Jos jednom da vas zgrozim pa odo u P.M

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Sta da radim jace od mene.
Prevario sam moju dragu zenicu.Kako?
Dosla njena keva juce kod nas.A zena mi bila kod ginekologa.I tako nas dvoje se raspricali.A meni neki djavo u gacama neda mira.Digo se misko katastrofalno.Primeti to moja tasta.Pa me pita sinko.Zar ti ona moja nesreca nije skorije dala.
Ja slegnem ramenima.I da joj neobjasnjavam kazem:Da nije.
a tasta ti prilete uvati me preko pantalona.Svuce se brzinom svetlosti.Otkovca mi slic popusi na brzaka pa sede.
STA DA RADIM LJUDIßDAL DA PRIZNAM ZENI DA SAM JOJ PRCO MAMU ILI DA SE PRAVIM LUD?

Salio sam se.Naravno.
Ali evo situacije.
Imate tastu tasta svekrvu svekra uopsteno roditelja vasih partnera.
Desi se situacija da vas startuju.Sta bi ste radili.
Situacija dva.
nekako ste popustili i obavili sex sa roditeljima vasih partnera.Dali bi ste nagovestili svom partneru dogadjaj.Ili bi ste precutali.
Ili bi ste se ubili.
I pod tri oni koji zele reci da im se to nikada nebi desilo.
Ja sam siguran u to jer sam po tom pitanju veliki moralista.Ali ipak pustite masti na volju.
 
Bustura:
Salim se bre deco.Pa ja i nemam tastu.Mislim imam je ali kao i da je nemam.
Inace ljudici moji.Juce sam video svoje detence na monitoru prvi put.Necu da se hvalim ali isti ja :)

Ma samo da ga mamica chuva i da bude zivahan i zdrav...sve ostalo je u drugom planu...josh kada bi ovde moglo sve da se preboji kad dobijesh "drugu" prinovu pa da sve vrca od zivahnosti...

A za roditelja supruznika....jaoj kakvo pitanje...nekom se ne bi u glavi sve prevrnulo, a nekom bi sve bilo tumbe o la la...nemam odgovor na ovo...vrlo shkakljivo :?
 
Bustura:
Imate tastu tasta svekrvu svekra uopsteno roditelja vasih partnera.
Desi se situacija da vas startuju.Sta bi ste radili.
Situacija dva.
nekako ste popustili i obavili sex sa roditeljima vasih partnera.Dali bi ste nagovestili svom partneru dogadjaj.Ili bi ste precutali.
Ili bi ste se ubili.
I pod tri oni koji zele reci da im se to nikada nebi desilo.
Ja sam siguran u to jer sam po tom pitanju veliki moralista.Ali ipak pustite masti na volju.

Sex kao radnja ako se valjano obavlja nimalo ne boli i ne ostavlja stetne posledice. No ako neko necije dusevno stanje procenjuje na osnovu osmatranja njegovih odredjenih sexualnih odnosa, onda takav 'neprihvatljiv' sex moze da napravi dar-mar i te kakav, koji moze da prouzrokuje ogromnu socijalnu i emotivnu stetu pociniocu takvog 'zlodela'. Tako da u zavisnosti od vaspitanja, takav odnos moze biti za jednog deo jedne normalne sexualne avanture, a za drugog neoprostivi greh.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top