Ђинђић i Милошевић

scot

Primećen član
Poruka
979
Sta mislite o ova dva lika

Ja mislim da su oba bila izdajnici,Milosevica smatram izdajnikom jer 1995 nije poslao vojsku da odbrani RSK i RS ,a po Vensovom planu je bio obavezan da to uradi,izdajnik sto nije zavrsio rat sa NATO paktom ,izdajnik zato sto je povukao vojsku sa Kosova ,trebalo je izdrzati do kraja bez obzira na sve

A Zorana Dindica smatram ljigacvem i prevrtljivim izdajnikom,prvi put sam cuo za njega 1993 kada je skupstina RS odbila Verns Ovenov mirovni plan i kad se ocekivalo da NATO krene sa bombardovanjem RS,tada je televizija RS pravila reportaze o hrabrim Srbima koji uz pjesmu i pecene prasice,volove cekaju pocetak bombardovanja,tu je bio Zoran Dimdic na Palama sa Radovanom Karadzicem sjedio pored pecenog vola i dao za tv RS zapaljive izjave ,a posle sam cuo da ima svoju vojsku i da je Ljubo Mauzer i srpska garda panteri pod njegovom komandom a posle se kao preobrazio u prozapadnog politicara,gledam i danas kako na b92 i rts lazu i velicaju djelo i lik modernog prozapadnog politicara Dindica,a lik je bio ljiga
 
obojica su mislila da mogu da se dodvore zapadu ako budu poslushni
ali nikad nisu bili dovoljno poslushni i to su platili glavom
prvi kada mu je istekao rok trajanja i vishe ni za shta nije mogao da se iskoristi a drugom kada je pocheo previshe da se otima
naravouchenije: ne isplati se biti izvrshilac tudjih interesa na duze staze
 
Djindjic je bio izdajnik Milosevic heroj i patriota,to je jedina istina.
Ko drukcije kaze klevece i laze.......

heroj koji je prodao krajishke srbe,uveo sankcije RS,pustio shiptare da prave bunkere 10 godina na kosovu,proglasio "pobedu" po "mirovnom planu" koji je shiptarima omoguucio da kosovo maltene potpuno ochiste od nealbanaca u roku od par dana
stvarno veliki heroj
 
bilo bi interseantno sad prekopati arhive TVRS i naci ovaj snimak sa Dindicem,i sve njegove snimke iz tog vremena,dao je dosta izjava,zalagao se da se RS pripoji Srbiji podrazvo Srbe u BiH da ne prihvataju mirovne planove i da se suprostave Nato paktu,i 1994 kad se Karadzic sukobio sa Milosevicem i kad je Milosevic uveo blokadu na Drini,on je dolazio ,davao izjave i kupio politicke poene na muci naroda u RS
 
Sta mislite o ova dva lika

Ja mislim da su oba bila izdajnici,Milosevica smatram izdajnikom jer 1995 nije poslao vojsku da odbrani RSK i RS ,a po Vensovom planu je bio obavezan da to uradi,izdajnik sto nije zavrsio rat sa NATO paktom ,izdajnik zato sto je povukao vojsku sa Kosova ,trebalo je izdrzati do kraja bez obzira na sve

A Zorana Dindica smatram ljigacvem i prevrtljivim izdajnikom,prvi put sam cuo za njega 1993 kada je skupstina RS odbila Verns Ovenov mirovni plan i kad se ocekivalo da NATO krene sa bombardovanjem RS,tada je televizija RS pravila reportaze o hrabrim Srbima koji uz pjesmu i pecene prasice,volove cekaju pocetak bombardovanja,tu je bio Zoran Dimdic na Palama sa Radovanom Karadzicem sjedio pored pecenog vola i dao za tv RS zapaljive izjave ,a posle sam cuo da ima svoju vojsku i da je Ljubo Mauzer i srpska garda panteri pod njegovom komandom a posle se kao preobrazio u prozapadnog politicara,gledam i danas kako na b92 i rts lazu i velicaju djelo i lik modernog prozapadnog politicara Dindica,a lik je bio ljiga

izdrzati?srbija je bila 10 godina pod sankcijama,srbi bombardovani u rsk,rs,i scg,do kojeg kraja izdrzati? tepih bombardovanja uranijumom? rezolucija 1244 je realno najvise sto smo mogli dobiti,nismo imali ruse iza sebe,a nato bi nam sve unistio i vratio nas u kameno doba
 
Zoran Djindjic je covjek koji je Srbiju poveo ka reformama i napretku, covjek koji je imao muda da napravi dobro ovoj zemlji ubijen je od strane drzavne bezbednosti u saradnji sa mafijom, ova zemlja ne zasluzuje ljude kao sto su Djindjic nego samo kretene, monstrume, kriminalce i ubice kakvi su Legija, Milosevic, Mladic, Karadzic i Rusi....
 
Djindjic je imao srecu da ga ubiju kriminalci sa kojima je surovao.
Eto izgubio je zivot ali je barem ostao neki mit i legenda.....(bez realnog osnova)
Da je ostao ziv do sad bi verovatno bio lincovan od strane naroda kog je izvarao i doveo u ovu katastrofu.
 
Zoran Djindjic je covjek koji je Srbiju poveo ka reformama i napretku, covjek koji je imao muda da napravi dobro ovoj zemlji ubijen je od strane drzavne bezbednosti u saradnji sa mafijom, ova zemlja ne zasluzuje ljude kao sto su Djindjic nego samo kretene, monstrume, kriminalce i ubice kakvi su Legija, Milosevic, Mladic, Karadzic i Rusi....

Недавно смо чули да је ДБ радила за Цију. Није ваљда да хоћеш да кажеш да је америчка обевештајна служба убила Зорана Светог... Кад мало боље размислим њима нису страна убиства политичких лидера. Једино логично објашњење је да је визионар био њихов човек, па фасовао метак због непослушности.
 
Zoran Djindjic je covjek koji je Srbiju poveo ka reformama i napretku, covjek koji je imao muda da napravi dobro ovoj zemlji ubijen je od strane drzavne bezbednosti u saradnji sa mafijom, ova zemlja ne zasluzuje ljude kao sto su Djindjic nego samo kretene, monstrume, kriminalce i ubice kakvi su Legija, Milosevic, Mladic, Karadzic i Rusi....

ja koliko znam on je tokom rata bio dobar prijatelj sa Radovanom Karadzicem,cekao je NATO bombardovanje,pekao vola sa narodom i radovanom,davao zapaljive izjave,imao svoje vojne formacije koje su palile i zarile po BiH,Ljubo Savic Mauzer komadant srpske garde pantera je bio Dindicev glavni covjek u Bosni i
predsjednik Demokratske stranke za RS,tebi su b92 i rts isprali mozak ti nemas pojma ko je bio Zoran Dindic
 
Poslednja izmena:
Da, mnogo je slobodnija zemlja, budale kao ti setaju ulicama najslobodnije u istoriji zemlje Srbije.

Pa jeste slobodna cim takvi kao ti nisu isterani iz zemlje........a i nema vise djindjicevog nacizma da se ugnjetavaju slobodoumni,pametni i casni ljudi poput mene......kada ovakvi kao ja pocnu da vladaju to ce biti znak da je srbija napravila jedan veliki korak unapred........a za vas bi i neki goli otok dobro dosao ;):mrgreen:
 
Недавно смо чули да је ДБ радила за Цију. Није ваљда да хоћеш да кажеш да је америчка обевештајна служба убила Зорана Светог... Кад мало боље размислим њима нису страна убиства политичких лидера. Једино логично објашњење је да је визионар био њихов човек, па фасовао метак због непослушности.

Cuj, vi ste toliko ograniceni i naivni da vam neko kaze (Kurir na primjer) da je NLO koji dijeli besplatno Jelen pivo na gajbe za felacio sa vanzemaljcima sletio kod Vuka vi bi svi potrcali u istom momentu (sa zastavama SRS-a i DSS-a naravno), cak bi se pod izgovorom patriJotizma i pobili tko ce prije da stigne do spomenika a kada bi skontali da nema NLO-a, Jelena i Felacija ipak bi ste popusili ali toga ne bi bili ni svjesni.
 
Cuj, vi ste toliko ograniceni i naivni da vam neko kaze (Kurir na primjer) da je NLO koji dijeli besplatno Jelen pivo na gajbe za felacio sa vanzemaljcima sletio kod Vuka vi bi svi potrcali u istom momentu (sa zastavama SRS-a i DSS-a naravno), cak bi se pod izgovorom patriJotizma i pobili tko ce prije da stigne do spomenika a kada bi skontali da nema NLO-a, Jelena i Felacija ipak bi ste popusili ali toga ne bi bili ni svjesni.

Извини нисам приметио, сада ми је све кристално јасно, не морамо даље да расправљамо :mrgreen:
 

Back
Top