Mlad covek sa sesirom.

mislis ovaj sesir? :mrgreen:

jack-sparrow-photo.jpg
 
Zenske impresije kad vide sesir na glavi coveka koji nije nesto star, ili je cak i vrlo mlad, ili je oko 20 - 30.

Svidja vam se, ne svidja vam se, zasto?

Зависи.
Неком стоји, неком не.
То проценим кад видим младића са шеширом на глави...има један модератор на овом форуму фотку у профилу са шеширом на глави...мени се баш свиђа како му стоји...а млад је.
 
kao sa svim ostalim stvarima - mora da ume da nosi sesir (i da izabere dobar sesir). moj muz nosi slamene sesire - i onaj model popularan medju penzionerima muskog roda sirom mediterana - i stoji mu fenomenalno... volim muskarce koji umeju da se obuku na svoju ruku, bez gledanja u casopise, ili kopiranja iz izloga... pogotovo kada to kako su se obukli prica neku pricu... sve je ok - i brkovi, i sandale, i mornarske majice, i sesiri, ma i suknje - ako ume da nosi.
 
kao sa svim ostalim stvarima - mora da ume da nosi sesir (i da izabere dobar sesir). moj muz nosi slamene sesire - i onaj model popularan medju penzionerima muskog roda sirom mediterana - i stoji mu fenomenalno... volim muskarce koji umeju da se obuku na svoju ruku, bez gledanja u casopise, ili kopiranja iz izloga... pogotovo kada to kako su se obukli prica neku pricu... sve je ok - i brkovi, i sandale, i mornarske majice, i sesiri, ma i suknje - ako ume da nosi.

сламени шешири су права ствар, волео бих да нађем један за моју главу.
сећам се када је мој прадеда једном приликом толико млатио тим шеширом бранећи се од неке пчеле, да му је у руци остао само обод.
 
сламени шешири су права ствар, волео бих да нађем један за моју главу.
сећам се када је мој прадеда једном приликом толико млатио тим шеширом бранећи се од неке пчеле, да му је у руци остао само обод.

Sta je deka bez slamenog sesira :) I moje dede su ga nosile...
 
Orson Vels-"Građanin Kejn"
Klerk Gebl-"Prohujalo sa vihorom"
ima nečeg tajanstvenog u muškarcu koji nosi šešir;gospodstvenog i sviđa mi se kad ga skine sa glave da pozdravi Damu i onaj lagani naklon,eh;mnogo gledam filmove;
 

Back
Top