Pomoc-SE Operation failed???

dollarqueen

Iskusan
Poruka
5.226
Imam SE k800i i uspela sam da ga pokvarim,ne znam kako!:think: Obrisao mi je sve igrice,sto vidim kada udjem u informacije o folderu,jer nije moguce da ga otvorim,pise Operation failed.Ne mogu nista ni da instaliram od igrica,kada 'zavrsi' instaliranje opet se pojavi Operation failed...Ima neko pojma o cemu se radi???:bye:
 
Hmmm cudno moj drug ima K800 i isto mu se tako jednom pojavilo to operation failed moj savet ti je da resetujes fon. ali prije toga napravi backup i prebaci sve kontakte na fon pa ih prebaci na komp preko nekog programa kao shto je oxygen phone manager.:D
 
Hmmm cudno moj drug ima K800 i isto mu se tako jednom pojavilo to operation failed moj savet ti je da resetujes fon. ali prije toga napravi backup i prebaci sve kontakte na fon pa ih prebaci na komp preko nekog programa kao shto je oxygen phone manager.:D
Hvala,ali ni to mi nije uspelo.Ima hiljadu otvorenih tema na svim mogucim forumima,ali konkretnog resenja nigde...Verovatno je u pitanju zarazena igrica ili tako nesto.Izgleda da je jedino sto mogu,da ga nosim na popravku..
 
Probao sve i formatiorao mobilni i celu karticu sve znaci sve!!! Opet nece!!!
Ja imam SONY ERICSSON 770i!!!
Jednom prilikom sam otisao kod druga, on se razume u ta sra** i rekao mi je skini update service za sony ericsson i skini novi softtver!! Tom prilikom cim sam otisao kuci to sam i uradio i sada sve normalno radi!!!! Igrice kamera muzika audio player ma sve sve zivo je novo i lepse uradjeno!!!!
 

Back
Top