tastature

Gost
E ovako dragi moji

znate ono u cosku gde se menja tastatura (EN, SR, SL...)
ja na tastaturi SL nemam enter, tj kuckam enter ali to niko ne registruje.

kako da ubacim enter da bude ravnopravan sa ostalim clanovima tastature?

(treba mi SL posto tu ima ju slova)
 
Kuliraza je u pravu! Mora da imas cak i u 98 Serbian Latin, to je jasno. A ako kojim freak slucajem nemash?!, onda uzmi Croatia podesavanja za tastaturu i to bi trebalo da shljaka.
Jest da nisam rekao nista sto vec nije receno, al'sam morao da se umesham :) ...
Poz
 
Кулиража:
Koji OS koristis?
Koliko se secam i 98 ima SR latinicu.
A ako nemas Serbian (Latin) probaj sa HR, isto tako ima YU slova

nije problem sto je SL, imam kod kuce SL i radi, i ranije je ovde bio SL i radio je
ali sada nesto ne valja, a ne znam kako da ubacim enter :I
 
Serijski_Ubica:
Kuliraza je u pravu! Mora da imas cak i u 98 Serbian Latin, to je jasno. A ako kojim freak slucajem nemash?!, onda uzmi Croatia podesavanja za tastaturu i to bi trebalo da shljaka.
Jest da nisam rekao nista sto vec nije receno, al'sam morao da se umesham :) ...
Poz

stavila sam da jezik bude Serbian ali opet nece enter
provalila sam d postoje neki Dead Keys ali enter tu ne spada
 
Koliko se ja secam, u plain-vanilla 98-ici ne posoji serbian-latin po default-u.

Ne secam se shta je bilo reshenje problema, i gde ga sve ima, ali chasopis "PC PRESS" je nekada na jednom od diskova imao programche koje forsira serbian-latin sa pravilnim podeshavanjima. Pretrazhi njihove arhive na www.pcpress.co.yu, verovatno cesh naci.
 
Lord British:
Koliko se ja secam, u plain-vanilla 98-ici ne posoji serbian-latin po default-u.

Ne secam se shta je bilo reshenje problema, i gde ga sve ima, ali chasopis "PC PRESS" je nekada na jednom od diskova imao programche koje forsira serbian-latin sa pravilnim podeshavanjima. Pretrazhi njihove arhive na www.pcpress.co.yu, verovatno cesh naci.

ok vazi ali ovde je nesto poludelo
pogledacu
 

Back
Top