KRISTALI i kako ih koristiti, iskustva

Ovde cu izneti svoje misljenje kao sto sam uradio na temi "Kako izleciti slomljeno srce"a ti ako hoces prihvati ili ne.

Danasnji rad sa kristalima od strane ljudi je i vise nego pogresan, sve sto pise o njima moze se slobodno pocepati jer efekti su minimalni i mizerni, a slucajevi u kojima kao pomazu, NE POMAZU kristali vec KONCENTRACIJA osobe na problem i resenje problema dok je drzao kristal na delu tela i slicno.

Ljudi ne razmisljaju svojom glavom. Jedan nesto napise, drugi prepisuju i kace na forume i blogove, treci iskoriste pa na tome zaradjuju, a cetvrti daju svoje pare. Pogledaje tekstove na netu, svi pisu jedno te isto. Prirodno staniste kristala je duboko ispod zemlje, kakvo punjenje energijom sunca, to je protiv logike i zdrave pameti a radi se u cilju zarade.

Kristal NE SME VIDETI SVETLOST jer time gubi i ne sme biti BRUŠEN jer prima informaciju o njegovom secenju masinom i drobljenjem klestima... Razmislite o ovome pre nego odete u ducan da kupite kistal koji cete staviti na svoje srce.

Rad sa kristalima obavljati nocu kada je mesec u fazi opadanja, jer je kristal kamen, a sve sto je cvrsto vezano je za prvu cakru, prva cakra je cakra zemlje.

Dakle, kristali, po zdravoj pameti i logici mogu doprineti poboljsanju vezanom za element Zemlja. Za emocije, slomljena srca, duhovnost i druge stvari treba koristiti tehnike i metode analogne istima poput meditacije u cilju razvitka intuicije koja ce sama pre ili kasnije navesti osobu do njenog licnog kamena koji ne mora biti ni dragi ni poludragi ali ce biti u ravnotezi frekvencijama tela koja je kod svakog coveka razlicita.
 
Zna li neko da mi kaže da li je ovaj citrin pravi ili je paljeni ametist u pitanju?

3eeaf115cd7282ecf286428fa90b5d1d.jpg
 
Paljeni ametist bi trebalo da je tamniji i da su mu izraženi ti prelazi žuto-belo. A pravi citrin bi trebalo da je svetlo žut kao bagremov med i proziran. E sad, kako se ja nisam baš nagledala tog prirodnog citrina, onda mi je teško da napravim razliku.

Sudeći po nijansi žutog ovo što si postavila je citrin
Onaj ametist koji imam je više narandžast
Naravno- ovo samo pretpostavljam-nisam neki stručnjak
A divnu knjigu koju sam imala o kristalima gde bih mogla to da proverim -pozajmila sam i nikad mi nisu vratili
 
Planiram da kupim tigrovo oko, citrin i tirkiz, nekako me privlace. Inace nosim sa sobom uvek ametist i roze kvarc, ponekad i gorski kristal i hematit...od hematita imam lepe snove i u kombinaciji sa g.kristalom jako me smiruje...amestist mi pomaze da se skoncentrisem a roze kvarc nekako da sve gledam pozitivno i sa ljubavlju....
 

Back
Top