Nezni muskarci/Feminizam/Homoseksualizam

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
342
Imam vise pitanja a pitanja su ozbiljna i traze ozbiljne odgovore.
Da li se muska osoba koja je lepa kao devojka i koja ima nezniji stil ponasanja nego ostali muskarci, moze odmah okarakterizirati kao homoseksualac?
Da li je ta njegova zelja za prefinjenoscu i sminkanju na neki nacina (ne kako kod devojaka) moze usloviti da narod pomisli da je on *****?
Da li je stidljivost kod muskarca i nedostatak samopouzdanja kod udvaranja glavni znak homoseksualizma?
 
ne i ne....ne znaci....
ako se zene bore za svoja prava i za to da ih ne optuzuju da su lezbejke ili muskarace ako su aktivne, sposobne i samostalne, nije fer od tih istih zena da ukidaju muskarcima pravo da budu osetljivi, feminizirani (mada, sta to danas znaci?), brinu o sebi....
nije fer...

mislim da muskarci treba da se izbore za pravo da budu nezni i osetljivi bez da ih neko proziva da su ******...
 
anakin:
ne i ne....ne znaci....
ako se zene bore za svoja prava i za to da ih ne optuzuju da su lezbejke ili muskarace ako su aktivne, sposobne i samostalne, nije fer od tih istih zena da ukidaju muskarcima pravo da budu osetljivi, feminizirani (mada, sta to danas znaci?), brinu o sebi....
nije fer...

mislim da muskarci treba da se izbore za pravo da budu nezni i osetljivi bez da ih neko proziva da su ******...

Sasvim normalno, nisam pristalica homo manije koja sada hara svijetom, ali mrzim ta etiketiranja... :D
 
mile kuronjic:
analiticar:
Crni Mile :shock: :shock: :shock:
Za ovo će Allah da ti ukine mjesečno sledovanje djevica!!! :shock:

Ovo je pitanje za strucnjake a ne za analfabete. :roll: Da li si razumeo?! :evil: Ovo je topic ljubav i seks a ne politika i religija. :wink:

Čekaj samo da Abdurrahman pročita šta propagiraš... :shock: :shock: kazniće te propisno-PO GUZI :lol: :lol:
 
Chernobill:
Da ali kad covek pocne da cupa trepavice, stavlja puder na lice, brije noge itd mislim da nema mesta sumnji, to je vec sigurno.
A neznost niko i ne poistovecuje sa homosexualizmom, osim ako nije izrazena ka istom polu.


Mnogo mi se ti razumeš u čupkanje trepavica :lol:
Verovatno si mislio na obrve....
Meni je ok kad muškarac ima previše kosmate a naročito sastavljene obrve, da ih malo sredi, ali opet, ko se još upravlja po nama razbludnicima, nama je ionako sve ok
 
apotekarka:
Chernobill:
Da ali kad covek pocne da cupa trepavice, stavlja puder na lice, brije noge itd mislim da nema mesta sumnji, to je vec sigurno.
A neznost niko i ne poistovecuje sa homosexualizmom, osim ako nije izrazena ka istom polu.


Mnogo mi se ti razumeš u čupkanje trepavica :lol:
Verovatno si mislio na obrve....
Meni je ok kad muškarac ima previše kosmate a naročito sastavljene obrve, da ih malo sredi, ali opet, ko se još upravlja po nama razbludnicima, nama je ionako sve ok
Kako da mislim kad mi se spava, a tu li si :evil:
 
Chernobill:
apotekarka:
Chernobill:
Da ali kad covek pocne da cupa trepavice, stavlja puder na lice, brije noge itd mislim da nema mesta sumnji, to je vec sigurno.
A neznost niko i ne poistovecuje sa homosexualizmom, osim ako nije izrazena ka istom polu.


Mnogo mi se ti razumeš u čupkanje trepavica :lol:
Verovatno si mislio na obrve....
Meni je ok kad muškarac ima previše kosmate a naročito sastavljene obrve, da ih malo sredi, ali opet, ko se još upravlja po nama razbludnicima, nama je ionako sve ok
Kako da mislim kad mi se spava, a tu li si :evil:

Stvarno, neka spava ko sa kime hoće, ali puderisanje, i šminkanje muškaraca ne razumijem, niti opravdavam.. :evil: Naprotiv...
Ali, to mi ne smeta da poželim sreću u zajedničkom životu Mileta Kuronjića i Abdurahhmana :wink:
 
Queen_:
Tip muskarca opisan na pocetku topika se moze nazvati metroseksualcem. To je novi tip muškarca, pokazuje svoju nežnu, senzitivnu, znesku stranu.
Ja jos ne mogu da "prozvacem" ovakav tip muskarca.

Da li je to bolest ili uticaj aktuelne mode savremenog tipa muskarca?Da li se devojke "pale" na takve osobe ili su ostale na muskarca tipa "balvana"?
 
Neznam nasta cilja ovo pitanje.
Ali evo mog nestrucnog odgovora.
Streljajte bre sve muskarce koji:
Imaju dugu kosu,
Koji nisu maljavi,
Koji nepiju 5 litara piva na dan,
Koji negledaju fudbal rado.
Koji nepljuju po ulici.
Koji vole da se maze SA PARTNERKAMA,
Koji mirisu na parfem,
Koji depiliraju suvisne dlake,
Koji su ******,
Koji su bisexsualci
Koji su nezni heterosexualci,
Koji nesmrde na znoj,
Koji svaki dan menjaju ves i carape,
Koji su odrasli u gradu pa znaju za red mir i kulturu,
Koji su odrasli na selu ali cine sve navedeno.
I tada ce ostati ona manjinska populacija pravih muskaraca.Ogrezlih u dlaketine i sopstveni smrad.A tada ce i ljudska populacija izumreti jer ce sve zene postati lezbejke. :?
 
Bustura:
Neznam nasta cilja ovo pitanje.
Ali evo mog nestrucnog odgovora.
Streljajte bre sve muskarce koji:
Imaju dugu kosu,
Koji nisu maljavi,
Koji nepiju 5 litara piva na dan,
Koji negledaju fudbal rado.
Koji nepljuju po ulici.
Koji vole da se maze SA PARTNERKAMA,
Koji mirisu na parfem,
Koji depiliraju suvisne dlake,
Koji su ******,
Koji su bisexsualci
Koji su nezni heterosexualci,
Koji nesmrde na znoj,
Koji svaki dan menjaju ves i carape,
Koji su odrasli u gradu pa znaju za red mir i kulturu,
Koji su odrasli na selu ali cine sve navedeno.
I tada ce ostati ona manjinska populacija pravih muskaraca.Ogrezlih u dlaketine i sopstveni smrad.A tada ce i ljudska populacija izumreti jer ce sve zene postati lezbejke. :?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odavno se nisam ovako slatko smejao.
Zaboravi si jos reci kakav glas trebaju imati ti navedeni muskarci?Sigurno kao onaj vitez (Edmundov otac)iz serijala "Crna Guja".
:)
 
Bustura:
Neznam nasta cilja ovo pitanje.
Ali evo mog nestrucnog odgovora.
Streljajte bre sve muskarce koji:
Imaju dugu kosu,
Koji nisu maljavi,
Koji nepiju 5 litara piva na dan,
Koji negledaju fudbal rado.
Koji nepljuju po ulici.
Koji vole da se maze SA PARTNERKAMA,
Koji mirisu na parfem,
Koji depiliraju suvisne dlake,
Koji su ******,
Koji su bisexsualci
Koji su nezni heterosexualci,
Koji nesmrde na znoj,
Koji svaki dan menjaju ves i carape,
Koji su odrasli u gradu pa znaju za red mir i kulturu,
Koji su odrasli na selu ali cine sve navedeno.
I tada ce ostati ona manjinska populacija pravih muskaraca.Ogrezlih u dlaketine i sopstveni smrad.A tada ce i ljudska populacija izumreti jer ce sve zene postati lezbejke. :?
E, a sta da radimo sa onima koji dele pamet po forumu i pisu NEZNAM NASTA umesto ne znam na sta,
NEPIJU, NEGLEDAJU, NEPLJUJU...umesto ne piju, ne gledaju, ne pljuju...
Alo, pravopis iz osnovne...a u sve se razumes...ccc...
Vise bih volela da mi decko bude manje "moderan" a vise nacitan...
 
mile kuronjic:
Imam vise pitanja a pitanja su ozbiljna i traze ozbiljne odgovore.
Da li se muska osoba koja je lepa kao devojka i koja ima nezniji stil ponasanja nego ostali muskarci, moze odmah okarakterizirati kao homoseksualac?
Da li je ta njegova zelja za prefinjenoscu i sminkanju na neki nacina (ne kako kod devojaka) moze usloviti da narod pomisli da je on *****?
Da li je stidljivost kod muskarca i nedostatak samopouzdanja kod udvaranja glavni znak homoseksualizma?
-MUSKA osoba koja je lepa kao DEVOJKA treba da ti,
pod hitno, sedne na...prezime
-PREFINJENOST je sasvim u redu, i vecina muskaraca
bi trebalo da ozbiljno poradi na tome, ali...
-MUSKA ZELJA ZA SMINKANJEM je nesto sasvim drugo.
Takvim MUSKARCIMA preporucujem, umesto stolice , takodje tvoje PREZIME, kao mesto za GUZ-ODMOR.
-STIDLJIVOST I NEDOSTATAK SAMOPOUZDANJA kod muskaraca, prilikom udvaranja, JESTE homoseksualizam
ako se isti udvaraju MUSKARCIMA.
U suprotnom, nije naravno, mada ovo vec i ne spada u
odgovor na tvoje pedersko, tj. pitanje o pederastiji.
 

Back
Top