ANKETA!!!!!

Elishabeth

Primećen član
Poruka
761
Moram da vam postavim tri pitanja na koja cete odgovoriti iskreno.

1.Sta mislite: Da li treba devojka da prva pridje decku koji joj se svidja?

2.Koliko vremena provodite u spremanju za izlazak(sa prijateljima,sa deckom,devojkom...)?

3.Kako se osecate na prvom sastanku?
 
Elishabeth:
Moram da vam postavim tri pitanja na koja cete odgovoriti iskreno.

1.Sta mislite: Da li treba devojka da prva pridje decku koji joj se svidja?

2.Koliko vremena provodite u spremanju za izlazak(sa prijateljima,sa deckom,devojkom...)?

3.Kako se osecate na prvom sastanku?


1. da, ali ne obavezno, postoje i drugi nacini da to ipak bude on koji privi prilazi


2. 15 minuta

3. mahom cirke
 
1. Može i ne mora, može da mu uputi neke znakove, pa ako i on misli isto prići će i niko se tu neće ispaliti

2. Oko pola sata, kao i za svaki drugi izlazak iz kuće

3. Smešno
 
Elishabeth:
Moram da vam postavim tri pitanja na koja cete odgovoriti iskreno.

1.Sta mislite: Da li treba devojka da prva pridje decku koji joj se svidja?

2.Koliko vremena provodite u spremanju za izlazak(sa prijateljima,sa deckom,devojkom...)?

3.Kako se osecate na prvom sastanku?

1.da.........ako oseca da treba
2.zavisi-od2mina do 1h
3.opet zavisi..od osobe, ja se trudim sto bolje da se osecam :lol: :P
 
Pa ako bas mora... ali ako je odlucna i zna sta zeli, da!
Koliko mi treba vremena?Hm... sat, mozda sat i po...
Obicno sam max opustena, ali opet sve zavisi od drustva u kom se nalazim... ma rapolozenje mi je promenljivo k'o nebo!
 
1)Ako taj decko nije siguran ili je stidljiv i sl-Da,ali mozda bi trebalo da malo saceka
2)Zavisi gde idem.Od 10 min pa do 40 min najvise...Otprilike
3)Samo se smejem,i brbljam... :oops: 8)
 
Moram da vam postavim tri pitanja na koja cete odgovoriti iskreno.

1.Sta mislite: Da li treba devojka da prva pridje decku koji joj se svidja?

Ako nema nekih kompleksa i ako je sigurna u ono $to zheli onda DA. Ovo je 2004. a i nismo u TEHERANU


2.Koliko vremena provodite u spremanju za izlazak(sa prijateljima,sa deckom,devojkom...)?

zavisi... brijanje... tu$iranje... peglanje... Nekada samo izletim po$to sam najche$ce zadovoljan svojom lepom facom i mirisom


3.Kako se osecate na prvom sastanku?

uh... zavisi sa kim se sastajem... nisi precizirala da li je sastanak Upravnog odbora ili sastanak sa lepom devojchicom... xe xe... uglavnom je prvi put uzbudjenje najvece... osmeh $irok, pogled se gubi u njenom... leptirici hoce da pojedu stomak.. sve treperi u i$chekivanju prvog poljupca.. mmmm..
 
Elishabeth:
Moram da vam postavim tri pitanja na koja cete odgovoriti iskreno.

1.Sta mislite: Da li treba devojka da prva pridje decku koji joj se svidja?
Zavisi od tipa devojke. Stvar izbora, nemam nista protiv toga, ali ja to ne radim, zato sto nisam tip devojke kojoj se svidjaju momci koji oklevaju...A ako uopste nije zainteresovan ili ne oseca energiju koju saljem, onda zasto da gubim vreme i prilazim...


Elishabeth:
2.Koliko vremena provodite u spremanju za izlazak(sa prijateljima,sa deckom,devojkom...)?
Zavisi od vrste izlaska, nekad istrcim za par minuta, nekad mi treba vise vremena...

Elishabeth:
3.Kako se osecate na prvom sastanku?
RADOZNALO, KRAJNJE RADOZNALO...
 
Elishabeth:
Moram da vam postavim tri pitanja na koja cete odgovoriti iskreno.

1.Sta mislite: Da li treba devojka da prva pridje decku koji joj se svidja?

2.Koliko vremena provodite u spremanju za izlazak(sa prijateljima,sa deckom,devojkom...)?

3.Kako se osecate na prvom sastanku?

1.sto da ne, ako joj se svidja, samo napred, ponekad je cekanje uzaludno, jer i muskarci cesto mozgaju-prici ili ne... odgovor je DA!
2.zavisi sa kim izlazim i gde, i sta ocekujem od provoda, u proseku od 15min. pa do 1,5h
3.to zavisi od osobe sa kojom sam, moze biti prijatno ili neprijatno, ali u svakom slucaju UZBUDJENO, jer se osecam kao da otvaram rodjendanski poklon, jako sam radoznala, ali ponekad i nisam bas odusevljena...
 

Back
Top