pomoc potrebna hitno oko laptopa gx610!

BaXuz2001

Početnik
Poruka
8
Ne znam da li je pravo mesto za temu ,ali ovde se ljudi najvise razumeju...radio sam sisteme i sve za laptopove ,ali ovo mi se prvi put desava...uzeo sam lap gx610 i instalirao vistu i drajvere najnovije i tripuje se graficka...izbacuje crno odjednom i prikazuje je kao neka n73 umesto hd 2600...jel imao neko slicne probleme i ako moze da mi objasni kako da sredim to da ga ne bih nosio nazad...igrice i sve ostalo radi perfektno ,ali ima tu gresku...ja kapiram da je neki problem oko drajvera ,ali nisam siguran...
I da pojasnim...kad se instalira XP onda radi normalno samo ne moze da cita bluetooth i jos neke gluposti...uz njega sam dobio drajvere za vistu i kapiram da moze vista da radi,ali kao sto rekoh npr kada ga restartujem i krene da ulazi u windows pojavi se crno i to je to...tu je kraj...to se pojavljuje znaci sa vremena na vreme...da li je do drajvera ili ne radi to ne znam...ako neko zna neka pomogne plz...bas mi je hitno..
 
e onda nemam pojma, mozda i jeste hardverski kvar. Moj ti je savet, probaj jos malo sa Xp-om ali najbolja ti je solucija da ga vratis gde si ga uzeo i trazis drugi. Ako si ga uzeo polovnog, vidi pitaj lika od koga si ga uzeo jel ti je uvalio sa kvarom, da znas da ga se resavas sto pre i ti.
 
Ma to nije greska, ima i moj drug taj laptop i isto mu pokazuje da mu je graficka m76m iako u specifikaciji pise HD2600. To su samo novije oznake za mobility radeone, ne znam zasto su samo komplikovali stvari. Jedino je problem sto se za njega ne izbacuju novi graficki drajveri, ali sam cuo da moze preko programa Mobility Modder da se konvertuje drajver za PC u driver za Mobility Radeone. Prosvrljaj malo po internetu i videces da to nije nikakva sistemska greska;)
 

Back
Top