treci poljubac...

zdravo, zdravo...


  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .
Bla... ima i ona "Pozdravi je, pozdravi" :)
Drugarica me zove kada god je na nekim slavljima čuje, pa makar i u sred noći...

Enivej, malo sam drvena, pa se svaki put zaprepastim kad me neko poljubi a npr. se tek upoznajemo.. :lol:
 
sa poljupcem dobijamo i prvu informaciju kakav smo utisak ostavili (moje misljenje iz iskustva) i nacin na koji nam je poljubac uzvracen mnogo govori sta mozemo ocekivati od te druge strane (vezu, drugarstvo, sex)....

"poljubac je susret najlepsi na svetu" :D
 
e u mom kraju se ne ljubi u obraz 3 puta, vec u stau
tako da ...nisam praktikovao ali moze posluziti kao izgovor :lol:

joj, jel to ono kad ukrste case? pa popiju do dna? tako su te slave juznjacke... samo sto neki preteruju, pa se tako pije celu noc... mislim, nije vasem rikanu ni to problem... samo, ponekad kad sam is'o, posto sam iz drugog sela, oni namerno hoce da te napiju... he... al' na tvrd ora' naidju... pa se gazda napije, a vas rikan ustane sa praznom casom i pita: jel pije ovde neko nesto? he... domacica odma' vice muza sto se napio... i kako je bruka... i svi se smeju... to su prave stvari.. pravi ljudi... ma kakvi kokteli i doceci i ostala, shatro, gospodska gubljenja vremena... slusajte vi vaseg riikana sta vam kaze...
 

Back
Top