U klopci

Poruka
15.196
Na prvi pogled ce pitanje delovati malo cudno.. Ali..
Da li je dobro vas neko poznaje potpuno? Sve, sve misli,sve sexualne zelje , da ga/ je ne moze iznenaditi vas reakcija? Koliko je to pozeljno ili ne?
Svima ponekad prijaju povrsni odnosi ili volite samo ove 'potpune'?
Moze se posmatrati i da je to malo opasno za vas ;)
A prica ide tako da vi nju / njega ne znate toliko dobro... Jer sije vas za mnooooooooogo godina iskustva...:whistling:
:hvala:
 
Poslednja izmena:
sve je bolje kada su karte otvorene i kada tek treba da se otvore....večito skrivanje, a ne ispoljavanje želja, vodi destrukciji veze..
podeliti maštu, fantaziju, želje sa voljenom osobom, je nešto najlepše
 
TO MNOOOOOOOGO mi bas predugacko!!!Kolko je to mnogo?Ako je bas mnogo njega nista nemoze iznenadit takvi su prezivljavali svasta!!!Ali tebe bi mozda moglo !!!Taj sa mnooooogo godinica ume mnooooogo da laze !!!Al stas zene ko zene !!!Ma nerviraju ti sa iskustvom oni te brate cijede ko limun i sto naj gore sve uzimaju s rezervom tako da ih nemos iznenadit nema shanse!!!!
 
sve je bolje kada su karte otvorene i kada tek treba da se otvore....večito skrivanje, a ne ispoljavanje želja, vodi destrukciji veze..
podeliti maštu, fantaziju, želje sa voljenom osobom, je nešto najlepše

ja brajana znam kratko
ali dosta dobro razumem šta priča tj šta piše
pa mi se ponekad učini da smo baš
"jedno za drugo" ;)

brzo me prodje taj utisak, doduše
 
Uh, otvaram i previshe sve karte na pochetku,i palo mi je na pamet sto puta do sada da li je to pametno....Ali to sam jednostavno ja, i ne bih mogla drugachije.
Meni se lichno nikad to nije odbilo o glavu (bar ne dosad)...
Pozitivna strana je produbljen i kvalitetan odnos...losha strana je shto druga strana moze to da pokusha da zloupotrebi...ALi bez rizika nema dobitka...TAko da...ko zna da igra sa otvorenim kartama...treba to da radi...
 
А тема: Ништа не кријем. Све карте (од меле двојке до даме треф) су отворене ;).
И заиста се не плашим да ме познеје одлично.
Не плашим се да ће то покушати да искористи на погрешан начин.
Да ли је то добро...
Па то зависи искључиво од њега...
Ја другачије не могу.
 
Poslednja izmena:
Odlično pitanje.
Često nije dobro da te neko potpuno poznaje, ali ljudi u ljubavi tome teže.
Nije dobro da zna sve tvoje mračne tajne, a svako ima ako ne tajnu, ono bar neku lošu stranu koja može nekad, a i ne mora izbiti na videlo.
Ja volim otvorene karte i ljude koji su otvoreni, pa se prema tome i ponašam.
Ali uverila sam se da nije dobro prosipati na nekoga sva svoja loša raspoloženja, baš sve sumnje, slabosti...
Zato što će taj negativni deo vas možda ostaviti jači utisak na tu osobu, nego što vi mislite.
Bez obzira na to, više volim da me momak poznaje dobro, nego da se posle par godina nađe u čudu :)

Ne volim površne odnose, pa čak i prijateljstva i drugarstva mi nisu površna. U kontaktu sam uglavnom sa ljudima kojima verujem, pa mislim i da mogu sve da im kažem.
Može biti opasno, ali ako si takav, ne možeš se promeniti, uvek ćeš davati srce na dlanu ;)

A ko te šije za godine iskustva?
Pa kreneš sa ubrzanim upoznavanjem i videćeš već kuda će te to odvesti.
Ili jeste ili nije to-to.
A kod pojedinih ljudi koji "šiju za iskustvo" me nervira što ističu to u prvi plan i što možda osim toga nema ništa kvalitetno ispod površine. Pitanje je koliko će se kvalitetno razvijati odnos ako se taj neko oseća u prednosti koju mu daje iskustvo (tj.ako je devojka opčinjena njegovim životnim iskustvom).
 
Дилајт, молим те промени аватар. :zima2:

А тема: Ништа не кријем. Све карте (од меле двојке до даме треф) су отворене ;).
И заиста се не плашим да ме познеје одлично.
Не плашим се да ће то покушати да искористи на погрешан начин.
Да ли је то добро...
Па то зависи искључиво од њега...Ја другачије не могу.
:klap: To je poenta.. Zavisi od tog nekog, nje.. Ta strana je u nekoj 'prednosti' sto moze da bude sjajno ali i uzasno ;)
 
Na prvi pogled ce pitanje delovati malo cudno.. Ali..
Da li je dobro vas neko poznaje potpuno? Sve, sve misli,sve sexualne zelje , da ga/ je ne moze iznenaditi vas reakcija? Koliko je to pozeljno ili ne?
Svima ponekad prijaju povrsni odnosi ili volite samo ove 'potpune'?
Moze se posmatrati i da je to malo opasno za vas ;)
A prica ide tako da vi nju / njega ne znate toliko dobro... Jer sije vas za mnooooooooogo godina iskustva...:whistling:
:hvala:


Sve ti je to nebitno, ali kako god bilo bitno je da covek naleti na osobu koja mu sto vise odgovara.

Nista ne valja siliti, a kad naidje nesto sto vredi to se i ne prekida tako lako bas zato sto vredi.

Retko ko od nas naleti na nekog ko mu jako odgovara, cesto bude kontra bas zato i postoje toliki brakovi iz interesa.

Evo moj kolega kad je njegova zena imala problem na poslu rekao njoj daj otkaz bolje nego da te maltretiraju, a i ne voli je bas, a ona je u istoj toj situaciji njemu rekla da ne daje otkaz nego da izdrzi:lol: i on je jos mislio da ga ona donekle voli:lol: ali covek je pametan i skontao je sve.

Ja se smejem, ali nije to smesno nego yebeno tuzno i meni je drago sto nisam dio te price (ni bio niti cu biti dok imam zdrave pameti), jer sam sa osobom koja je fenomenalna i skroz me razume.:heart: Nikad ne bi bio sa osobom koja bi mi bila kao njemu taj njegov zenoid.

Ma nije ni to strasno, nego je strasno sto je vecini ljudi kod nas ono gore napisano sasvim normalno.

Ma yebe mi se ja svakom pruzim ruku spasa ako si on pre svega zeli pomoci, ali ako ne zeli necu se ni ja umarat oko njega, samo pomislim Ko yebe talibana kad je taliban.
 
Poslednja izmena:
Odlično pitanje.
Često nije dobro da te neko potpuno poznaje, ali ljudi u ljubavi tome teže.
Nije dobro da zna sve tvoje mračne tajne, a svako ima ako ne tajnu, ono bar neku lošu stranu koja može nekad, a i ne mora izbiti na videlo.
.
Ali uverila sam se da nije dobro prosipati na nekoga sva svoja loša raspoloženja, baš sve sumnje, slabosti...
Zato što će taj negativni deo vas možda ostaviti jači utisak na tu osobu, nego što vi mislite.
.

E o tome se radi, nije ravnopravan odnos.. Kod jedne strane nema iznenadjenja a druga ne zna nikad na cemu je ;)
 
:klap: To je poenta.. Zavisi od tog nekog, nje.. Ta strana je u nekoj 'prednosti' sto moze da bude sjajno ali i uzasno ;)

E o tome se radi, nije ravnopravan odnos.. Kod jedne strane nema iznenadjenja a druga ne zna nikad na cemu je ;)

Искуство...
Тешко да ико више ишта може да сакрије од мене или да глуми... ;)
Полако, има времена, све у своје време. :cmok2:
 
joj
pa ja samu sebe ne poznajem potpuno
neko sa strane vidi nešto što ja sama ne mogu da vidim pa me sa te strane bolje zna
osim toga
koliko god nas neko poznavao nije tačno da nema prostora za iznenađenja
pa svi se menjamo valjda, nismo if-then-else...
konačni odgovor bi bio: mislim da je kul da nas parner (izvini piči) potpuno poznaje
tako može da nam ugodi ponajbolje, i mi njemu i.. ne znam. nemi je to strava.
 
ok
a otkud ovaj naziv?
mislim.. kakva klopka?
kako bre vi to doživljavate te ljis odnose?
otkud je to što se sa nekim volimo i pustimo ga da nas upozna klopka?
to što me neko zna ne znači da me poseduje i da će mi raditi nešto loše =I
 
ma ne može...recimo,moj momak mene zna u prste...što se nekih opštih osobina mojih tiče,načina življenja,razmišljanja i ponašanja..sve u svemu,odlično me poznaje...al potpuno,to sigurno ne...:D

Не бих да звучим као да те омаловажавам, јер ми то није намера, али, немој о момку, молим те.

Када са неким годинама будиш баш свако јутро, када делите осећања, мисли, хлеб, проблеме, радости, тугу...
Када са страхом опипавате фонтанелу, миришете пелену, сместите први пут у јасле, пошаљете у школу, преживљавате сваку петицу и сваки љубавни јад...
Када заједно јуришате на ветрењаче а онда станете па пустите низ воду, па се опет тргнете...
Да не пишем даље, јасно је све.
 

Back
Top