Trenutak T

JaMrzim

Obećava
Poruka
57
Pretpostavimo žensku Ž razmišljanja: Nosim usko, nosim kratko, i to iz razloga R1, R2, ... Rn.

Ž kada izlazi (sa drugaricama ili sa nekim) uvek otkopca konstantni broj dugmadi d.

Zamislimo da je Ž izašla sa muškarcem M, i da je Ž heteroseksualna. U toku razgovora sa M, Ž je iz njegovih izjava i ekspresija shvatila (uvidela) da bi bilo najbolje kada bi umesto d otkopcanih dugmadi (kao što je do tada otkopcavala) nosila d+1 otkopcanih dugmadi. U tome trenutku Ž se otkopčava za 1 dugme više i kaže Mu:

Da, u pravu si, a ja lično sam to što sam sada shvatila iz razgovora sa tobom povezala sa nečim N, pa sam shvatila da bi bilo bolje kada bih bila još više otkopčana inače, naravno, ovo ne radim zbog tebe, već sam upravo sada odlučila da inače i uvek otkopčavam još više dugmadi. To ti kažem da ne misliš da sa ovim otkopčavanjem hoću neki prikriveni cilj da postignem, a i kad mi je već to što sam čula tvoje razmišljanje pomoglo da shvatim da treba još više da se otkopčavam, onda si zaslužio i da saznaš to. Hvala ti M!

To što je rekao M pre nego se ona počela otkopčavati i pričati ovo se i nije odnosilo na nešto tog tipa priče, već na uopšte neko filozofiranje o životu uopšte, ali ova je to shvatila i "primenila" čim je shvatila.

Da li bi iko stvarno verovao potpuno iskrenoj Ž da to nije uradila da bi smuvala ovoga tipa, već zato što je nešto shvatila o filozofiji i životu?

Verujem da bi većina osoba bila potpuno ravnodušna prema mogućnosti da je Ž-ino objašnjenje stvarno puno iskrenosti, i da bi većina "uzela statistiku u ruke" pa računala kolika je statistička verovatnoća da je ona iskrena. Statistička verovatnoća bi verovatno bila ~0. Ali to ne znači da Ž nije bila iskrena!

Tema nosi naslov kakav nosi zato što se upravo zbog takvih trenutaka T, interesantnih za razmisljanje, uglavnom i pišu doooobri tekstovi ljubavnih i drugih pesama. Ustvari sam hteo da je nazovem "Kako se pravi dobar tekst pesme".
 
Poslednja izmena:
Zene chesto rechi protumache na najjezivije nachine,nashem doborcudnom mushkom umu nezamislive u tako malo srochenih rechi....nesigurnost shta li...
 
Нисам сигуран да ли је у уводном у питању математика или физика...
Личи ми на обоје...
А онда се тражи одговор на бази психологије...
Не иде то тако...
Свако се игра у свом дворишту... ;)
 
za sve koji nisu razumeli gore navedeno kao koleginica forumasica :lol: umotvorina se odnosi na uvrede i povredjivanje...
a moja malenkost ce uzeti za shodno da ne razume uvrede...jeste to ne razumem ;)
tako da tumacenje jezik kosti lome, kao samo jezik koji ne razumes je...ajd necu stavljati pridev :)
plus ako se odnosilo na to sto ja mislim da se odnosilo bice da ljudi uvek vise razumeju sta se desava u zivotima drugih ljudi nego oni sami :lol:
 
--------------------------------------------------------------------------------

Ja dok sam duvala, isto sam ovako se tripovala.
- provalila me je :rumenko: ali ja sad trenutno nisam naduvan.
 
Evo 10 posto se ne secam oko cega smo se posvadjali bili, a sve mi se cini (nisam 100%siguran) da jesmo... al ako se setim i bude nesto onda cu da povucem svih 10:)


ustvari,... :) prvo objasni ovo "sigurno ima logike", jeli to neka sprdnja?
 
Evo 10 posto se ne secam oko cega smo se posvadjali bili, a sve mi se cini (nisam 100%siguran) da jesmo... al ako se setim i bude nesto onda cu da povucem svih 10:)


ustvari,... :) prvo objasni ovo "sigurno ima logike", jeli to neka sprdnja?

Apsolutli njet. Možda samo kao sprdnja na njenu logiku kojom je povezala sve to, a ove druge sprdnje-nema.
 
a... pa da, taj fazon da je ona zbog filozofije neke sasvim "uopstene" to lokalizovala na sise... jeste malo (malo vise) "dzanki misaona kratura", al voleo bi da mi takve "konstrukcije" padaju na pamet i kad nisam drogiran :)
 
za sve koji nisu razumeli gore navedeno kao koleginica forumasica :lol: umotvorina se odnosi na uvrede i povredjivanje...
a moja malenkost ce uzeti za shodno da ne razume uvrede...jeste to ne razumem ;)
tako da tumacenje jezik kosti lome, kao samo jezik koji ne razumes je...ajd necu stavljati pridev :)
plus ako se odnosilo na to sto ja mislim da se odnosilo bice da ljudi uvek vise razumeju sta se desava u zivotima drugih ljudi nego oni sami :lol:

xaxaxa....pade mi da pridev znaci nadev ;)......eh,sta ti je jezik.....:P
 

Back
Top