Ima li realnih komunista na net-u?

jaa:
Ne znam da li ima komunista(lopova), ali znam da ima antikomunista!!! S' verom u Boga, za Kralja i Otadzbinu !!!!

Ma da,Zivkovic and company su POSTENJACINE! Sad se pokazase svi,ovih dana.Sta li cemo sve cuti kad se DOS i bukvalno raspadne?????Prosto me strah koliko su se za ovo malo vreme nakrali.
Pa taj nas PRESEDNIK VLADE,posto sam Nislija,mnogo lepo znam,imao je malo preduzece i radnju.I PROPAO JE...a sad vodi drzavu? Ma daj bre :evil:
 
Ma ko vam je komunjare pomenuo Zivkovica, ali cak je i on posteniji od vasih komunjarcina (Tito, Milosevic, Baba Jula, da ne pricam o svetskim komunjarskim lopovcinama!!! I zasto se vi jadni zaludjujete kada je komunizam MRTAV, jedino da se preselite u Kinu ili na Kubu!!! I ima da vas jase i Zivkovic i svi kapitalisti do kraja zivota, pomirite se sa tim! BAS MI JE DRAGO!!!
 
jaa:
Ma ko vam je komunjare pomenuo Zivkovica, ali cak je i on posteniji od vasih komunjarcina (Tito, Milosevic, Baba Jula, da ne pricam o svetskim komunjarskim lopovcinama!!! I zasto se vi jadni zaludjujete kada je komunizam MRTAV, jedino da se preselite u Kinu ili na Kubu!!! I ima da vas jase i Zivkovic i svi kapitalisti do kraja zivota, pomirite se sa tim! BAS MI JE DRAGO!!!

Zivkovic pametan covek? Ti si more lud malo!
 
Anonymous:
jaa:
Ma ko vam je komunjare pomenuo Zivkovica, ali cak je i on posteniji od vasih komunjarcina (Tito, Milosevic, Baba Jula, da ne pricam o svetskim komunjarskim lopovcinama!!! I zasto se vi jadni zaludjujete kada je komunizam MRTAV, jedino da se preselite u Kinu ili na Kubu!!! I ima da vas jase i Zivkovic i svi kapitalisti do kraja zivota, pomirite se sa tim! BAS MI JE DRAGO!!!

Zivkovic pametan covek? Ti si more lud malo!

PARDON,ispravka:Zivkovic POSTEN covek?
 
Ma ****** se vi koji ste protiv ove vlasti.U sustini gde ste vi videli da je i jedna vlast sto posto cista.Ali krivi ste VI VI narod,jer stalno huskate protiv vlasti.A sta ste ucinili da bude bolje,da pomognete reformama -nista!Samo stenjete krkate i nista ne radite! Po firmama se krade repro materijal,evo moj komsija iz Ju zeleznice svako vece kombijem sa posla dotera po 2-3 bureta nafte i preprodaje.A ne zakljucuje onda zasto mu je manja plata+ne misli dokle ce raditi njegov sin koga su primili pre neki dan.Pa gde ce da radi kad firma PUCA!!! NIsta bolje ni sa drugim firmama ni sa drugim ljudima! PODRIVA TE BRACO TEMELJE SVOJE KUCE, PA SE BUNITE STO SE KUCA RASPADA!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :arrow:
 
Pojasni, sta znaci "realni komunista"? Clan komunisticke partije? Osoba osetljiva na patnje drugih, spremna da se bori protiv drustvene nepravde. Na koji nacin? Kroz institucije, ili revolucijom?
Ideja jednakosti, bratstva, solidarnosti medju ljudima je divna, ali strasno zloupotrebljavana...(i nisu je zloupotrebljavali samo komunisti, nego ko god je pozeleo). Ali, to nije razlog da se od nje odustane... Svejedno koja ideologija je zastupa... Che je neuprljan simbol teznje ljudi da budu ravnopravni, slobodni, braca. Je l' to "realni komunista"? Ako jeste, dobro bi bilo da ih je vise.
 
Kapitalisticku vam... Iskompleksirani, frustrirani workoholics! Nema vajde: skupljaj materijal, sagradi nuklearnu i sve u crnu rupu. Ne vredi ni pokusati, glupom coveku ne mozes dokazati da je glup. Oni hoce dobrovoljno da im mozgovi budu isprani, da rintaju od jutra do mraka, da ne znaju sta im deca vole jer nemaju vremena za njih. Oni rade prekovremeno da bi dolizali sefu. Oni peru kola na pauzi. Oni dobrovoljno rade sa retardiranom decom da bi dolizali sledecem sefu. Oni guraju standard. Oni rade i trecu smenu. Oni jedu gotovu hranu non stop. Oni su hladni. Oni nemaju vremena. Oni su kratkoga uma. Oni nisu radoznali. Oni daju milostinju, ali ne pitaju se zasto taj neko mora na nju da ceka i od nje da zavisi. Oni nemaju vremena za to. Oni imaju "prijatelje" na poslu, oni imaju "prijatelje" za tenis, "prijatelje" za izlaske, "prijatelje" za ruckove, ali nemaju prijatelje. Oni nemaju vremena za to. Oni su efikasni, hladni, modernizovani. Oni su novi svetski poredak. Oni su kapitalisti.
E vala, ne hvala!


Liberte, fraternite, egalite!
 
:twisted:KOMUNISTA OCIGLEDNO IMA SVE MANJE I MANJE,ALI BI BILO SUPETR KADA IH NE BI BILO. KADA SU SE RUSI ODREKLI KOMUNIZMA,ONDA SE ZNA KOLIKO JE SATI.SVE CRVENE EKSTREMISTE TREBA POSLATI U RADNI LOGOR.80 GODINA SU TERALI LJUDE SAMO DA RADE I OD NJIH PRAVILI NADNICARE.DOCICE VREME KADA CE TAKVI MORATI DA POCNU DA RADE! ARBEIT MACHT FREI!!!!
 
RUS-SKINS:
:twisted:KOMUNISTA OCIGLEDNO IMA SVE MANJE I MANJE,ALI BI BILO SUPETR KADA IH NE BI BILO. KADA SU SE RUSI ODREKLI KOMUNIZMA,ONDA SE ZNA KOLIKO JE SATI.SVE CRVENE EKSTREMISTE TREBA POSLATI U RADNI LOGOR.80 GODINA SU TERALI LJUDE SAMO DA RADE I OD NJIH PRAVILI NADNICARE.DOCICE VREME KADA CE TAKVI MORATI DA POCNU DA RADE! ARBEIT MACHT FREI!!!!

To nije tacno! Pravih komunista ima sve vise i vise! Tvoj je problem sto si o komunizmu ucio iz holivudskih filmova i MTV spotova. Treba da citas i izmedju redova. Tu je najcesce i sve napisano!
 

Back
Top