Sta da radim?

Hm, ne znam. Nisam bila tamo i ne znam kako je to izgledalo - da li si se ti njega uplasila? Ja bih rekla muzu/drugarici samo ako bi mi se ucinilo da je tip lud - u smislu nasilan - inace bih ga sama opomenula, odrzala mu predavanje, na kratko se distancirala od njih... a dalje bih videla prema njihovom ponasanju... Mozda je takav tip, proba sa svakom zenom, a to nista ne znaci... budala, jednom recju.

edit: a nekada je dosta ne shvatiti muskarca ozbiljno u takvoj situaciji.
 
Poslednja izmena:
Kako ste vi žene mnogo čudne,majke mi ...

Ispade da je kreten zato što je čovek rekao šta oseća.I ne mora uopšte biti pijan i ne mora nikakav odgovor da očekuje,ali je rekao ono što OSEĆA.Lepo mu kažeš,udata sam,ne zanimaš me,imaš plavu kosu,a ja volim one sa crnom,ili obrnuto i kraj.
Sad svi trebamo da padamo u depresiju zato što nam je neko rekao nešto što mu je na duši.Za sve postoji rešenje,samo što neko uvek voli da iskomplikuje stvari.:roll:

Pa jeste kreten, jer je nevaspitan - on oseca ljubav ili privlacnost, ali zapravo tera ovu zenu da ima tajne pred najboljom drugaricom. Nije on kreten zato sto se primio (iako ni to ne bi trebalo da mu se desi, on treba da voli svoju zenu) nego sto time opterecuje i nju :)
 
Ja bih prvo odbrusila tom magarcu da ni ne pomisli na tako nešto ...... e sad da li bih rekla mužu i drugarici - to ne znam .... Verovatno bi zavisilo od toga da li se situacija ponavlja, da li primam signale, nepristojne poruke ili šta već.

Svakako bih u prvo vreme oladila vidjanje sa njima, dok ne bih dobro odmerila situaciju .... a posle bih se u krajnjem slučaju vidjala sa drugaricom nasamo .... i tako rešila neprijatnost.
 
Hm, ne znam. Nisam bila tamo i ne znam kako je to izgledalo - da li si se ti njega uplasila? Ja bih rekla muzu/drugarici samo ako bi mi se ucinilo da je tip lud - u smislu nasilan - inace bih ga sama opomenula, odrzala mu predavanje, na kratko se distancirala od njih... a dalje bih videla prema njihovom ponasanju... Mozda je takav tip, proba sa svakom zenom, a to nista ne znaci... budala, jednom recju.

edit: a nekada je dosta ne shvatiti muskarca ozbiljno u takvoj situaciji.

hah..ali đuro, je l ti se dopala gibanica..ajde ti gricni jedno parče torte, pre nego šo ti žena izađe iz wc-a
 
E ovako, prosto nisam znala gde ovu temu da postavim pa neka ostane ovde...
Imam jedan mali problem, a bih od vas zatrazila savet.
Pa da pocnem... Kao sto sam vec rekla, udata sam i imam cerku. Moja najbolja drugarica je takodje udata i ima dvoje dece. Ja i muz se veoma druzimo sa njima, cesto smo kod njih ili oni kod nas, izlazimo zajedno... Pre par dana, oni su dosli kod nas na rucak. Posle rucka, moj muz je skoknuo da kupi cigarete, drugarica je otisla u toalet, a ja sam otisla u kuhinji da pristavim kafu. Tada je u kuhinji usao muz moje drugarice, i da ne odugovlacim,rekao mi je da mu se svidjam, da sam prosto neodoljiva, da je oduvek zeleo da me ima, bla bla... prosto nisam mogla da verujem, mislila sam da se sali... znamo se 6 god i nikad nista nisam primetila ali eto... :dash:
Od tog dana izbegavam da se sretnem sa njim kao i sa drugaricom, stalno izmisljam neke razloge jer stvarno neznam kako da se ponasam:think:
O ovome ni muzu nisam nista rekla, a o drugarici da i ne pominjem... Sta da radim?:besna:

Имала сам идентичну ситуацију са мужем моје најбоље другарице, с тим што се нас две дружимо 20 година.:confused:

Он је мени упутио отворен позив на секс, док му се жена порађала.

Ја сам то мом драгом одмах рекла. Он је сложио био згрожену фацу, и сложио се да проредимо одласке код њих.
Што смо и урадили.
Са њом се виђам , од тад, углавном по кафићима или код ње кући, кад он није ту.

Нисам јој рекла, јер сам се већ на ту тему с њом опекла- кад сам покушала да јој укажем на то да ће се удати за стрвину- наљутила се била на мене, нисмо разговарале неколико месеци, тачније, није она са мном разговарала.

Има с њим троје деце...сконтала је за кога се удала, на неким другим примерима....ебига, сад мора да једе кашу коју је сама скувала.
Још ја да јој досипам со на рану...не могу и нећу.

Ето, ја сам тако...а ти сама одлучи.:bye:
 
Postovi su dostupni za citanje i onome ko nije registrovan, samo neke pojedinosti iz profila nisu, a osim toga i ti si samo dva meseca duze od mene ovde pa se ipak i ti secas stvari koje nekad davno behu! ;)
cek,pa ne pricamo sad o meni
mene zanima kako si tako dugo samo citala,i odjednom se raspisala ko da se znamo 100god,pocetnici obicno deluju malo smotano(tako sam i ja dont vori)
eto iskreno mislim da si vec bila na forumu,da li se varam?
 
Ах да, заборавила сам да напишем моју реакцију на његову ''шармантну понуду''.
Јаааако сам се уозбиљила ( а кад ја то урадим сваком је јасно да је згрешио), и рекла му да се са мном ни не шали тако.
 
Ах да, заборавила сам да напишем моју реакцију на његову ''шармантну понуду''.
Јаааако сам се уозбиљила ( а кад ја то урадим сваком је јасно да је згрешио), и рекла му да се са мном ни не шали тако.
mislim da ima mnogo u stavu
ako se osoba prenemaze cudi i uopste ne zauzme stav koji si (ti, sofija)opisala onda su vece sanse da nece biti shvacena ozbiljno
bas zato sam pitala kako je reagovala,jer nije isto da se uozbiljis i pokazes mu gde mu je mesto ili s druge strane da kazes "si normalan,zena ti je u wc"
 
cek,pa ne pricamo sad o meni
mene zanima kako si tako dugo samo citala,i odjednom se raspisala ko da se znamo 100god,pocetnici obicno deluju malo smotano(tako sam i ja dont vori)
eto iskreno mislim da si vec bila na forumu,da li se varam?

Pa naravno da sam bila, to znaju svi moji prijatelji pa i oni sa kojima kontaktiram samo povremeno, nisam to nikad krila kao ni razlog sto sam se ponovo registrovala. Nismo se "sretale", pa zato ne znamo jedna o drugoj nista.

A da, i jesam bila na Krstarici vise od godinu pre nego sam se registrovala prvi put. Ne smatram da je neophodno da ucestvujem u temama da bi mi bile zanimljive.
 
mislim da ima mnogo u stavu
ako se osoba prenemaze cudi i uopste ne zauzme stav koji si (ti, sofija)opisala onda su vece sanse da nece biti shvacena ozbiljno
bas zato sam pitala kako je reagovala,jer nije isto da se uozbiljis i pokazes mu gde mu je mesto ili s druge strane da kazes "si normalan,zena ti je u wc"

A uz to se jos i nasmesi da ne bi promenio misljenje da je neodoljiva! :lol:
 
Kako ste vi žene mnogo čudne,majke mi ...

Ispade da je kreten zato što je čovek rekao šta oseća.I ne mora uopšte biti pijan i ne mora nikakav odgovor da očekuje,ali je rekao ono što OSEĆA.Lepo mu kažeš,udata sam,ne zanimaš me,imaš plavu kosu,a ja volim one sa crnom,ili obrnuto i kraj.
Sad svi trebamo da padamo u depresiju zato što nam je neko rekao nešto što mu je na duši.Za sve postoji rešenje,samo što neko uvek voli da iskomplikuje stvari.:roll:

..ma koga je briga za NJEGA, u ovoj prichi? :eek:
..zena ima problem shto je saznala da joj je najbolja drugarica u vezi sa skotom... :roll:
..i pita kako da to reshi na nachin koji je najbezbolniji po njoj drage i bliske...
..a shta je njemu na dushi, to machki o rep..
 
Secam se jedne potpuno, ali potpuno iste teme na Krstarici samo sto je ta druga zena sve ispricala muzu a on joj rekao:" Ma neka sad, necemo da se svadjamo s njim, on nam je zirant za kredit"

QUOTE]


Ha ha ha kakav car
c008.gif
 
..ma koga je briga za NJEGA, u ovoj prichi? :eek:
..zena ima problem shto je saznala da joj je najbolja drugarica u vezi sa skotom... :roll:
..i pita kako da to reshi na nachin koji je najbezbolniji po njoj drage i bliske...
..a shta je njemu na dushi, to machki o rep..

Ja i pričam o tome kako da sve reši na najbezbolniji način ... ali vi komplikujete.
On čovek nije skot,rekao je šta ima da kaže,a ona može lepo da mu uzvrati .Može da mu kaže i HOĆU i NEĆU na lep način.To sa sobom treba da se dogovori.U suprotnom,ona nema svoje razmišljanje.Neću da sugerišem,ali ako je udata,logično da će ga šutnuti.

Nego,ja ću kao da ćutim da se povučem u sebe,pitam drugarice šta misle o svemu tome,mamu,tetu,baku,sestru itd .....,a problem i dalje "nerešen".Nema ona tu šta da razgovara sa njegovom verenicom (devojkom,nebitno) ili sa svojim mužem,već direktno sa njim oči u oči.Ako je pijan (što pijan misli,trezan govori),onda porazgovara s njim sutradan i nema problema.Kako god,moraće da se izjasni pred njim,jer će u suprotnom,on nastaviti da pravi probleme na sve strane.Ja sam uvek za sukobljavanje s problemom - Oči u oči,nikakvo zataškavanje.
 
Nema ona tu šta da razgovara sa njegovom verenicom (devojkom,nebitno)

..ajde malo chitaj..
..njna najbolja drugarica ovom SKOTU nije
ni devojka ni verenica,
nego majka njihovo dvoje dece...

ili sa svojim mužem,

..ovo pokazuje tvoj stav o tome chime bi
trebalo, a chime ne da te "opterecuje" tvoja buduca zena...

već direktno sa njim oči u oči.

..ma taj je rekao shta ima da kaze..

..da sam ja u pitanju, sa ovakvom osobom vishe ne bih
dozvolila sebi da dodjem u priliku da progovorim...
 
..ajde malo chitaj..
..njna najbolja drugarica ovom SKOTU nije
ni devojka ni verenica,
nego majka njihovo dvoje dece...

Ok,drago mi je što je majka njihovo dvoje dece...

..ovo pokazuje tvoj stav o tome chime bi
trebalo, a chime ne da te "opterecuje" tvoja buduca zena...

Ja koliko sam razumeo,ONA IMA PROBLEM,što će reći da ona mora isti i da reši.Hajde da se svi ogradimo od svojih problema i da pitamo Miku,Peru,Lazu šta misle o svemu tome.Ja razumem da ti želiš da ukažeš da su oni u bračnoj zajednici i da trebaju medjusobno da se konsultuju,po pitanju svega,ali ako ona želi da od bruke i problema spasi muža i drugaricu,onda je jedini način razgovor oči u oči.

..ma taj je rekao shta ima da kaze..

..da sam ja u pitanju, sa ovakvom osobom vishe ne bih
dozvolila sebi da dodjem u priliku da progovorim...

Odlučila bi da ćutiš,zar ne ... I problem će se sam rešiti.:)
 
Ok. on je skot...

Mene interesuje da li biste se vi razvele da vam kaze vasa drugarica da je vas skot to njoj isto rekao...? Jel biste ga i onda razapele ili biste okrivile nju ( namigusu, mislim, mora to biti cim je VAS muz u pitanju, nije on skot )?
 
Ok. on je skot...

Mene interesuje da li biste se vi razvele da vam kaze vasa drugarica da je vas skot to njoj isto rekao...? Jel biste ga i onda razapele ili biste okrivile nju ( namigusu, mislim, mora to biti cim je VAS muz u pitanju, nije on skot )?

Nju ne bih sigurno okrivila, to mi je jedna od najglupljih stvari koje srecem u zivotu a cesto i citam na forumu da je kriva ta druga, rasturacica, namigusa, i kakva vec ne zena. Ona nije kriva i ne bih se sigurno tesila na taj nacin.
A on? Ne mislim da bih se bas razvela ali bi mi bilo glupo, nezrelo i ponizavajuce sve to, posebnu tezinu imalo bi to sto je u pitanju moja prijateljica.
 
Odlučila bi da ćutiš,zar ne ... I problem će se sam rešiti.:)

..ma, ne bih ja cutala..
..sa njim bi se sve zavrshilo josh za vreme onog prvog razgovora,
koliko god da sam bila zatechena..

..ali definitivno ne bih, kao ti, opravdavala njegov postupak
time shto je chovek, jel'te, olakshao dushu i rekao shta oseca.. :roll:
..pred rodjenom decom, dok mu je zena u WC-u..
 

Back
Top