EU

Da li Srbija treba da uđe u EU


  • Ukupno glasova
    59
  • Anketa je zatvorena .

mm.milojevic

Primećen član
Poruka
746
izvini te ako ovakva tema vec postoji usta verujem al nije bitno:whistling::whistling:

dali srbija treba da udje u EU


ja sam protiv toga odma da kazem pogotovo da dozovljavamo da bilo ko ulazi u nasu zemlju pa to je sramota ja sma cuo da kad mi ucmeo u eu da ce poceti islamizaicja balkana tj da ce krenuti naseljavnjae turcima po evropi
 
i ja sam protiv
ne mislim da treba da postanemo clan te ,,divne zajednice,,,..treba da se povezemo ekonomski kulturno...kako god....vise nisam nizakakve varijante udruzivanja
Srbija dva puta to uradila dva puta skupo platila...sta ce nam to
sta fali Svajcarskoj
sto je nama jedina alternativa to
sto nam cilj nije Svajcarska
 
Trebalo bi uci,ali mala je verovatnoca da cemo ikad uci! Kakvi su nam lopovi i debili na vlasti nikad,Evropljanima ne treba mafija na celu neke drzave niti drzava koju ce Evropska unija da gradi i drzi na grbaci,a imamo i teritorijalnih problema sa susedima i lose odnose sa istim tako da nam se lose pise! Kad Hrvati udju u Eu mi smo izduvali! Postavljacu teme Da li se pise odvojeno kao i vecina reci u uvodnom postu!
 
videli smo varijantu kako nam je kad smo sami. ajd da probamo da se učlanimo u EU, pa ako nam se ne sviđa najlakše se ispisati iz članstva :D
 
videli smo varijantu kako nam je kad smo sami. ajd da probamo da se učlanimo u EU, pa ako nam se ne sviđa najlakše se ispisati iz članstva :D

A vidimo i dan danas kako je to biti "sam" - na primeru Svajcarske.
Dosta je Srbiji ekspirementisanja sa raznim udruzivanjima.
 
A vidimo i dan danas kako je to biti "sam" - na primeru Svajcarske.
Dosta je Srbiji ekspirementisanja sa raznim udruzivanjima.

Jeste ali Svicarska ima normalno okruzenje,a mi nemamo! Hrvati nas mrze,Bosnjaci nas mrce,Crnogorci nas mrze,Albanci i Sipci sa Kosova bi jos teritoriju da nam cepkaju,Madjari bi malo Vojvodine.... Ljudi dozovite se pameti,nismo mi neka sila da mozemo da se inatimo svetu,cak ni vojiske kakve treba nemamo,ekonomija prsla jedino sto se ovde razvija i napreduje je kriminal i nezaposlenost!:roll:
 
Trebalo bi uci,ali mala je verovatnoca da cemo ikad uci! Kakvi su nam lopovi i debili na vlasti nikad,Evropljanima ne treba mafija na celu neke drzave niti drzava koju ce Evropska unija da gradi i drzi na grbaci,a imamo i teritorijalnih problema sa susedima i lose odnose sa istim tako da nam se lose pise! Kad Hrvati udju u Eu mi smo izduvali! Postavljacu teme Da li se pise odvojeno kao i vecina reci u uvodnom postu!

neznam da znam napiso ib kako treba
 
videli smo varijantu kako nam je kad smo sami. ajd da probamo da se učlanimo u EU, pa ako nam se ne sviđa najlakše se ispisati iz članstva :D

..aha..dala baba banku da udje u kolo..uostalom da nas hoce josh pre 5-6 godina bi bili na belom shengenu , a sada punopravni chlan..ebote pa ceo vojni i politichki vrh smo im isporuchili i shta..nishta..nismo bre valjda cigani postali pa da im kukamo tipa "kume daj nas pusti da udjemo"..svakom ko ima ochi je jasno da nas ne zhele tamo..a i koji cemo moj negde gde nas smatraju za nizhu rasu..
 
..aha..dala baba banku da udje u kolo..uostalom da nas hoce josh pre 5-6 godina bi bili na belom shengenu , a sada punopravni chlan..ebote pa ceo vojni i politichki vrh smo im isporuchili i shta..nishta..nismo bre valjda cigani postali pa da im kukamo tipa "kume daj nas pusti da udjemo"..svakom ko ima ochi je jasno da nas ne zhele tamo..a i koji cemo moj negde gde nas smatraju za nizhu rasu..

e a zamisli na referendumu de treba narod da se izjasni dali oce u eu ili nece mi uzmemo i odbijemo ko island i sfajcarsak pa bila bi fora majke mi:lol::lol:
 
a sada punopravni chlan..ebote pa ceo vojni i politichki vrh smo im isporuchili i shta..nishta..
posto je isporucenje bivseg vojnog i politickog vrha inace glavni adut da te negde prime?

ceskoj i slovackoj, koje nisu imale pitanje bilo kakvog izrucivanja, je 13 godina trebalo da postanu clan.
rumuniji ili bugarskoj 16.
znaci bato, radi se i o nekim drugim stvarchicama....osim generala.(sto pritom, ni to do kraja nismo odradili, ***** ti drzavu)
 
Poslednja izmena:
..aha..dala baba banku da udje u kolo..uostalom da nas hoce josh pre 5-6 godina bi bili na belom shengenu , a sada punopravni chlan..ebote pa ceo vojni i politichki vrh smo im isporuchili i shta..nishta..nismo bre valjda cigani postali pa da im kukamo tipa "kume daj nas pusti da udjemo"..svakom ko ima ochi je jasno da nas ne zhele tamo..a i koji cemo moj negde gde nas smatraju za nizhu rasu..

ne trebamo mi da kukamo i da se ponižavamo. prvo moramo da upristojimo zemlju. postavi se na mesto nekog iz eu, ne bih nas ni ja sad primio ovakve. a što se tiče mladića, nadam se da ga nikad neće uhvatiti; a oni zbog haga ne mogu večno da nas uslovljavaju.
 
i da se razumemo. ne mislim ja da eu nema alternativu, ali mi nismo sposobni (što se pokazalo posle 5og oktobra) da sami odrađujemo posao.
 
Ма докле више о тој ЕУ?
Кога брига више...

60ak % populacije 'briga'.

da te podsetim, uzgred, to je bas ona 'tema' na kojoj je vojislav slavno propao na izborima i to u godini zicera- kosovske nezavisnosti, i to je upravo ona 'tema' oko koje su se ideoloski raspali radikali.
dovoljno. :)
 
Mi ni ne mozemo u eu kao ravnopravni clan jer mnoge zemlje koje su vec u eu nisu ravnopravni clanovi a kamoli one koje na to kakvo takvo clanstvo tek pretenduju. Smesni su oni koji uopste misle da je EU jedna divna bajka za sve koji su u njoj. A i kada bismo stigli do prijema u to clanstvo tada bi vec morala da bude ustanovljena takva stabilnost u drzavi da nas ne bi mnogo ni zanimalo to clanstvo, a ta stabilnost bi za strane faktore podrazumevala u suzhenu teritoriju Srbije, izmedju ostalog. Usput bismo jos malo pomalo prodali i poslednje zrnce nacionalnog ponosa jer sa svakim novim zakonom koji odgovara zakonima EU, Srbiji se jos trazi neki nebulozni ustupak kojim joj se urushava i nacionalni i ekonomski interes.
 
Нисам за то да Србија уђе у ЕУ, али јесам за то да Србија примени у свој систем МНОГЕ европске законе. Посебно из области екологије, заштите животне средине и саобраћаја. ЕУ има дивне, многе законе.
 

Back
Top