Mladen Schwartz - Nova hrvatska desnica!

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.228
Mladen Schwartz, rodjen 1947. Zavrsio filozofiju. Po ubedjenju bio neo-marksista, odlazi u emigraciju. Vremenom pocinje da zastupa ustastvo i neonacizam. Vraca se u Hrvatsku pocetkom 90-tih, postaje clan Hrvaske stranke prava koju posle izvesnog vremena napusta. Osniva svoju stranku i pokrece casopis Ultimatum :
 
Pa to su Hrvati.Ludnica bez doktora.:)

Slušaj ovo je vrijedanje po nacionalnoj liniji nema mjesta na ovom forumu a Schwartz je sve samo Hrvat ne on je židov ili po srpski jevrej pogledajte na internetu porijeklo tog prezimena odvest ce vas do Izraela i Njemačke prije 2svjetskog rata a i sam Hitler je bio židov po baki:Adolf Hitler je rođen je u austrijskom graničnom gradu Braunau am Inn 20. travnja 1889., kao četvrto od ukupno šestero djece carinskog činovnika Aloisa Hitlera i njegove žene Klare (rođene Pölzl). Od sve djece preživjeli su on i sestra Paula. Alois je bio vanbračni sin Anne Marie Schicklgruber, a u svojoj 40. godini života je promijenio prezime u Hitler. Nikada nije dokazano je li kasniji muž od Aloisove majke zapravo bio i njegov biološki otac, no Johann Georg Hiedler (Hitler je različita pisana varijanta istog prezimena) sam nikada nije priznao njegovo očinstvo, iako je nakon smrti naveden kao Aloisov otac u dokumentima. Podatak o nepoznatom očinstvu su saveznici mnogo koristili za vrijeme 2. svjetskog rata kada su saveznički avioni bacali propagandne letke iznad Njemačke koje su započinjale s Heil Schicklgruber. Sam Adolf je jednom u šali komentirao da je jedina pametna odluka koju je njegov otac donio u životu bila upravo promjena prezimena.

Zbog posla obitelj Aloisa Hitlera preseljavala se često: prvo iz Braunaua u Passau, zatim u Lambach te najposlije u Leonding kod Linza. Alois je opisivan kao strog i hladan čovjek; po izjavama kćeri, Paule, Adolf mu se znao suprotstavljati zbog čega je često dobivao batine. Majka Klara je bila vrlo brižna i popustljiva i Adolf ju je jako volio.

Postoje također izvori koji upućuju da je Adolf Hitler dijelom Židov što je obilno korišteno u propagandi političkih protivnika, a prije pogubljenja je isto tvrdio i njegov suradnik Hans Frank. Navodno je Hitlerova baka, majka njegovog oca Maria Schicklgruber, začela dijete dok je bila sluškinja u jednoj židovskoj obitelji u Grazu. Ove tvrdnje pobijaju povjesničari Werner Maser i Ian Kershaw jer su Židovi bili protjerani iz Graza u 15. stoljeću te nisu imali pravo živjeti u Grazu za vrijeme kada je Maria Schicklgruber navodno radila kao sluškinja u tom gradu.:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Baš me briga ko je taj.Dovoljno mi je da vidim šta pišu Hrvati po forumu,pogledam povremeno hrvatsku štampu i TV i izvučem određene zaključke.Nije na meni da se bavim Hrvatskom nego na Hrvatima koji misle da je s njima i njihovom državom sve u redu i da su savršeni po svakom životnom ili državnom pitanju.
 
Mladen Schwartz, rodjen 1947. Zavrsio filozofiju. Po ubedjenju bio neo-marksista, odlazi u emigraciju. Vremenom pocinje da zastupa ustastvo i neonacizam. Vraca se u Hrvatsku pocetkom 90-tih, postaje clan Hrvaske stranke prava koju posle izvesnog vremena napusta. Osniva svoju stranku i pokrece casopis Ultimatum :
vidim da si se potrudio pronaći dosta podataka i linkova o toj budali što se odaziva na ime mladen schwartz, zanima me iz kojeg razloga nisi dostavio podatak koliko je njegova stranka dobila glasova na zadnjim izborima?
ako je uopće smijela izaći na izbore :think:
 
Baš me briga ko je taj.Dovoljno mi je da vidim šta pišu Hrvati po forumu,pogledam povremeno hrvatsku štampu i TV i izvučem određene zaključke.Nije na meni da se bavim Hrvatskom nego na Hrvatima koji misle da je s njima i njihovom državom sve u redu i da su savršeni po svakom životnom ili državnom pitanju.

evo ga miŠonjo opet na temi koja ima veze sa hrvatskom a stalno se zaklinje kako ga libo tuki za hrvatsku i hrvate.

koji karakter.

hint za miŠonju: homosexsuals are GAY
 
Lista izgleda ovako: Ognjen Kraus, predsjednik Židovske općine Zagreb, Slavko Goldstein, predsjednik Židovske vjerske zajednice Bet Israel, Danijel Ivin, Slavkov polubrat, bivši Predsjednik Hrvatskog helsinškog odbora, Ivo Goldstein Slavkov sin, sveučilišni profesor u Zagrebu, Davorin Štern, bivši direktor Ine, sada u privatnom businessu s naftom, Nenad Porges, bivši ministar gospodarstva RH i jedan od obnovitelja masonske lože u Zagrebu, Tomislav Wruss, urednik Jutarnjeg lista, Silvije Degen, odvjetnik i obnovitelj masonske velike lože Jugoslavije, Ivica Crnić, predsjednik Vrhovnog suda RH, a njegovo pravo prezime je Schwartz, Željko Rohatinski, guverner Hrvatske narodne banke, Radovan Ortinsky, bivši državni odvjetnik RH, Žuži Jelinek, ugledna židovka i ekspert za seksualne savjete, Zora Dirnbah (Dirnbach), zagrebačka književnica, dugogodišnja urednica dramskog programa Televizije Zagreb i novinarka, Andrija Hebrang, bivši ministar zdravstva RH, dužnosnik HDZ-a, Branko Hebrang, publicist, Andrijin polubrat, Željko Reiner, ravnatelj KBC Rebro u Zagrebu, Žarko Puhovski predsjednik Hrvatskog helsinškog odbora, Nenad Puhovski, Žarkov brat, filmski i kazališni redatelj, scenarist, publicist i producent, Neda Ritz, bivša glavna urednica HTV-a, Goran Štrok vlasnik lanca hotela, Jakov Bienenfeld, poduzetnik i bivši šef sigurnosti židovske općine u Zagrebu, Kotel Dadon, glavni rabin Hrvatske, Jozef Papo, potpredsjednik Židovske općine Zagreb, Boris Prister, muzejski savjetnik iz Hrvatskog povijesnog muzeja, Alen Budaj, samoproglašeni Židov i profesionalni "lovac na naciste", Vera Dajht (Deucht), ugledna zagrebačka akademska kiparica, Mladen Schwartz, vođa "Nove hrvatske desnice", Jasminka Domaš, glasnogovornica zajednice Bet Israel, Luciano Moše Prelević (Levi), duhovni vođa i rabin u Židovskoj općini Zagreb, Dean Friedrich, glavni tajnik Židovske općine Zagreb, Nevena Rendeli, novinar HTV-a. http://www.index.hr/vijesti/clanak/...pis-utjecajnih-zidova-u-hrvatskoj/419288.aspx
 
Mladen Schwartz, rodjen 1947. Zavrsio filozofiju. Po ubedjenju bio neo-marksista, odlazi u emigraciju. Vremenom pocinje da zastupa ustastvo i neonacizam. Vraca se u Hrvatsku pocetkom 90-tih, postaje clan Hrvaske stranke prava koju posle izvesnog vremena napusta. Osniva svoju stranku i pokrece casopis Ultimatum :

Mladen Schwartz nije politički aktivan već 6-7 godina. Koja glupost, otvarati temu koja je stara i neaktuelna.! :hahaha::hahaha:
 
Znao sam da imate problem.Šta će nama lista hrvatskih Jevreja?'ajde,palite malo s tim vašim spiskovima dalje od nas...

Misoni, te individue su ti iz hrvatskog krila Nacionalnog stroja. Rasisti i budale i samo dolaze na Krstaricu da otvore po koju temu koja im se čini zanimljiva za njih, ili da tako ispipavaju ima li zainteresiranih za njihove umobolnosti.
 
Mladen Schwartz, rodjen 1947. Zavrsio filozofiju. Po ubedjenju bio neo-marksista, odlazi u emigraciju. Vremenom pocinje da zastupa ustastvo i neonacizam. Vraca se u Hrvatsku pocetkom 90-tih, postaje clan Hrvaske stranke prava koju posle izvesnog vremena napusta. Osniva svoju stranku i pokrece casopis Ultimatum :

Klasichan debil. A koga, uostalom, za to zabole patka?
 
Misoni, te individue su ti iz hrvatskog krila Nacionalnog stroja. Rasisti i budale i samo dolaze na Krstaricu da otvore po koju temu koja im se čini zanimljiva za njih, ili da tako ispipavaju ima li zainteresiranih za njihove umobolnosti.
Pa vidim da nešto nije u redu.:)Mislim,kad se pojavi ovakav spisak.:thumbdown:...inače,mogao si odavno da primetiš da nismo baš upućeni ko je ko kod vas.
 

Back
Top