Beovizija u skupštini

Wallter

Obećava
Banovan
Poruka
71
Vladan Batić je za skupštinskom govornicom danas uputio javno pitanje ministru kulture, da li će da poduzme nešto vezano za lakrdiju oko slanja turbofolk pesme da predstavlja Srbiju u Evropi.

A, stvarno, bruka i sramota da nas prikazuju takvima. Iako je to kič festival, ipak ne treba od sebe da pravimo majmune.
 
Nema stvarno....

To je slika i prilika skupstine , samo na festivalu i u muzici....

A kljunar bi svuda da se politicari trpaju, kao u tursko vreme , prvi da probaju mladu....


Ako ste za to, onda hajde da svaki festival odrzavamo tako sto posaljemo video snimke ucesnika u skupstinu , pa nek oni odluce sve u ovoj zemlji....
Seljaci koji bi da se pitaju za sve....i to prolazi kod seljaka, ......mora da se selim iz ove srbije , jer vise nije moja.....znaci ekonomski sam preboleo i najvecu bedu, ali kad na ekonomsku bedu dodate i duhovnu, pa sta onda coveku ostaje....emotivnu bedu vec vidjam svaki dan...
 
Лепо је рекао. Песма је идиотска и не разумем на основу чега је победила. Зар су три члана жирија меродавнија од гласова публике? Колико ја знам жири је лако поткупити - не овај него сваки - и далеко би поштеније било да грађани Србије бирају свог представника.

Да се разумемо - ја нисам чула песму коју су гледаоци изгласали али верујем у добар укус нашег народа. Победничку песму сам јуче чула и грозна је. Да сам на месту министра културе самоиницијативно бих спречила извођаче да нас бламирају а жири укинула за сва времена па нека народ бира - демократски је.
 
ček ček??
jel izabrana?
šta sad?
nismo više u jednoumlju, nećete ništa promeniti ždrakanjem po svim medijima i pisanjem retardiranih peticija. izabrana je, kraj.
eventualno možete da se borite da se sledeće godine promeni malo sistem bodovanja, ali što se tiče ove godine to je to.
pesma je krš, da se razumemo, juče sam je poslušao i bezveze je, ALI JE IZABRANA.
i ovi iz OT benda me nerviraju, do juče su bili na akademiji sad hoće na evroviziji, protestuju još. polako bre instant generacijo
 
onomad ceo b92 se sprdao sa buducom pobednicom evrovizije, marijom

cak i kad je pobedila bilo im je krivo, pa i dan danas

svi salju svakakve vrste pesama i pesmica, a zar je i za ocekivati da opet pobedimo?

pa bar da se zabavljamo
 
Vladan Batić je za skupštinskom govornicom danas uputio javno pitanje ministru kulture, da li će da poduzme nešto vezano za lakrdiju oko slanja turbofolk pesme da predstavlja Srbiju u Evropi.

A, stvarno, bruka i sramota da nas prikazuju takvima. Iako je to kič festival, ipak ne treba od sebe da pravimo majmune.

Cudno od Batica......Koga zabole za pederski festival koji se zove pesma evrovizije.I sad je njemu to neki problem pored na stotine drugih ozbiljnih problema koje Srbija ima.
 

Back
Top