Ne prilazim muskarcima, vec cekam da oni meni prvi pridju, zato sto...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

up§dljivo_tih__

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
178
? .....Pitanje se odnosi na zene koje ne prilaze nepoznatim muskarcima. Ogranicicu temu tako da se pod 'prilaz' misli samo na prilaz u toku nocnog izlaska u nekom klubu ili kaficu, ili dnevnog... jer pitanje sa tim ogranicenjem ne gubi ni mm od smisla, dok pod 'prilaz' nece biti racunato ono 'kao slucajno i kao radi upaljaca, u nadi da ce neko ponuditi da se sedne', vec ce biti racunat samo jednostavan ljudski iskren i otvoren prilaz prilikom kojeg nema glume da se radi o upaljacima i drugim stvarima koje se pozajmljuju.
 
Svakako, ako neko ili neka misli da ce povrsnim odgovorom ispasti duhovit... ja mislim da ce pre ispasti glup ili glupa, zato sto je tema veoma jasno formulisana. Odgovori tipa: neznam, tako sam vaspitana... ili neznam, eto tako... i uopste svi odgovori koji se svode na "ne radim to a ni sama ne znam zasto" (na neuracunjivost) bice mi krajnje nezanimljivi. Zanimaju me samo (ako ih ima) razlozi, a ne i neuracunjivosti zbog kojih u jednom slucaju ne znamo zasto nesto radimo a u drugom ne znamo zasto nesto ne radimo (opet neuracunjivost).
 
up§dljivo_tih:
Ne prilazim muskarcima, vec cekam da oni meni prvi pridju, zato sto...

...sam godinama ja prilazila i pravila prvi korak, bez obzira da li je bilo samo poznastvo, ili mi se neko stvarno sviđao.
Dosadilo mi je to, pa od pre nekog vremena, ništa ne radim, samo se smeškam. Pa, ako neko hoće, slobodno neka priđe, sigurno neću dignuti nos jer je to uradio, sem što ću ga oterati ako je nepristojan. :zurka:
 
Pa ako mi se neko baš svidi, možda mu i priđem. Ali pošto nemam iskustva i prilaženju, šta da mu kažem, osim "sviđaš mi se"? Možda mu posvetim pesmu...:/

A meni ako se neka bas svidi ozenicu je isto popodne:lol:pa bre svako ce reci da treba vremena i retko ko se kome dopadne na prvi pogled..nash kolko treba doci do sharma i sustine..ako tako svako ceka mozda nikad ne doceka;)
 
Poslednji put kad mi je neko prišao ispričao mi je da me je gurao ramenom za šankom u nadi da ćemo započeti komunikaciju!
Naravno da nisam to skontala, već sam se pomerila od čoveka koji se gura.
Kad se napio obratio mi se,pričao kako sam lepa :) Kad sam primetila kako ima burmu(malograđanka;) ) on je nastavio sa pričom, hteo da budemo frendovi na FB:D
O, zanimljivog li izlaska. Hahaha...
Zanimljiva je tema prilaženje muškarcima, ali treba malo razraditi taj pristup, da devojka ne bude pogrešno shvaćena. Jer možda ni taj muškarac nije navikao da mu devojke prilaze...hm?
 
A meni ako se neka bas svidi ozenicu je isto popodne:lol:pa bre svako ce reci da treba vremena i retko ko se kome dopadne na prvi pogled..nash kolko treba doci do sharma i sustine..ako tako svako ceka mozda nikad ne doceka;)
Da, ali ako devojka priđe mislim da se to shvata malo ozbiljnije nego kad momak priđe. Ne?
Mislim da mora da zna šta hoće. Ne hoće piški, neće piški... A kako ja da znam, ako ne poznajem tu osobu...
Nije ni muškarcima lako, sad tek vidim.
Još ako devojka hoće da plati piće...uh;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top