другари из војске

да ли сте у контакту са другарима из војске?

  • најбољег друга упознао сам у војсци

    glasova: 0 0,0%
  • одслужио сам цивилни војни рок

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .

Mille Dragic

Ističe se
Poruka
2.163
пре неки дан био сам у бубањ потоку, тамо на оној ауто пијаци.
срео сам другара из војске, продаје мерцедес е124.
исмет балић, село брђане више новог пазара, били смо ко нокат и месо, помого ми кад нико није хтео...
дакле, да ли сте у контакту са другарима из војске?
 
Nazalost, nemam kontakt ni sa jednim drugom a bio sam u Puli i malo preko bare na Brione. Mornaricka 37 klasa. Predivno vreme, bez obzira na duzinu vojnog roka. To sluzenje vojske i ovo dansnje ko nebo i zemlja. Mene bi bilo sramota da dans sluzim vojni rok i nakon sestomesecnog "zajebavanja" kazem da sam "sluzio vojsku". A jos ovi civilni...!!!!!!!!!!!
 
Јопе, колико си месеци служио војску?
Чини ми се да је војни рок у морнарици трајао прво 2-3 године, па су смањили на подношљивих осамнаест месеци. Знам случај да је човек прешао са екавице на ијекавицу, да га жена није препознала колико се променио за тих неколико година.
 
Јопе, колико си месеци служио војску?
Чини ми се да је војни рок у морнарици трајао прво 2-3 године, па су смањили на подношљивих осамнаест месеци. Знам случај да је човек прешао са екавице на ијекавицу, да га жена није препознала колико се променио за тих неколико година.

Ja sluzio 18 meseci. Dugo ali prelepo iskustvo- Pula, Brioni, Vanga... izlaz u grad na dok Fazane a vikendom i u Rovinj, pa hotel "Eden', pa cak i nudisticka plaza u Vrsaru. O pecanju na ostrvu da ne govorim- orada, zubatac, cipl, ocada, list. Vojnicka hrana u Puli "jedinica' na Brione "petica".
 
Ja sluzio 18 meseci. Dugo ali prelepo iskustvo- Pula, Brioni, Vanga... izlaz u grad na dok Fazane a vikendom i u Rovinj, pa hotel "Eden', pa cak i nudisticka plaza u Vrsaru. O pecanju na ostrvu da ne govorim- orada, zubatac, cipl, ocada, list. Vojnicka hrana u Puli "jedinica' na Brione "petica".
... pa " Zlatne stijene " i tradicionalne tuče kod Mate Parlova, sa nama iz mornaričko - desantne pešadije ... :D
 
Prosto moram da pokažem ovu sliku 'moodonjama' koji služe civilno
nase.jpg
 

Back
Top