao je on na skupu simpatizera SNS-a na Voždovcu, obećavši i rešavanje komunalnih problema koji najviše tište stanovnike opštine.

Vučić je naglasio da je "u uslovima ekonomske krize građanima potrebno jedinstvo, a ne sukobi među političkim protivnicima" i pozvao aktiviste svoje stranke da izbornu kampanju vode pošteno i da ne nasedaju "ni na kakve provokacije".

"Osnovna ideja SNS-a je da stvorimo normalnu i pristojnu Srbiju", rekao je Vučić, upozorivši da će kriza biti teška i da "samo velikom nadom i velikim promenama možemo pokrenuti Srbiju napred".


(Tanjug/MONDO)


Било је фантастично. Заиста много људи. Огроман број је остао и ван сале, јер је била премала да прими све заинтересоване грађане. То што сам данас видео заиста ме је одбрадовало.

БУДУЋНОСТ ПОЧИЊЕ ДАНАС!
 
A, gde mi iz unutrasnjosti da vidimo?!

I da dodam, nema veze odakle smo i gde zivimo, svi mi imamo svoje vizije i svoje zelje...

Nadam se svim svojim bicem da sve ono sto su dobrog zamislili- da ce i da ostvare...

Bice tu i trnja koje moraju gazitii, kamenja kojim ce ih gadjati dojucerasnji prijatelji, i pokusaja sprecavanja od ovih na vlasti, ali, tim pre ce pobeda biti dragocenija:)

SRECNO!
 
Биљо,
седи ти лепо тамо "Gde su vukovi tako veliki a Crvenkapice tako male...", не замарај главицу,
заболеће те ...

Ја сам тако,
ономад,
пробао да будем паметан,
па размишљао,
цео месец ме болела глава ...

Од тада сам престао ...

А видим да ти још ниси ни почела да размишљаш,
Боље немој, није то за тебе ...
 
Prijavio sam poruku moderatorima.
Tebi kao da ne ulazi u glavu da ovo nije mesto za reklamiranje politickih stranaka.
Ajde da si jednu temu otvorio, nego svako ko iz SHNSH-a zine ti otvaras novu temu.

Претерујеш!
И дволичност у сваком случају.
Мислим ОК када отворимо 10 тема за пљување владе, Динкића и Боте а када се отвори више тема о СНС онда не ваља!
 
Биљо,
седи ти лепо тамо "Gde su vukovi tako veliki a Crvenkapice tako male...", не замарај главицу,
заболеће те ...

Ја сам тако,
ономад,
пробао да будем паметан,
па размишљао,
цео месец ме болела глава ...

Од тада сам престао ...

А видим да ти још ниси ни почела да размишљаш,
Боље немој, није то за тебе ...

Па сви смо ти говорили да ниси паметан, али ти "Неееее!"
 
Coveka bole ledja pa mu smetaju oni koje ne bole, a onda da malo cinkari, kao da ovde nema sijaset slicnih tema o drugim strankama, stavise, neke samo menjaju naslov i furaju u svom prepoznatljivom stiptiz fazonu

Pravilnik Krstarice je jasan, nema nikakvog reklamiranja stranaka. To vazi za sve. Dukadjini je vec bio opominjan zbog slicnog.
 
Vidim počela je i u Zemunu. Idu dva matorca sa četkom i kofom i ubiše se da polepe plakate a pet metara iza njih idu radikali i skidaju :D I lepe samo u Glavnoj, niko da se primakne Magistratu, opštini i pijaci.

:hahaha::hahaha::hahaha:
Ма само нека ставе решетке на прозоре магистрата и замандале врата, неморају радикали ни да излазе:)
 
Prijavio sam poruku moderatorima.
Tebi kao da ne ulazi u glavu da ovo nije mesto za reklamiranje politickih stranaka.
Ajde da si jednu temu otvorio, nego svako ko iz SHNSH-a zine ti otvaras novu temu.

Nesto slabo prate taj SNS po medijima, razumes blokada jeli, pa covek oseca potrebu da te informacije do kojih je dosao negde saopsti javnosti.

Eto ni bandera nije namenjena za objavljivanje malih oglasa pa ljudi kace one papirice kao blesavi.
 
SNS započela izbornu kampanju na Voždovcu

Srpska napredna stranka počela je danas izbornu kampanju na Voždovcu, a zamenik predsednika stranke Aleksandar Vučić obećao je da će se "naprednjaci" boriti za bolji život građana te beogradske opštine.

On je najavio da će SNS sutra krenuti u kampanju i za ponovljene lokalne izbore u opštini Zemun i izrazio uverenje u pobedu svoje stranke.

"Hoćemo prvo mesto da bi građanima Voždovca i Zemuna obezbedili kvalitetniji i bolji život", poručio je Vučić.

Glavne teme lokalne kampanje biće borba protiv narkomanije i briga o deci koja, pre svega, podrazumeva izgradnju škola i obdaništa, rekao je on na skupu simpatizera SNS-a na Voždovcu, obećavši i rešavanje komunalnih problema koji najviše tište stanovnike opštine.

Vučić je naglasio da je "u uslovima ekonomske krize građanima potrebno jedinstvo, a ne sukobi među političkim protivnicima" i pozvao aktiviste svoje stranke da izbornu kampanju vode pošteno i da ne nasedaju "ni na kakve provokacije".

"Osnovna ideja SNS-a je da stvorimo normalnu i pristojnu Srbiju", rekao je Vučić, upozorivši da će kriza biti teška i da "samo velikom nadom i velikim promenama možemo pokrenuti Srbiju napred".


(Tanjug/MONDO)


Било је фантастично. Заиста много људи. Огроман број је остао и ван сале, јер је била премала да прими све заинтересоване грађане. То што сам данас видео заиста ме је одбрадовало.

БУДУЋНОСТ ПОЧИЊЕ ДАНАС!

:gace: :brus: :gace: :brus: :gace: :brus: :gace::brus:
 
Претерујеш!
И дволичност у сваком случају.

Da, i to mi kaze euroskeptik koji je simpatizer prozapadne stranke.

Мислим ОК када отворимо 10 тема за пљување владе, Динкића и Боте а када се отвори више тема о СНС онда не ваља!

Mene bash briga za SNS iliti bilo koju stranku. Ali mi izuzetno smeta vec ko zna koja tema u kojoj se objavljuju dnevnopoliticke aktivnosti i saopstenja jedne stranke. Ajde da je jedna tema pa OK, nego ovo je ko zna koja po redu.
 
Ајде мали,
кофу и ваљак у шаке,
не замлаћуј се по форуму ...

Немој Дјука сам да лепи ...

Хихихихии! Сад` ће да се врати чика доктор! Иам опет да те прикључи на 220 Волти да му играш "Моравац" :hahaha:
 
pa znaš kako, nikolićeva faca je zločin protiv čovečnosti :hahaha: majke mi, tako da sve i da ima tajno teslino oružje, pobediće na izborima na kukovo leto.

Hoćeš reći da je Vučićeva faca bolja? :eek:
Odvratni su obojica. Od Tome me prolazi jeza, praktično se uplašim kad krene da priča u pola glasa a Vučić mi se gadi :lol: Ona Jorgovanka je još bože pomozi ali Toma vuče neki kompleks od žena tako da nema šanse za nju :lol:

Jednostavno - šta god da urade oni su uvek drugi i bez koalicionog partnera.
 

Back
Top