Mis "MANEKENKI"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E da, i rekao bih: Nahranila bih gladne, dala bih im da glodju ovo malo kostiju na meni. Napojila bih zedne, uvek ima pojilo za krave blizu recice.
a025.gif
 
Miss Mima?
Zar postoji jos neka lepotica osim nas dve?
Nemoguce

dap, zato sto nije stavila anketu.:mrgreen:

Ne znam ko je lud a ko zbunjen od vas dvoje, ali cete u svakom slucaju oboje da budete ***.
Ja glasam sa Lanu, iz razloga prirode raskopcanog brusa.
Manjkaju mi smajliji.
Mima?

Ne! Izbrisacemo postove...zato da bismo mogli sutra spamovati....moze?:mrgreen: :mrgreen:
Imas ovaj smajli:brus:...to je Lana.:lol:
 
Nisam to ja.
Ja sam clanica mesare i imam bujno poprsje

Eto ti ga na. I imam jedan glas vec.
Umem i burek da umesim.

Ako ti tako kazes....:lol::mrgreen:

J umem da mesim (.)(.) ....zene bi trebalo padnun na ovo.:cool::mrgreen:

Ово је преозбиљна тема за мој мозак.

Свеједно.
Ја бих аудиторијуму показала своје дупе.

I bre...al' ste vi otvoreni.:rumenko:

Ja ako pokazem "ono", odnece mikrofon...:rumenko::lol::lol:
 
Vec vidim Funnija kako se obnazuje a dame u prvim redovima padaju u nesvest dok telohranitelji pritrcavaju Faniju i odvode ga.
Ziri se naravno zgrazava.
Lana pobedjuje, osvaja pare i vodi Mimu u kafanu a Funny postaje vrtoglavo popularan, slika se za playgirl i snima film da dzoni depom i monikom beluci.
 
Vec vidim Funnija kako se obnazuje a dame u prvim redovima padaju u nesvest dok telohranitelji pritrcavaju Faniju i odvode ga.
Ziri se naravno zgrazava.
Lana pobedjuje, osvaja pare i vodi Mimu u kafanu a Funny postaje vrtoglavo popularan, slika se za playgirl i snima film da dzoni depom i monikom beluci.

Yey!:cool: Eto vam ga miss, bolja je meni moja Monika...povedite i Dzonija, ni on mi ne treba...Znate, Monika i ja smo vec bili zajedno. Tako vam je to u popularnosti, imate koju hocete...:cool::mrgreen: :mrgreen:

Wild, al' ti to lepo zamisljas. Zamislite da je stvarno tako.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top