Zločincima sa Ovčare ukupno 193 godine zatvora

opet se cro zanose `pravdom`, a od drveta sumu ne vide

pre ovcare je bio masovni zlocin u gospicu, ne znam tacno oko 160 mrtvih srba, vecinom civili, cak su pronadjeni negde daleko, dal u slavoniji!?

pa je franji odgovaralo da se napravi medijska i svakakva `ravnoteza`,

celu teoriju o tom nemilim dogadjaju i zlocinu izneo je voja seselj , tu skoro, u sudnici u hagu.

ko hoce on zna
 
hrvatsko pravosuđe goni sve za koje zna da su počinili neki zločin

dozvoli mi da budem nepoverljiva prema hrvatskom sudstvu....imam razloga zbog vec vidjenog..zbog vec zavrsenih procesa u kome svedoci koji su prisutvovali zlocinima nisu uzimani..tj njihove izjave kao verodostojne..pa se oslobadjali pripadnici hrvatske vojske ..jer nije bilo dovoljno dokaza...hm....ali ja verujem u pravdu i pravo...stici se ih kazna ako ne pravna ono ljudska..svako nosi svoje breme..i jednog dana svako se sa tim suoci
 
dozvoli mi da budem nepoverljiva prema hrvatskom sudstvu....imam razloga zbog vec vidjenog..zbog vec zavrsenih procesa u kome svedoci koji su prisutvovali zlocinima nisu uzimani..tj njihove izjave kao verodostojne..pa se oslobadjali pripadnici hrvatske vojske ..jer nije bilo dovoljno dokaza...hm....ali ja verujem u pravdu i pravo...stici se ih kazna ako ne pravna ono ljudska..svako nosi svoje breme..i jednog dana svako se sa tim suoci

tacno tako...........samo se nadam da ce ta ljudska pravda stici sve zlocince na ovim prostorima i nase i njihove
 
dozvoli mi da budem nepoverljiva prema hrvatskom sudstvu....imam razloga zbog vec vidjenog..zbog vec zavrsenih procesa u kome svedoci koji su prisutvovali zlocinima nisu uzimani..tj njihove izjave kao verodostojne..pa se oslobadjali pripadnici hrvatske vojske ..jer nije bilo dovoljno dokaza...hm....ali ja verujem u pravdu i pravo...stici se ih kazna ako ne pravna ono ljudska..svako nosi svoje breme..i jednog dana svako se sa tim suoci

hrvatski general dobio 12 godina za zločin, u zatvoru čeka još jedno suđenje za 2. zločin. svi koje je hag tražio izručeni... svaki za koje postoji sumnja d je počinio zločin procesuira se.
u potpunosti se slažem sa ovim tvojim 2. dijelom posta.
 
pa ja kad takve stvari govorim ne mislim iskljucivo na hrvate koji su cinili zlocine..vec na sve koji su cinili zlocine

ja mislim bas na cro, oni su to - ubijanje srba sproveli kao `drzavni` projekat, sto je sto puta gore, ma, hiljadu tisuca puta gore od ostalih zlocina

nije isto, pa jos neosudjeni, i eto ih sutra na `sigurnom` u eu.

znaci za cro vazi zlocin i genocid se isplati
 
ja mislim bas na cro, oni su to - ubijanje srba sproveli kao `drzavni` projekat, sto je sto puta gore, ma, hiljadu tisuca puta gore od ostalih zlocina

nije isto, pa jos neosudjeni, i eto ih sutra na `sigurnom` u eu.

znaci za cro vazi zlocin i genocid se isplati


pa njima se isplatilo...posle oba svestska rata bili na pogresnoj u stvari izgleda na dobroj strani...a i sad..imali etnicko ciscenje..imali genocid i hop EU...mada meni EU nije sreca..al kad ljudi tome teze ne samo u Hrvatskoj vec i ovde
ja sam protiv odlaska Srbije u eu..imam i razloge zasto je to tako...ali nije tema
 
krenio, pa se sjetiop 10-to dnevnog bana kojeg bi dobio da sam mu rekao... bolje ovako;)

ovo je jedini pozitinvi primer za cro

kaznjen i sada se uzdrzava

pa to i govorim, da su bili adekvatno i primereno kaznjeni za sve ono ranije, bili bi 1991. mirni kao bubice, ne bi bilo kravave epopeje raspada sfrj

ovako se nicega ne plase, ni boga, ameri i nemci su im nalogodavci, i cro misle da ce to tako vecito. pa i rajh je bio tusucugodisnji...
 
krenio, pa se sjetiop 10-to dnevnog bana kojeg bi dobio da sam mu rekao... bolje ovako;)

pa verujem da bi rekao nesto sa svog stanovista..sto po difoltu znaci operisano od objektivnosti
no...na ovom forumu vidim samo ,,objektivne,, srbe ciju objektivnost vi castite sa sledecim smajlijima:D:ok::super::klap:
u tom slucaju dobro iscitam te postove objektivinih srba i po difoltu otkrijem da su to one tuge koje se sramote sto su srbi...uglavnom ldp lsdv i neki zuti
ja nemam taj porblem
JA SAM PONOSNA STO SAM SRPKINJA
ne mislim da ste zrtve
u citavoj prici od 90-tih hrvati nisu zrtve...to se i pokazalo kao tacno
mada ste jedan period odlicno to odglumili
treba da vam dodele oskara
sto se tice Ovcare...ako je to sve tako kako je..i kako hrvtasko sudstvo dosuilo ok..zlocini se moraju kazniti
samo te molim da mi ne potruash uvek samo nase zlocine
tvoja objektivnost bi se na pr ogledala u pominjanju srpskih zrtava od strane hrvatske vojske
 
ovo je jedini pozitinvi primer za cro

kaznjen i sada se uzdrzava

pa to i govorim, da su bili adekvatno i primereno kaznjeni za sve ono ranije, bili bi 1991. mirni kao bubice, ne bi bilo kravave epopeje raspada sfrj

ovako se nicega ne plase, ni boga, ameri i nemci su im nalogodavci, i cro misle da ce to tako vecito. pa i rajh je bio tusucugodisnji...
E,a sad mozemo samo da pretpostavimo kako ce se u buducnosti ophoditi prema Srbima,
kad za ovaj zadnji zlocin ne da nisu kaznjeni,
nego su cak i nagradjeni:worth::worth:
 
hrvatsko pravosuđe goni sve za koje zna da su počinili neki zločin

Cudno Pero. Ja sam pre nekog vremena procitao pisanje nekog vaseg liberalnijeg lista o nekom kretenu koji je ispred diskoteke u Splitu ubio srpskog maldica i na kraju osudjen na neku krajnje bednu kaznu, atakodje mu je bilo i dozvoljeno da "na vikende" izlazi iz zatvora da se za'ebava. Na kraju zakljucak tog istog lista je da je hrvatsko pravosudje direktno stavilo do znanja zlocincima ne samo da ih nece goniti vec da mogu slobodno da ubijaju. Sta reci nego svaka cast da i tamo ima normalnih ljudi:ok:
 
pa verujem da bi rekao nesto sa svog stanovista..sto po difoltu znaci operisano od objektivnosti
no...na ovom forumu vidim samo ,,objektivne,, srbe ciju objektivnost vi castite sa sledecim smajlijima:D:ok::super::klap:
u tom slucaju dobro iscitam te postove objektivinih srba i po difoltu otkrijem da su to one tuge koje se sramote sto su srbi...uglavnom ldp lsdv i neki zuti
ja nemam taj porblem
JA SAM PONOSNA STO SAM SRPKINJA
ne mislim da ste zrtve
u citavoj prici od 90-tih hrvati nisu zrtve...to se i pokazalo kao tacno
mada ste jedan period odlicno to odglumili
treba da vam dodele oskara
sto se tice Ovcare...ako je to sve tako kako je..i kako hrvtasko sudstvo dosuilo ok..zlocini se moraju kazniti
samo te molim da mi ne potruash uvek samo nase zlocine
tvoja objektivnost bi se na pr ogledala u pominjanju srpskih zrtava od strane hrvatske vojske

naravno vi ste objektivni a mi subjektivni
...naravno i aj bi ih kazino sto ih nisu pobili v*se...
...ubijanje srba sproveli kao `drzavni` projekat...
...pre ovcare je bio masovni zlocin u gospicu, ne znam tacno oko 160 mrtvih srba, vecinom civili, cak su pronadjeni negde daleko, dal u slavoniji!?...
da, da, ovakve postove bi trebao komentirat. puni objektivnosti i istine.
JA SAM PONOSAN ŠTO SAM HRVAT TAKOĐER i što sam kao hrvatski branitelj dao doprinos u stvaranju moje domovine, a nikakav zločin nisam činio.
i ne mislim nego znam da smo žrtve, jer su tvoji sugrađani dolazili u moju domovinu, rušili je i činili zločine u njoj.
a ti da si objektivna proguglala bi i pronašla šta se dogodilo na Ovčari i ne bi ti palo na pamet spominjat je osim osuđivat zločince (koji su pripadnici tvog naroda), kao ja što sam ja pronašao žrtve koje su počinili zločinci (pripadnici mog naroda) nad srbima u gospiću.
 
Poslednja izmena:
Cudno Pero. Ja sam pre nekog vremena procitao pisanje nekog vaseg liberalnijeg lista o nekom kretenu koji je ispred diskoteke u Splitu ubio srpskog maldica i na kraju osudjen na neku krajnje bednu kaznu, atakodje mu je bilo i dozvoljeno da "na vikende" izlazi iz zatvora da se za'ebava. Na kraju zakljucak tog istog lista je da je hrvatsko pravosudje direktno stavilo do znanja zlocincima ne samo da ih nece goniti vec da mogu slobodno da ubijaju. Sta reci nego svaka cast da i tamo ima normalnih ljudi:ok:

a to u splitu bilo neko političko ubojstvo zato što je ovaj bio srbin? ajde ne sramoti se.
 

Back
Top