Klasicno ulovljavanje...

Mislim da...

  • Ne valjda ni da me štipne za dupe iznenada, ni da pita sme li da mi pipne sise. manje je lose 2.

  • Ne valjda ni da me štipne za dupe iznenada,ni da pita sme li mi pipne sise. Imanje je lose 1.

  • Valja i 1 i 2, al je ovo 2. jos lepse!

  • Valja i 1 i 2, al je ovo 1. jos lepse!

  • Nije sve crno belo, pa mislim da i 1 i 2 i valja i ne valja, ali manje je nepozeljno 2, definitivno.

  • Nije sve crno belo, pa mislim da i 1 i 2 i valja i ne valja, ali manje je nepozeljno 1, definitivno.

  • Ne valjda ni da me štipne za dupe iznenada, ni da pita sme li da mi pipne sise. manje je lose 2.

  • Ne valjda ni da me štipne za dupe iznenada,ni da pita sme li mi pipne sise. Imanje je lose 1.

  • Valja i 1 i 2, al je ovo 2. jos lepse!

  • Valja i 1 i 2, al je ovo 1. jos lepse!

  • Nije sve crno belo, pa mislim da i 1 i 2 i valja i ne valja, ali manje je nepozeljno 2, definitivno.

  • Nije sve crno belo, pa mislim da i 1 i 2 i valja i ne valja, ali manje je nepozeljno 1, definitivno.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dobiche shamarchinu jer je nevaspitan, nepristojan, primitivac i prostak.
argue1.gif
 
Sa tim mozgichem ne bi ni imala pojma da se zezam u zzivotu. Mislila bih da je ozbiljno :mrgreen:

Srecom pa zene imaju manji mozak od muskarca. Inace, da imaju mozak iste velicine, imale bi glavu precnika pola metra.:mrgreen:

Mozda nemas muski mozgic, ali odakle ti ideja da i taj sto imas koristis na pravi nacin? :mrgreen:
Jel' dosao sa nekim uputstvom za upotrebu?


Takav pristup devojci/zeni je totalno glupav i nijedan muskarac koji drzi do sebe ni bi tako postupio.
 

Back
Top