privatna visa medicinska skola u tosinom bunaru

Jedini smer koji je akreditovan u ovoj skoli je strukovni sanitarno-ekoloski inzenjer.Znam da se diploma priznaje normalno u drzavnim ustanovama.Nekoliko profesorki kod mene u skoli je zavrsilo ranije drzavnu visu i sad su trecu godinu zavrsile ovde.Predaje dosta profesora iz srednje medicinske na Zvezdari......Znam da je prosle godine skolarina bila 1500 eura........
 
Ima opsti smer i za fizioterapeuta,ali ti smerovi nisu akreditovani,pitanje je da li ce uopste ove godine moci da upisuju na ta dva smera,jer nisu dobili akreditaciju za njih...Od moje drugarice iz razreda sestra studira na VMS Milutin Milankovic,opsti smer,i totalno je opusteno,bas malo treba da se uci....Ajde,videcu ja da pitam profesorku koja mi predaje oko opsteg smera u Visanu,jer ona i tamo predaje,pa cu ti napisati,ako nesto saznam.......
 
Ima opsti smer i za fizioterapeuta,ali ti smerovi nisu akreditovani,pitanje je da li ce uopste ove godine moci da upisuju na ta dva smera,jer nisu dobili akreditaciju za njih...Od moje drugarice iz razreda sestra studira na VMS Milutin Milankovic,opsti smer,i totalno je opusteno,bas malo treba da se uci....Ajde,videcu ja da pitam profesorku koja mi predaje oko opsteg smera u Visanu,jer ona i tamo predaje,pa cu ti napisati,ako nesto saznam.......

Da li znas da li mogu u VMS Milutin Milankovic da se prebace studenti medicinskog fakulteta i nesto o tome?Hvala.
 
Ima opsti smer i za fizioterapeuta,ali ti smerovi nisu akreditovani,pitanje je da li ce uopste ove godine moci da upisuju na ta dva smera,jer nisu dobili akreditaciju za njih...Od moje drugarice iz razreda sestra studira na VMS Milutin Milankovic,opsti smer,i totalno je opusteno,bas malo treba da se uci....Ajde,videcu ja da pitam profesorku koja mi predaje oko opsteg smera u Visanu,jer ona i tamo predaje,pa cu ti napisati,ako nesto saznam.......

koliko vidim ti si ovdje najupućeniji u sve te više škole.. :mrgreen::super:
onda.. koja je bolja od ove dvije???
 

Back
Top