ŠIPTARSKI PIROMANI u prolećnoj akciji

nesko101

Elita
Poruka
18.089
U okolini Kline su juče Šiptarski piromani zapalili dve srpske kuće koje su izgorele.To su bile nove kuće koje su napravljene na zgarištu za koje su isto zaslužni takvi šiptarski piromani. 2004god.Zabrinjavajuće je to što je uvek proleće budilo separatizam i zverstva šiptara a iz godine u godinu Srbima je sve gore i nepodnošljivije živeti na Kosovu i Metohiji.
 
U okolini Kline su juče Šiptarski piromani zapalili dve srpske kuće koje su izgorele.To su bile nove kuće koje su napravljene na zgarištu za koje su isto zaslužni takvi šiptarski piromani. 2004god.Zabrinjavajuće je to što je uvek proleće budilo separatizam i zverstva šiptara a iz godine u godinu Srbima je sve gore i nepodnošljivije živeti na Kosovu i Metohiji.

Ma stoka........
 
U okolini Kline su juče Šiptarski piromani zapalili dve srpske kuće koje su izgorele.To su bile nove kuće koje su napravljene na zgarištu za koje su isto zaslužni takvi šiptarski piromani. 2004god.Zabrinjavajuće je to što je uvek proleće budilo separatizam i zverstva šiptara a iz godine u godinu Srbima je sve gore i nepodnošljivije živeti na Kosovu i Metohiji.

Ne siri propagandu :evil:, daj link da vidimo!
 
sistematsko etnicko ciscenje.sasto nasi ne naoruzaju srbe da se suprotstave tim divljacima??ja bi to kalasnjikovom pobio kao miseve bre!![/QUOTE]

1. Pismenost ti nije jača strana;
2. Moderatori su dužni da te banuju zbog ovog iskaza, jer je ovo govor mržnje koji najgrublje krši Pravilnik foruma.

sto se ti brines sta sam ja radio siptarima? to nije tvoj problem :per:
 
Znači ti ne voliš narod kojem pripadaš.:think:

Данашњи национализам није онај прави. Ја људе ценим по делима, а не по националности, за мене не постоји колективна кривица целог народа, већ појединаца, мањег, или већег дела.
 

Back
Top