Signali...

Bu_Rek

Zainteresovan član
Poruka
325
Da li imate neke sigurne znake po kojima ste 100% sigurne sa se nekome svidjate? Nesto sto uradi ili kaze i vi tada jednostavno znate...

Skoro sam se nasla u situaciji da sam mislila da se svidjam jednom momku (a bogami svidjao se i on meni ;) ) i od njega dobijala te "signale"... Od onih najjednostavnijih da me uhvati oko struka,da mi namiguje,kada izadjemo da peva neku pesmu neprestalno da gleda u mene,da me poljubi u obraz bezbroj puta,da se skroz neobavezno drzimo za ruke... Kao malo tezu varijantu istih sam dozivljavala ona njegova pitanja "da li si zaljubljena?" i slicna...
A onda se dogodila strasna stvar! Nacula sam sasvim slucajno da se svidjam njegovom drugu. Zapravo nasem zajednickom drugu od koga te iste "signale" nisam ni primetila. Shok! Nisam znala ni kako da se postavim ni sta da radim...Uzasno osecanje.... Moguce je da jednostavno nisam zelela da primetim,ali od tog druga nije bilo nicega od vec gore navedenog. I dalje ne znam sta da radim.... Saveti bi dobro dosli... Ako je koji pripadnik muskog roda ovde zalutao,molim i njega za misljenje.... :)
 
Па добро, један показује сигнале - други не.
Или су можда другачији.
Или можда ниси била заинтересована да их приметиш.

Не разумем те баш сасвим. Да ли ти мислиш да то што се свиђаш његовом другу значи да си погрешно протумачила његове сигнале?
 
Pa smuvas se sa onim ko se tebi svidja.
Normalno.
Nisi socijalna sluzba, pa da se smuvas a njegovim drugom da ga ne bi povredila. Amozda i pogresis. Ali to ne znas dok ne probas.
Svi muskarci, kao i devojke, na razlicite nacine pokazaju ili ne pokazuju da im se neko svidja.
 
Па добро, један показује сигнале - други не.
Или су можда другачији.
Или можда ниси била заинтересована да их приметиш.

Не разумем те баш сасвим. Да ли ти мислиш да то што се свиђаш његовом другу значи да си погрешно протумачила његове сигнале?
Da. Razmisljam o tome da nisam pogresno protumacila ovog koji mi se svidja... Jer nije on bio do kraja jasan...
A ovog drugog sam uvek smatrala dobrim drugom i imala strava komunikaciju sa njim....
 
Pa smuvas se sa onim ko se tebi svidja.
Normalno.
Nisi socijalna sluzba, pa da se smuvas a njegovim drugom da ga ne bi povredila. Amozda i pogresis. Ali to ne znas dok ne probas.
Svi muskarci, kao i devojke, na razlicite nacine pokazaju ili ne pokazuju da im se neko svidja.
Nisam socijalna sluzba.I ne bih ni zelela da budem,ali opet mi nekako lose....
 
Pocni ti njega da zavodis. Ovog koji ti se svidja. Sapuci mu na uvce, spusti ruku na kolence, kazi kako ti je zanimljiv i da bi volela da ga bolje upoznas i pozovi ga da izadjete:per:. E, ako izadjete, ti ces najbolje znati koliko bliskosti hoces za prvi sastanak. Mislim da ces vrlo brzo saznati kakve su mu namere i da li ih, uopste, ima. Ne gubi vreme cekajuci da ti se "javi" sta treba ciniti. Zamisli da ti je svaki dan neizmerno vazan i da moras nesto korisno uraditi, a ne gubiti vreme. Zamisli da je svaki dan - poklonjen i da ne znas koliko te jos takvih poklona ceka.

Od toga sto ti je lose ili ne - nemas nista. Mozda ni jedan ne zasluzuje paznju, mozda obojica, mada bih pre pomislila da je ovaj drugi mozda bolji izbor. U svakom slucaju, dok malo ne "zagrebes" po povrsini - neces znati.
 
Pocni ti njega da zavodis. Ovog koji ti se svidja. Sapuci mu na uvce, spusti ruku na kolence, kazi kako ti je zanimljiv i da bi volela da ga bolje upoznas i pozovi ga da izadjete:per:. E, ako izadjete, ti ces najbolje znati koliko bliskosti hoces za prvi sastanak. Mislim da ces vrlo brzo saznati kakve su mu namere i da li ih, uopste, ima. Ne gubi vreme cekajuci da ti se "javi" sta treba ciniti. Zamisli da ti je svaki dan neizmerno vazan i da moras nesto korisno uraditi, a ne gubiti vreme. Zamisli da je svaki dan - poklonjen i da ne znas koliko te jos takvih poklona ceka.

Od toga sto ti je lose ili ne - nemas nista. Mozda ni jedan ne zasluzuje paznju, mozda obojica, mada bih pre pomislila da je ovaj drugi mozda bolji izbor. U svakom slucaju, dok malo ne "zagrebes" po povrsini - neces znati.

:klap:
 
Da li imate neke sigurne znake po kojima ste 100% sigurne sa se nekome svidjate? Nesto sto uradi ili kaze i vi tada jednostavno znate...

koje pitanje :) razmisljam vec pet minuta ... da, kada pricam sa nekim muskarcem, a on se telom naginje ka meni i smesi se kao debil... ali ne znam da li ce tebi ovo da pomogne - ja zavodim na pricu, ne na vitak struk :lol:
 
Istina....Slazem se sa svim gore navedenim,ali ja sam oduvek bila ono "smotano" zensko... Znam sta hocu,ali ne i kako da dodjem do toga... Po "tim" podrazumevam samo momke koji su mi se svidjali....
 
Da li imate neke sigurne znake po kojima ste 100% sigurne sa se nekome svidjate? Nesto sto uradi ili kaze i vi tada jednostavno znate...

Ахам. Знам по томе како ме гледа кад мисли да не видим то... :manikir:
А теби бих саветовала да се не муваш ни са једним. Бар за сад. :neutral:
 
ja znam kad se nekom svidjam. znam i nakoji nacin mu se svidjam. a kako....

pa iskustvo draga...
:manikir::butkice:

(a iskustvo se ne stice lako...zeznula sam se par puta!
malo umres od blama...i kad porastes, shvatis da svako svoje blamove pamti i niko drugi!)
 
Da li imate neke sigurne znake po kojima ste 100% sigurne sa se nekome svidjate? Nesto sto uradi ili kaze i vi tada jednostavno znate...

Skoro sam se nasla u situaciji da sam mislila da se svidjam jednom momku (a bogami svidjao se i on meni ;) ) i od njega dobijala te "signale"... Od onih najjednostavnijih da me uhvati oko struka,da mi namiguje,kada izadjemo da peva neku pesmu neprestalno da gleda u mene,da me poljubi u obraz bezbroj puta,da se skroz neobavezno drzimo za ruke... Kao malo tezu varijantu istih sam dozivljavala ona njegova pitanja "da li si zaljubljena?" i slicna...
A onda se dogodila strasna stvar! Nacula sam sasvim slucajno da se svidjam njegovom drugu. Zapravo nasem zajednickom drugu od koga te iste "signale" nisam ni primetila. Shok! Nisam znala ni kako da se postavim ni sta da radim...Uzasno osecanje.... Moguce je da jednostavno nisam zelela da primetim,ali od tog druga nije bilo nicega od vec gore navedenog. I dalje ne znam sta da radim.... Saveti bi dobro dosli... Ako je koji pripadnik muskog roda ovde zalutao,molim i njega za misljenje.... :)


kad porasteš kašće ti se samo
:manikir::manikir::manikir::manikir::manikir:
 
Ja sam bila kreten za te signale. Dok tip ne primeni praistorijsku metodu ''motka po glavi pa ajde u pećinu'' ništa nisam kapirala.

I ja isto tako...
A i ne volim te signale... Lako ih provalim... I uvek se pravim blentava dok ne polude i jasno i glasno mi to stave do znanja...

E tad počinjem da tvrdim pazar...

"Jer ovako kada nemaš me, ja imam te...";):mrgreen:
 
od tzv signala koje si nabrojala, veliku vecinu radim sa naj drugom i drugaricom
jer mi je to vise neki znak opustenosti sa nekim nego "muvanja"a mozda me oboje muvaju.....:think:

uglavnom ne volim da se oslanjam na signale ... cim primjetim da sam stekla neku osnovu jezika sa osobom, jasno kazem da me zanima i da bih htjela da vise vremena provodimo zajedno.
ostalo zavisi od odgovora
 
Ova tema je pod utiskom filma........ ako nije treba da ga gledaš... jaooooo bila sam za 8. mart u takvudu, dobile smo karte M. i ja i ne mogu da se setim kako se zove... koji mozak LOL............... ali jeste, jeste tema filma upravo ova tema..... seticu se
 

Back
Top