Vas savet?

Mislis da se meni ne pojavljuje. Pre par dana sam otisla da mu odnesem neku dokumentaciju i kada sam zvonila vrata mi je otvorila ona sa detetom u rukama i bili su prelepi, oboje. Ta slika mi je u glavi neprestano, ipak je to porodica, dete...
Nisam ja vestica, ne vredi, moram da se oslobodim ove groznice koja me trese.

Pa nisi ti vestica i man' se te ideje o unistavanju necijeg idealnog braka i osecaja krivice.
Moguce je da je to stvarno odlican brak i da on nema nikakve namere prema tebi, ili ako ima, nece ih sprovesti u delo.
Moguce je da je to idealan brak a da on nije covek koji moze da bude veran.
Moguce je da je to samo idealna slika, a zapravo postoje problemi.
Moguce je .........
Jedino se na forumu nikad i nikome nije desilo da svog idealnog partnera pronadje tako sto su prethodno oboje bili u vezama ili brakovima pa se tako upoznali, prepoznali i zapoceli vezu koja se dalje nastavila u odlican i stabilan brak.
Ne kazem da takvih primera ima bezbroj, ali ih svakako ima.
No, ovde ih nema, tako da produzi ti lepo dalje :lol: mi smo ti nekompetentni za takva pitanja

U svakom slucaju, neugodna situacija koja moze da ima i ruzne implikacije po oboje
 
Blahblahblah
ugone2far.gif

Josh jedna lazna dilema...
 
Ne brini za njegov brak, nećeš ga narušiti.
Neverovatno je kako muškarci postanu ku.čeviti kad se ožene, a dotle su manji od makovog zrna...
Ako ti je do kres varijante, samo napred.
Više od toga nećeš dobiti, budi sigurna...

Slazem se, u pravu si... nema od toga nista. :(
 
Pa nisi ti vestica i man' se te ideje o unistavanju necijeg idealnog braka i osecaja krivice.
Moguce je da je to stvarno odlican brak i da on nema nikakve namere prema tebi, ili ako ima, nece ih sprovesti u delo.
Moguce je da je to idealan brak a da on nije covek koji moze da bude veran.
Moguce je da je to samo idealna slika, a zapravo postoje problemi.
Moguce je .........
Jedino se na forumu nikad i nikome nije desilo da svog idealnog partnera pronadje tako sto su prethodno oboje bili u vezama ili brakovima pa se tako upoznali, prepoznali i zapoceli vezu koja se dalje nastavila u odlican i stabilan brak.
Ne kazem da takvih primera ima bezbroj, ali ih svakako ima.
No, ovde ih nema, tako da produzi ti lepo dalje :lol: mi smo ti nekompetentni za takva pitanja

U svakom slucaju, neugodna situacija koja moze da ima i ruzne implikacije po oboje

Kako god, u mojoj glavi BRAK JE BRAK i ljudi ne bi ostajali u njemu da ne funkcionise, bar je to moje razmisljanje, tako da bila to samo idealna slika ili je stvarno tako, on ipak ima porodicu!
I ko kaze da forum ne moze da pomogne, evo ja sam otvorila oci i znam sta mi je ciniti tj. ne ciniti...
 
Da apsolviramo:On je ženjen i bi da jebbe , a ti ne znaš dal da mu daš?

Biraj neku od dole ponuđenih izreka:
-Ako daš kajaćeš se, ako ne daš kajaćeš se (sa muškog stanovišta navijam da daš)
-Davala - ne davala umrećeš sve jedno
-aj mrzi me više da pišem...............................

Osvrni se malo na ovaj komentar, tu ti leži cela istina. Kako si njega uspela da previdiš, ili ne želiš da pogledaš istini u oči?
 
Osvrni se malo na ovaj komentar, tu ti leži cela istina. Kako si njega uspela da previdiš, ili ne želiš da pogledaš istini u oči?

Ne, nikako, sve procitala i primila k znanju.
Nisam ja u ruzicastim oblacima, naprotiv. Iako sam poprilicno odlepila savrseno jasno sagledavam situaciju i shvatam da je to vrlo moguce ono sto on zeli od mene.
A opet mozda i nije, ko ce ga znati...
Ja samo pricam o tome kako se ja osecam pored njega, a to je prosto neverovatno i da cak i kada bih znala da on zeli samo TO nisam sigurna da bih mogla glatko da ga odbijem, a trebalo bi!

Inace sam svesna svega, ne brini :neutral:
 
Sto dalje od ozenjenog a narocito od onog u koga bi mogla da se zaljubis, jer bolece te svakako. I pusti njega da on brine o svojoj slatkoj porodici, ti brini o sebi...kako ti da ne budes povredjena...:think::)
 
e sad, да ли си ти разговарала са њим о вашој ситуацији?
Извини, али када мене неки колега мази по образу не правим се наивна.
Реагујем одмах. Погледом за почетак.
А ти ниси. Прихватила си игру. И он то одлично зна, а ништа не предузима.
Ја бих га отворено питала зашто флертује.
Мислим да ће побећи главом без обзира и тиме си завршила пола посла. :D
 
Sto dalje od ozenjenog a narocito od onog u koga bi mogla da se zaljubis, jer bolece te svakako. I pusti njega da on brine o svojoj slatkoj porodici, ti brini o sebi...kako ti da ne budes povredjena...:think::)

Najgore od svega jeste sto mislim da bih u njega stvarno mogla da se zaljubim i to opasno.
Nisam tip osobe koja moze da bude sa njim onako, bez obaveza, ne bih to mogla.
On ako hoce nesto, to govori da on ne misli na svoju porodicu, a ja mislim... na kraju krajeva ja nemam obaveze ni prema kome... ali bez obzira otvorila sam malo oci, nema ta prica mesto za mene, vec su sva mesta popunjena.
 
e sad, да ли си ти разговарала са њим о вашој ситуацији?
Извини, али када мене неки колега мази по образу не правим се наивна.
Реагујем одмах. Погледом за почетак.
А ти ниси. Прихватила си игру. И он то одлично зна, а ништа не предузима.
Ја бих га отворено питала зашто флертује.
Мислим да ће побећи главом без обзира и тиме си завршила пола посла. :D

O tome se i radi da ja jesam prihvatila igru jer mi se jako dopada. Gubim se izmedju onoga sto bi trebalo da uradim i onoga sto bih zelela da uradim...
 
Treba mi mali savet :)
Vec neko vreme sam solo posle jako duge veze :(
Malo i razocarana raznim situacijama (da ne davim sa pojedinostima) nije me nesto ni zanimalo da upoznajem nekog, bas sam se povukla i skoncentrisala na sebe!

Medjutim, kako to obicno i biva, desi se NESTO kada to najmanje ocekujete!
Upoznala sam lika i izgubila razum totalno. Deluje mi (jer ne smem da tvrdim da zaista i jeste) FENOMENALAN, provodimo dosta vremena zajedno zbog posla i ja sam bez teksta. Fizicki za 10 (sto sam odmah primetila naravno :) ) ali da je samo ostalo na tome verovatno sad moj problem ne bi bio ovoliki.
Mi se slazemo u svemu, hiljadu zapocetih tema i svaka vodi do razgovora od vise sati da ja prosto ne verujem da postoji neko ko toliko moze da mi odgovara.
Ali (ono ali sto devojci srecu kvari) on je ozenjen :( i ima prelepog klinca od 2 godine.
I zena mu je fantasticna, nemam reci, cak se nas dve i poznajemo (vrlo slabo) preko njenog brata.
E sad, sve bih ja ovo potisla u sebe i zivela sa tim da nisam primetila da ni on nije bas ravnodusan prema meni. Mnogo je situacija u kojima ostajemo sami i on ne propusta priliku da me dodirne po licu, kosi, da mi udeli kompliment i da se odusevljava koliko smo slicni i da govori koliko mu prija moje drustvo. Najgore je sto i ja mislim isto :(
Sta da radim, pomagajte? Plasim se da necu moci da odolim ako pokusa nesto konkretno jer sam pukla za njim! A svesna sam da ne bi trebalo ni zbog njegove porodice, ali ni zbog sebe na neke duze staze!
Ja sam prva svim svojim drugaricama solila pamet sta bi trebalo raditi u slicnim situacijama (u smislu zavali mu samarcinu i guraj dalje) ali ja sad mislim da necu moci da izdrzim, jer bukvalno po ceo dan mi je samo on u glavi!

Sta da radim? Da menjam posao? Da se ubijem? :dash:

Kao prvo i osnovno....on svoju ženu zbog tebe ostaviti neće...ili su šanse za to jednake onoj da dobiješ sedmicu na lotou. Naravno, naći će se u tvojoj blizini neka "pametnica" da ti došapne kako je onu ostavio muž zbog druge ali pojedini ljudi prežive avionsku nesreću, što ne znači da iko normalan skače bez padobrana...
E sad, kad si skontala da ćeš zauvek biti druga, razmisli da li možeš da igraš igru po tim pravilima. To znači da ćeš na sve rođendane, proslave, Nove godine...ići sama....Nikada ga nećeš predstaviti prijateljima kao svog momka, neće sa tobom ići na nedeljne ručkove "po familiji", nikada ga za ruku nećeš smeti uhvatiti u javnosti..... Pa onda lagarije. Lagaćeš i sebe i druge jer retko ko će vašu vezu odobriti. I da ne zaboravim najglavnije, bićeš sa nekim ko se svaki put nakon susreta sa tobom vraća drugoj. Spava kraj nje, sexa se sa njom....razmenjuje nežnosti sa njom....ima jedno (a verovatno će uskoro imati još koje) dete sa njom. Naravno pričaće ti kako je ne voli, kako je brak formalnost, kako je nije dotakao ko zna koliko meseci....bla, bla, šarene laže za glupe devojčice...
I onda ćeš se probuditi i shvatiti da si ko zna koliko godina potrošila glumeći Penelopu. A čemu.
Gledala sam taj film kako se odigrava preda mnom skoro 10 godina. Tešila glavnu glumicu kad je "on" ostavi i ode sa decom i ženom na zimovanje, posmatrala njene nervozne poglede na telefon na svakih pet sekundi (da on slučajno ne pozove...)... Ako ti se sviđa gore opisani scenario, samo napred. Ali da znaš, mi ne biramo u koga se zaljubljujemo, ali biramo svesno da li je onaj koga volimo vredan da na njega utrošimo vreme....
Onaj deo o samoubistvu neću da komentarišem....glup je i melodramatičan....
 

Back
Top