Да ли су шиптарски терористи убили Ђинђића ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Зашто су шиптари претили министру Јеремићу ? Зашто је задњи снимак Ђинђића био да је хтео да се те исте године реши статусно питање Косова. Коме је Ђинђић више сметао, да ли криминалцима или ОВК која је пратила дешавања када је Косово у питању и Ђинђића који изричито је био против независног Косова?
Погледајте последњи Ђинђићев интервју


http://dzonson.wordpress.com/2008/04/04/dindicev-poslednji-intervjupred-smrt/

Крајње је време да се народ отрезни и реално сагледамо шта се дешавало око нас.
 
Видим да је моја тема закључана. Апсолутно нема основа за тако нешто. Разлог који је наведен је да има пуно отворених тема о убиству Ђинђића. То није мој проблем, нити ме занима то што је неко други отворао раније тему о убиству Ђинђића, а МОЈЕ ЈЕ ПРАВО да отворим посматрање на један проблем ИЗ ЈЕДНОГ УГЛА. Ако неко отвори тему о финансијској кризи из једног угла посматрања, не треба све остале теме позатварати зато што има и другачијих мишљења. Ја нисам дуплирала теме, и не правим никакав спам или шта већ, и моје је право као слободног грађанина ове земље да поставим питање на овом форуму, а питање гласи "Да ли су шиптарски терористи убили Ђинђића?"

Немате основа да ми закључавате тему, и немојте то да чините. Износим последњи Ђинђићев снимак, који се скривао (или није изношен) у јавност читавих 5 ГОДИНА! и то на интернету се појавио снимак, а не на водећим тв станицама.

Зашто је задњи снимак Ђинђића био да је хтео да се те исте године реши статусно питање Косова. Коме је Ђинђић више сметао, да ли криминалцима или ОВК која је пратила дешавања када је Косово у питању и Ђинђића који изричито је био против независног Косова?
Погледајте последњи Ђинђићев интервју :


http://dzonson.wordpress.com/2008/04/04/dindicev-poslednji-intervjupred-smrt/
 
Poslednja izmena:
ma gde su ga ubili siptari..oni nisu sposobni za tako nesto.....to je odradila neka obavestajna sluzba i to zapadna....CIA..ili MI6....i sl......uz pomoc nekih odavde koji su bliski Djindjicu bili......

Да врло је могуће је да су они дали подршку шиптарима, овде на снимку се јасно види како Зоран Ђинђић је увредио албанске екстремисте, "нарко доларима које имају" (говори за екстремисте). Његов чврст став по питању Косова, да не долази у обзир да Косово постане независно, чак је говорио о уједињењу РС са Србијом.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top