Herceg Novi

  • Začetnik teme BOKA KOTORSKA
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BOKA KOTORSKA:
IZDAJEM SOBE PORED MOREA :P
Molim Vas zainteresovan sam za dolazak na letovanje u Herceg Novi. S'toga mi posaljite malo vise informacija o smestaju po mogucstvu na e-mail kocovicigor@yahoo.com
Elem,letovao bih u Avgustu mesecu sa najmanje jos jednom osobom a najvise 3 pored mene. Nalazim se na Vojnoj akademiji u Beogradu,inace Kraljevcanin.
Unapred Vam se zahvaljujem za saradnju!
 
[/quote]
Molim Vas zainteresovan sam za dolazak na letovanje u Herceg Novi. S'toga mi posaljite malo vise informacija o smestaju po mogucstvu na e-mail kocovicigor@yahoo.com
Elem,letovao bih u Avgustu mesecu sa najmanje jos jednom osobom a najvise 3 pored mene. Nalazim se na Vojnoj akademiji u Beogradu,inace Kraljevcanin.
Unapred Vam se zahvaljujem za saradnju![/quote]

u Zelenici 3 km ispred Herceg Novog imas hotel Palace...ako ides autom super je resenje jer izbegavas guzvu za parkiranje u HN mozes da biras na koju ces plazu itd...prosle godine smo upali bez rezervacije onako na divlje i to 15.jula i placali 14eura polupansion...hotel je vise nego pristojan, nov je (cini mi se iz 2002), cist i bolji od ovih sa 2* u HN i Igalu...klopa odlicna, uvek ima vode i struje(crnogorski all inklusive)...ako ste bez auta onda je verovatno dosadno posto u samoj Zelenici nema nista zanimljivo...telefoni:088/78102; 069/061023; 069/080405...pozdrav :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top