Instaliran Skype

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
ali ne znam kako se koristi a onaj ko je to uradio nije vise tu. Nemam koga da pitam osim vas.Daklem, korak po korak, bez profi fraza mi objasnite, molim, kako da se ukljucim u druzenje. Ah, da, nemam kameru a ako treba , ili ako je pozeljno da je kupim, koju, i da ne bude skupa, ne radim.
Imam kobajagi 7 godina a njih pisem da mi lepo objasnite. Opet hvala na razumevanju i pomoci.
 
DekiM izviiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tek sada sam shvatila sta si mi poslao. Sutra na poslu kopiram tvoje poslato mi uputstvo i da pokusam da se pocnem da koristim skajpom .Hvala
 
@CYBORGZEX

Obično je potrebno samo dečekirati ovu stavku u General settings...
.

Ukoliko tako ne prihvata, probaj sledeće:
Start > Run > msconfig > Startup kartica > tu pronađi Skype i dečekiraj ga.
 
Sada sam hteo da dodelim reputaciju DekiM zato što je lepo i detaljno objasnio za startup skype-a, ali nisam uspeo jer sam poslednju reputaciju upravo njemu dodelio (aha, je l' vidiš kakva sam ulizica xexe).
 
Sada sam hteo da dodelim reputaciju DekiM zato što je lepo i detaljno objasnio za startup skype-a, ali nisam uspeo jer sam poslednju reputaciju upravo njemu dodelio (aha, je l' vidiš kakva sam ulizica xexe).

Ode tema u off..
Reputacija je prava sitnica sta ovom covjeku treba dodijeliti za toliki rad i trud, vrijeme a posebno zivce koje ulaze u ovaj forum, da bi se poneko i nasao da kaze, pa ovaj moderator, ovako i onako...

I vidim nije mu reputacija popunjena do kraja, sto je odavno trebalo da bude, ali covjek je veoma skroman, tako da nisam cuo da se zali, da mu nesto smeta ili da se za nesto buni..

Ja sam jako strpljiv covjek, ali se cesto uhvatim u tome, kako je uspjesniji i strpljiviji od mene..

Zato...
DekiM
Svaka ti cast (dala:))
 

Back
Top