Nejasni signali

Poruka
15.196
Cesto dvoje ljudi imaju 'blagi' flert. To je onaj odnos kada sa njim / njom razmenjujete dvosmislene poruke, pp, sms-ove. Pritom jedno je mozda zauzeto , drugo ne, nekako ste 'drugari' . Pricate mu/joj sta vam se desava, ogovarate suprotan pol:mrgreen:, a uvek fali samo iskrica da to bude nesto. I uvek se jedna strana nada 'vise' tj zagrizla je vise. E, a sta sa takvim 'odnosima na pola' kad uletite u vezu? U single varijanti nam svima prija da imamo neciju paznju , a opet moze se desiti da tog nekog znamo dosta vremena i dugo pijemo te 'dvosmislene kafe'. A naravno da ako ste u vezi , voljena osoba nece to tolerisati.
Imate li te odnose koji se nikad nisu razvili u nesto vise , mozda je pao neki poljubac i to je to onako utesan :mrgreen::whistling:... Prekidate li ih kad udjete u vezu? Koliko su oni davanje lazne nade? :hvala:
 
Prekidam ... zato što ne volim da se delim u vezi ..... takvi odnosi ostaju po strani, umotani u neke uspomene ... pa se opet odmotaju kad sam slobodna .....

Mada iskreno, ja takve odnose i ne volim baš .... više volim konkretnost, nego upakovanost .....
 
Cesto dvoje ljudi imaju 'blagi' flert. To je onaj odnos kada sa njim / njom razmenjujete dvosmislene poruke, pp, sms-ove. Pritom jedno je mozda zauzeto , drugo ne, nekako ste 'drugari' . Pricate mu/joj sta vam se desava, ogovarate suprotan pol:mrgreen:, a uvek fali samo iskrica da to bude nesto. I uvek se jedna strana nada 'vise' tj zagrizla je vise. E, a sta sa takvim 'odnosima na pola' kad uletite u vezu? U single varijanti nam svima prija da imamo neciju paznju , a opet moze se desiti da tog nekog znamo dosta vremena i dugo pijemo te 'dvosmislene kafe'. A naravno da ako ste u vezi , voljena osoba nece to tolerisati.
Imate li te odnose koji se nikad nisu razvili u nesto vise , mozda je pao neki poljubac i to je to onako utesan :mrgreen::whistling:... Prekidate li ih kad udjete u vezu? Koliko su oni davanje lazne nade? :hvala:

Ja sam taki problem imo samo sa jednim starim radiom na lampe. Ba oće, ba neće. Dok proradi vesti prođu. I ondak sam našo metod da ga zveknem sa strane i on odma proradi.
Kad više nije teo ni tako, ja ga bacio na đubre. Pa ga pokupili Cigani, al samo kutiju. :neutral:
 
Cesto dvoje ljudi imaju 'blagi' flert. To je onaj odnos kada sa njim / njom razmenjujete dvosmislene poruke, pp, sms-ove. Pritom jedno je mozda zauzeto , drugo ne, nekako ste 'drugari' . Pricate mu/joj sta vam se desava, ogovarate suprotan pol:mrgreen:, a uvek fali samo iskrica da to bude nesto. I uvek se jedna strana nada 'vise' tj zagrizla je vise. E, a sta sa takvim 'odnosima na pola' kad uletite u vezu? U single varijanti nam svima prija da imamo neciju paznju , a opet moze se desiti da tog nekog znamo dosta vremena i dugo pijemo te 'dvosmislene kafe'. A naravno da ako ste u vezi , voljena osoba nece to tolerisati.
Imate li te odnose koji se nikad nisu razvili u nesto vise , mozda je pao neki poljubac i to je to onako utesan :mrgreen::whistling:... Prekidate li ih kad udjete u vezu? Koliko su oni davanje lazne nade? :hvala:

Ma svi smo na neki nacin imali tu "drugaricu" ja imao oko 3 godine ona u vezi dugoj i ozbiljnoj a ja joj bio osoba od povjerenja i izduvni ventil,takodje i kada sam i ja bio u vezi! A bilo je lijepih trenutaka samo nekada se mora povuci crta,pocne previse takva osoba da ti zalazi u zivot i zeli te za sebe iako ima svog momka kraj sebe ! Smijesno ali istinito,zavrsilo se tako da jednostavno joj vise nisam odgovarao na sms,pozive,cak ni pozdrav joj nisam upucivao! :) Bilo lijepo,fino ali bilo je vise nego potrebno staviti tacku na taj odnos! :)
 
Cesto dvoje ljudi imaju 'blagi' flert. To je onaj odnos kada sa njim / njom razmenjujete dvosmislene poruke, pp, sms-ove. Pritom jedno je mozda zauzeto , drugo ne, nekako ste 'drugari' . Pricate mu/joj sta vam se desava, ogovarate suprotan pol:mrgreen:, a uvek fali samo iskrica da to bude nesto. I uvek se jedna strana nada 'vise' tj zagrizla je vise. E, a sta sa takvim 'odnosima na pola' kad uletite u vezu? U single varijanti nam svima prija da imamo neciju paznju , a opet moze se desiti da tog nekog znamo dosta vremena i dugo pijemo te 'dvosmislene kafe'. A naravno da ako ste u vezi , voljena osoba nece to tolerisati.
Imate li te odnose koji se nikad nisu razvili u nesto vise , mozda je pao neki poljubac i to je to onako utesan :mrgreen::whistling:... Prekidate li ih kad udjete u vezu? Koliko su oni davanje lazne nade? :hvala:

:eek: kako :eek: pa dace valjda domacini po neku ljutu :confused:
 
Sve sto je za zive ljude je i za mene.
Tema mislim, nema pravi odgovor. uvek je neko povredjen, ostecen, izigran, ostavljen.
(onda tvoj sreci, dodje neko, neko sasvim treci...)

Kada bi bas sve bilo regulisano pravilima sta se sme i ne sme - kakav je to zivot?
Jos od starih grckih tragedija i komedija vidimo da su ih mucili isti problemi kao i nas.

Elem, svima treba malo uzbudjenja, neizvesnosti, avanture.
Treba ziveti zivot, a ne povrediti one koje volis, previse.
 
Cesto dvoje ljudi imaju 'blagi' flert. To je onaj odnos kada sa njim / njom razmenjujete dvosmislene poruke, pp, sms-ove. Pritom jedno je mozda zauzeto , drugo ne, nekako ste 'drugari' . Pricate mu/joj sta vam se desava, ogovarate suprotan pol:mrgreen:, a uvek fali samo iskrica da to bude nesto. I uvek se jedna strana nada 'vise' tj zagrizla je vise. E, a sta sa takvim 'odnosima na pola' kad uletite u vezu? U single varijanti nam svima prija da imamo neciju paznju , a opet moze se desiti da tog nekog znamo dosta vremena i dugo pijemo te 'dvosmislene kafe'. A naravno da ako ste u vezi , voljena osoba nece to tolerisati.
Imate li te odnose koji se nikad nisu razvili u nesto vise , mozda je pao neki poljubac i to je to onako utesan :mrgreen::whistling:... Prekidate li ih kad udjete u vezu? Koliko su oni davanje lazne nade? :hvala:

cisto zezanje...mos misliti
 
............ma te nejasne poruke mi nikad nisu ishle u deshifrovanju ,sa jednom sam se tako zezao i ono kao pisao poruke koje mogu da se vishestruko shvate ,jednom nasha prepiska trajala i ono mi poshalje poruku da svratim na "veoma slatku kafu ",ja krenem kod nje i u liftu mi stize poruka "molim te samo da bude na brzaka zurim na faks" ,ja se vec napalio kao konj i vec se raspojasao na hodniku ,ulazim jer su joj vrata stalno otkljuchana ,skidam kaish,pochinjem da otkopchavam pantalone ,ulazim u njenu sobu ,na stochicu cheka kafa,njena uplashena faca i kaze " shta to radish pobogu " ....................od tad te poruke sam smanjio na minimum da se ne bih osecao kao toga dana ..............
 
............ma te nejasne poruke mi nikad nisu ishle u deshifrovanju ,sa jednom sam se tako zezao i ono kao pisao poruke koje mogu da se vishestruko shvate ,jednom nasha prepiska trajala i ono mi poshalje poruku da svratim na "veoma slatku kafu ",ja krenem kod nje i u liftu mi stize poruka "molim te samo da bude na brzaka zurim na faks" ,ja se vec napalio kao konj i vec se raspojasao na hodniku ,ulazim jer su joj vrata stalno otkljuchana ,skidam kaish,pochinjem da otkopchavam pantalone ,ulazim u njenu sobu ,na stochicu cheka kafa,njena uplashena faca i kaze " shta to radish pobogu " ....................od tad te poruke sam smanjio na minimum da se ne bih osecao kao toga dana ..............

:hahaha::hahaha::hahaha:
hebi ga :)
 
imam jednu drugaricu sa kojom "odrzavam" takve kontakte
porukice, blagi flert, nekoliko puta smo se nasli posle ponoci u parku u nasem kraju
izljubimo se i ostalo, ne, nije, bilo odnosa, mozda zato sto ni ja to nisam hteo
i tako, zanimljivo bude
ali nista od toga kada udjemo u veze, prekida se svaki kontakt, a ona uvek nekako cuje kad raskinem pa nastavi sa provokacijama :lol:
 

Back
Top