Uramljeni politicar...

Milanche.at

Ističe se
Banovan
Poruka
2.341
gde god odem uramljena slika od nekog politicara... :eek:

neznam nerazumem
ali da ja uramim politicara i okacim ga u sobu :thumbdown:

ja bi pre uramio neku zensku ali politicara ? :dontunderstand:

sta je to s ljudima da tako nesto rade ?

pricaju s politicara na sliku, ljube, psuju, pljuju...
 
gde god odem uramljena slika od nekog politicara... :eek:

neznam nerazumem
ali da ja uramim politicara i okacim ga u sobu :thumbdown:

ja bi pre uramio neku zensku ali politicara ? :dontunderstand:

sta je to s ljudima da tako nesto rade ?

pricaju s politicara na sliku, ljube, psuju, pljuju...

Imam srece da se ne krecem po takvim mestima gde drze uramljene politicare.........ali, kada je rahmetli sloba vladao srbijom, nisi mogao da registrujes kola a da nemas njegovu sliku na soferki...........o kamionima i autobusima da na pricamo.............

U radnju kada ti udju ovi glodari iz raznih inspekcija, prvo gledaju gde je slobina slika......ako je imas, onda te diskretno pitaju da li si "clan".........ako jesi, dovidjenja........ako nisi.......nayebo si.......:roll:

E, srbijo, zemljo slinavaca i dupeuvlakacha...........:roll:
 
Imam srece da se ne krecem po takvim mestima gde drze uramljene politicare.........ali, kada je rahmetli sloba vladao srbijom, nisi mogao da registrujes kola a da nemas njegovu sliku na soferki...........o kamionima i autobusima da na pricamo.............

U radnju kada ti udju ovi glodari iz raznih inspekcija, prvo gledaju gde je slobina slika......ako je imas, onda te diskretno pitaju da li si "clan".........ako jesi, dovidjenja........ako nisi.......nayebo si.......:roll:

E, srbijo, zemljo slinavaca i dupeuvlakacha...........:roll:

jao aj ne lupetaj leba ti... :lol:
 
E a gde moze da se kupe te slike uramljenih politicara? Ja bih bas htela da stavim u sobu sve nase politicare. Onako kao postere :mrgreen: ili pak slike to je vise umetnicki i zrelije :D
Kao ona deca sto imaju one rock umetnike i ta sranja, tako i ja da okacim od tita pa do BoTe
 
E a gde moze da se kupe te slike uramljenih politicara? Ja bih bas htela da stavim u sobu sve nase politicare. Onako kao postere :mrgreen: ili pak slike to je vise umetnicki i zrelije :D
Kao ona deca sto imaju one rock umetnike i ta sranja, tako i ja da okacim od tita pa do BoTe

...evo jedne po Josipa..
x130153923646385998.jpg
 

Back
Top