10 Proverenih stvari o muskarcima

  • Začetnik teme Devica&Skorpija
  • Datum pokretanja
D

Devica&Skorpija

Gost
Ko moze rarumeti muskarca? i zasto je tako tesko pronaci "pravog" ili ostvariti zdravu vezu kad nam se ucini da smo ga ipak pronasli?

1 Dobri muskarci su ruzni
2 Zgodni muskarci nisu dobri
3 Dobri i zgodni su homici
4 Zgodni i dobri i heterosexualni su ozenjeni
5 Oni koji bas i nisu tako zgodni, ali su dobri, nemaju love
6 Oni koji bas i nisu tako zgodni,ali su dobrii imaju love, misle da smo s njima zbog love :)
7 Zgodni muskarci bez love ,love nasu lovu :)
8 Zgodni muskarci koji bas i nisu nesto dobri,a uglavnom su heterosexualni ,ne misle da smo mi dovoljno lepe :twisted:
9 Muskarci koji su donekle zgodni,donekle dobri,imaju nesto love i jos su,hvala bogu heterosexualni, sramezljivi su i nikad ne cine prvi korak
10 Muskarci koji nikad ne cine prvi korak,automatski gube interes za nas ako mi ucinimo prvi korak :roll:

E sad ..ima toga jos . :roll: Mislim da je sasvim o.k. sto sam stavila u "zenski kutak" ..pa ovo i jeste za zene :lol:
 
ljudi nista joj ne verujte...ovo sto je napisala nije istina..hahahaha...salim se...delimicno je tacno! ali ima kontradiktornosti...prvo nije dobar onaj koji nema pare,znaci trazi se onaj sa parama, a onda smeta ako neko provali da ste s njim zbog para...i ti device i ti skorpijice...hahaha.cao!
 
carrie:
jeasus:
zaboravila si moju podgrupu...dobar,zgodan,sa pristojnom platom :D :D :D

zar mislite da mi ne postojimo :?:

kako ti je poslo za rukom, da kao zgodan tip sa pristojnom platom (p)ostanes dobar?


paaaa,dobro...oduvek sam bio dobar i kako kazu "zgodan" a ovaj posao kuvara koji se dobro placa je dosao kao grom iz vedra nebo...
Ima na hiljade ovakvih momaka ali i mi i vi uvek biramo pogresne ljude...nazalost
 
jeasus:
carrie:
jeasus:
zaboravila si moju podgrupu...dobar,zgodan,sa pristojnom platom :D :D :D

zar mislite da mi ne postojimo :?:

kako ti je poslo za rukom, da kao zgodan tip sa pristojnom platom (p)ostanes dobar?


paaaa,dobro...oduvek sam bio dobar i kako kazu "zgodan" a ovaj posao kuvara koji se dobro placa je dosao kao grom iz vedra nebo...
Ima na hiljade ovakvih momaka ali i mi i vi uvek biramo pogresne ljude...nazalost

tj kao grom iz vedra nebA....greskica :oops:
 
Devica&Skorpija:
Ko moze rarumeti muskarca? i zasto je tako tesko pronaci "pravog" ili ostvariti zdravu vezu kad nam se ucini da smo ga ipak pronasli?

1 Dobri muskarci su ruzni
2 Zgodni muskarci nisu dobri
3 Dobri i zgodni su homici
4 Zgodni i dobri i heterosexualni su ozenjeni
5 Oni koji bas i nisu tako zgodni, ali su dobri, nemaju love
6 Oni koji bas i nisu tako zgodni,ali su dobrii imaju love, misle da smo s njima zbog love :)
7 Zgodni muskarci bez love ,love nasu lovu :)
8 Zgodni muskarci koji bas i nisu nesto dobri,a uglavnom su heterosexualni ,ne misle da smo mi dovoljno lepe :twisted:
9 Muskarci koji su donekle zgodni,donekle dobri,imaju nesto love i jos su,hvala bogu heterosexualni, sramezljivi su i nikad ne cine prvi korak
10 Muskarci koji nikad ne cine prvi korak,automatski gube interes za nas ako mi ucinimo prvi korak :roll:

E sad ..ima toga jos . :roll: Mislim da je sasvim o.k. sto sam stavila u "zenski kutak" ..pa ovo i jeste za zene :lol:
Ajoj al iskomplikova ti... pa ima li nade za nas nesrecnice...ni para ni muskarca pa sta nam ostaje...
 
Kategorija I: (izgled/mozak)
1. Devojke koje su pametne najcesce su gabori;
2. Devojke koje su lepe najcesce su tantuzi;
3. Devojke koje su i lepe i pametne ne postoje.

Kategorija II: (pare)
4. Devojke koje nemaju para traze nekog ko ima;
5. Devojke koje imaju para traze nekog ko ima jos vise para (para na paru ide...);
6. Devojke koje se ne loze na paru ne postoje;
(Sponzoruse su negde u preseku ove dve kategorije)

Kategorija III: (lake/teske)
7. Lake bije los glas (da su lake);
8. Teske bije jos gori glas (teske su);
9. Normalne su ili lepe (=tupe) ili pametne (=ruzne);

NAPOMENA: Kombinacije i varijacije medju kategorijama su dozvoljene i prakticno poklapaju 90% devojaka.

Ovo je moja podela, dakle ne govorim u ima svih muskaraca. Ko se seti jos neke kategorije neka slobodno dopise, a za sve koji kazu da sam primitivan odgovor je: "Joj sto volim sto sam primitivan."
 
Devica&Skorpija:
Ko moze rarumeti muskarca? i zasto je tako tesko pronaci "pravog" ili ostvariti zdravu vezu kad nam se ucini da smo ga ipak pronasli?

1 Dobri muskarci su ruzni
2 Zgodni muskarci nisu dobri
3 Dobri i zgodni su homici
4 Zgodni i dobri i heterosexualni su ozenjeni
5 Oni koji bas i nisu tako zgodni, ali su dobri, nemaju love
6 Oni koji bas i nisu tako zgodni,ali su dobrii imaju love, misle da smo s njima zbog love :)
7 Zgodni muskarci bez love ,love nasu lovu :)
8 Zgodni muskarci koji bas i nisu nesto dobri,a uglavnom su heterosexualni ,ne misle da smo mi dovoljno lepe :twisted:
9 Muskarci koji su donekle zgodni,donekle dobri,imaju nesto love i jos su,hvala bogu heterosexualni, sramezljivi su i nikad ne cine prvi korak
10 Muskarci koji nikad ne cine prvi korak,automatski gube interes za nas ako mi ucinimo prvi korak :roll:

E sad ..ima toga jos . :roll: Mislim da je sasvim o.k. sto sam stavila u "zenski kutak" ..pa ovo i jeste za zene :lol:

Ovo me podseti na onu moju x-logiku (a uvezi riba kad samog sebe tesim): sve sto valja je zauzeto, ono sto ne valja - pa necu ni ja! Manje razmisljanja, manje razmisljanja i puno kajaaanjaaa, pa zasto zivimo? Da pravimo neke glupe konstatacije? Znas kad cu ja ovako razmisljati? Jednog lepog dana kad ne budem mogao vise nista osim sah-a i tablica sa ortacima-penzionerima... :wink:
 

Back
Top