a romantika?

U ovim teskim vremenima kada nam,svima,nedostaje neki tzv. mir i spokoj,nebriga za opstu egzistenciju,jednostavno 'free time' ti pitas nas muskarce gde nam je romantika,
Npr:Studiras u nekom gradu(Beograd,Novi Sad...nebitno),po celi dan provodis na faksu,jer zelis da se roditeljima shto pre skines sa grbace jer oni ne mogu vise da te 'nose'.posle faksa odlazis na posao i tamo radis 5-6 sati kao konj,dolazis u stan,tusiras se,brzo zavrsavas obaveze vezane za faks,spremas se i ides kod svoje voljene i...ili jos bolje lezes u krevet totalno rastrzan i mrtav umoran,i tako 6 dana u nedelji
Da li tu ima mesta za neku 'romantiku'?
P.S. i kod devojaka je slicna situaija
 
Ali zelimo! To je jedna od bitnijih stvari u vezi.
Bar sto se tice mene,a sad sto ima veza koje se zasnivaju samo na sexu, to je vec druga stvar.
U cemu je onda draz takve veze, samo jebudzenje po potrebi, strasno! Mislim nisam protiv sexa, ali to ne bi trebalo da bude glavni prioritet u vezi, ipak je to samo telesno zadovoljstvo... Romantika je za one koji vole i koji su voljeni!
Ko razume, shvatice...
 
budca:
U ovim teskim vremenima kada nam,svima,nedostaje neki tzv. mir i spokoj,nebriga za opstu egzistenciju,jednostavno 'free time' ti pitas nas muskarce gde nam je romantika,
Npr:Studiras u nekom gradu(Beograd,Novi Sad...nebitno),po celi dan provodis na faksu,jer zelis da se roditeljima shto pre skines sa grbace jer oni ne mogu vise da te 'nose'.posle faksa odlazis na posao i tamo radis 5-6 sati kao konj,dolazis u stan,tusiras se,brzo zavrsavas obaveze vezane za faks,spremas se i ides kod svoje voljene i...ili jos bolje lezes u krevet totalno rastrzan i mrtav umoran,i tako 6 dana u nedelji
Da li tu ima mesta za neku 'romantiku'?
P.S. i kod devojaka je slicna situaija


Ove je bas realisticki. Prava slika Srbije, ALI nije sve bas tako. Ipak covek zivi za male stvari, nemoraju da budu romanticne, dovoljno da su slatke. Da nije tako pa cemu onda sav taj trud: ucenje, rad........ Zivot cine male stvari!!!!!!!!!!!
 
Operisana od romantike, oduvek.
Skoro sve što je romantično meni je smešno i glupo kao lutkarsko pozorište.
Ali npr, volim letovanje u februaru u Egiptu, rođendansku večeru u Šeratonu i velike hotelske kade sa toplom vodom koja se ne može potrošiti.
Shvataš razliku?
 
krvolok:
Mala umetnica:
krvolok:
Jel' to ono kad MORAS i da se ljubis, dok qaras ? :roll:
EJ KRVOLOK, ODYEBI BRE VISE!


Sto se odmah izdires, ja i nisam mislio da se ljubimo, ali, reko, ako insitiras, a sad si mi lepo i GLASNO rekla, da ne moramo....
Ma ti si jedna najobicnija nezadovoljna budala koja se istresa na drugima! Yebeni iskompleksirani *****!
Molila bih te da me zaobidjes sa svojim moronskim provalama.
izvinjavam se ostalima, ali puk'o mi film vise!
 
Mala umetnica:
krvolok:
Mala umetnica:
krvolok:
Jel' to ono kad MORAS i da se ljubis, dok qaras ? :roll:
EJ KRVOLOK, ODYEBI BRE VISE!


Sto se odmah izdires, ja i nisam mislio da se ljubimo, ali, reko, ako insitiras, a sad si mi lepo i GLASNO rekla, da ne moramo....
Ma ti si jedna najobicnija nezadovoljna budala koja se istresa na drugima! Yebeni iskompleksirani *****!
Molila bih te da me zaobidjes sa svojim moronskim provalama.
izvinjavam se ostalima, ali puk'o mi film vise!

Ja sam prosao temom, i nesto dobacio, a to sto si se ti " primila ", nije greska do mene ! Nemam tvoju, odnegovanu recitost, pa cu te, po tvojoj zelji, tretirati kao polovni klozet - papir, tj., ZAOBICI !
 

Back
Top