Nemacki ovcar

Dexas

Zainteresovan član
Poruka
390
Ovog psa je nasao jedan decko kod difa na Kosutnjaku , odma sam otisao da vidim u cemu je problem , problem je bilo sto je pas copao i zadnji deo tela mu je isao levo desno !
Kad smo stigli kod Vlade i snimili ga vidsmo da ima okostavanje i po proceni Vlade ima 10godina , dobrog je karaktera i ok je sa psima nikog ne dira blentav je , i zna da da sapu ;)
Trenutno je u pansionu koji placam 400din dan
Bilo bi lepo ako bi ga neko prepoznao i kad bi mu nasli gazdu !!!
Ili ako bi se NEKO javio da ga usvoji , Vlada je rekao uz pravilnu negu ovaj pas moze dobro da zivi , jer je sad jako mrsav :(
Evo i slike :) Moj broj je 064-555-05-07 Dejan

Mojeslike194-1.jpg
 
i meni deluje da je mladji od 10 godina...
i Dina ima lose zube,kao i Ema,a Dina nema 10 godina kako se mislilo vec nekih 6,a ema ima oko 4 ili 5 tako nesto....
zubi mogu da budu losi i istroseni iako pas nije star.
(al ok,po kostima se verovatno vidi koliko je star)
 
i meni deluje da je mladji od 10 godina...
i Dina ima lose zube,kao i Ema,a Dina nema 10 godina kako se mislilo vec nekih 6,a ema ima oko 4 ili 5 tako nesto....
zubi mogu da budu losi i istroseni iako pas nije star.
(al ok,po kostima se verovatno vidi koliko je star)

Meni izgleda malada ja bi reko da ima 6 mjeseci,a zubi mogu da budu istroseni ako su mlijecni a jos u fazi ispadanja moraju svi ispasti do 6 mjeseci ili ako su zubi losi do je zbog loseg odrzavanja zubi,potrebno je davati Pedigre biskvit za zube,a za kosti neznam bas,posto i ja imam njemackog ovcara star samo 7 mjeseci,to se sve moze sredit kod veterinara a ovo tesko sto mene muci,nece da mi jede suvu hranu a mokru iz knzerve hoce i kad pomjesam sa suvom a sad i to nec, samo hoce mokru imali ko da mi pomogne,vec dva dana trazim odgovore.UPOMOC!!!!!!:dash:
 
Meni izgleda malada ja bi reko da ima 6 mjeseci,a zubi mogu da budu istroseni ako su mlijecni a jos u fazi ispadanja moraju svi ispasti do 6 mjeseci ili ako su zubi losi do je zbog loseg odrzavanja zubi,potrebno je davati Pedigre biskvit za zube,a za kosti neznam bas,posto i ja imam njemackog ovcara star samo 7 mjeseci,to se sve moze sredit kod veterinara a ovo tesko sto mene muci,nece da mi jede suvu hranu a mokru iz knzerve hoce i kad pomjesam sa suvom a sad i to nec, samo hoce mokru imali ko da mi pomogne,vec dva dana trazim odgovore.UPOMOC!!!!!!:dash:

ovo nije mesto za takvo pitanje
ali kad sam već tu....
moji psi ne vole suvu hranu
i ja im lepo kuvam
svaki dan
dakleM
šerpu u ruke:mrgreen:
 

Back
Top