Testovi na thc - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 120

Tema: Testovi na thc

Buduća legenda Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Hmmmm... 'ajd malo iz licnog iskustva, pa vi procenite sta je koliko strasno...

Ne tako davno, u moje kasne osnovno-skolske i rane srednjoskolske dane, imao sam finu bandicu od drustva, i svake veceri smo se rakijali i dzidzali itd... Sve dok to meni nije preslo u naviku... Nije mi smetala materijalna strana svega toga jer sam i tada (i ako jos u srednjoj skoli) radio za Amere i imao sasvim solidna primanja... I tako, dan za danom, meni svaki dan postajao isti: malo rada - skola (kad me ne mrzi da odem) - rakijanje i ostala njesra... Ali ipak, bilo mi je fino... godinu-dve... No posle sam polako poceo da primecujem da sve manje radim, da je moje drustvo gotovo nestalo i da se zamenilo narkosima i alkosima cijim bednim zivotima sam se smejao ne shvatajuci da i ja idem u tom pravcu...

Ma ne, dzidza i alkohol nisu strasni... Necu preci preko tog praga... Bar mislim da sam tako mislio...

E sad, da skratim, epilog price glasi - posle par godina, shvatim da ja robujem tim malim 'slatkim' porocima. Da kad imam neki problem nemam vise kome da se obratim i s' kim da popricam. Da moji stari ortaci lepo guraju napred i zive sasvim srecno bez ikakvih narkotika... Da ne pominjem opste fizicke probleme - slaba koncentracija, razmisljanje celog dana kako cu se uvece lepo napusiti i napiti, gubitak pamcenja (probudis se ujutru, i treba ti pola sata da shvatis gde si, a onda lupanje glavom o zid da se setis da nisi mozda napravio neko sranje prethodne veceri), zanemarivanje sopstvenog izgleda i racuna o zdravlju (pa danas, recimo, pucam debele pare i trosim hrpu vremena da bih sredio zube koje sam svojom nemarnoscu i nepaznjom unistio)... E, eto, to su simptomi te ne-tako-strasne dzidze i nase stare domace... Nikad nisam presao na nesto jace (ipak sam imao odredjenu dozu samokontrole), mada jesam probao razna sranja... Mozda to gde sam u tom trenutku bio i nije bilo 'dno-dna', bar ne u materijalnom smislu (ipak sam jos uvek prilicno lepo zaradjivao i mogao da izdrzavam sebe), ali u socioloskom smislu, bilo je i dublje od toga... Ja zaista vise nisam imao ni jednog prijatelja... Stavise, ja sam gurao ljude od sebe. Sve zivo sam omalovazavao, podcenjivao, ismevao... Tako da su pojedini (slabijeg mentalnog sklopa od mene, pa nisu mogli recima da izadju na kraj sa mnom, ili pak nisu primecivali da se ispred njih nalazi narkos u razvoju) cak poceli i da me mrze... A kad covek postane social-outcast, eto idealne prilike da isti postane totalni narkos (da, ljudi ne predju na heroin, kokain i sta vec zato sto zele nesto jace, vec im treba nesto jace da zaborave da ih je drustvo odbacilo)... E, tek tada krece prava nocna mora... Tacnije, meni se zivot pretvorio u nocnu moru, a ja nisam zeleo (tacnije nisam imao snage da iz svega toga izadjem)... Kad zivis toliko dugo u tom ruzicastom svetu, jako je tesko izaci iz njega (sto neko rece, smisljaces sva moguca opravdanja samo da se ne odreknes svojih prijatelja - opijata i narkotika)...

... sve dok jednog jutra nisam ustao, i sale radi rekao sebi 'vise nema alkohola i dzidze!' (ne, nije zato sto mi je bila muka ili sta vec, jer prosle noci sam bio skroz straight)... I odem ja tako na dorucak, i porucim Sprite - zena sto radi na doticnom mestu samo sto se nije slogirala (posto je meni dorucak bilo pivo)... I tako dan za danom, reci koje sam sebi rekao u sali postajale su realnost... 2 godine nisam okusio ni kap alkohola, poduvao ni jedan dzoint... Happy end glasi: Prijatelje opet imam, zaradjujem vise nego ranije, zivim 100% zdravije (ako izuzmemo cigarete) i potpuno sam srecan bez ikakvih narkotika... A moje ex 'drustvo' (to mi je bilo originalno drustvo jos iz vrtica kome sam se vratio kad sam poceo da se ubijam opijatima) - dvoje njih su redovni posetioci Laze Lazarevica, jedan se lecio u Topolnici 6 meseci, vecina njih je jedva zavrsila srednju skolu - oni koji su se iz toga izvukli vec rade kao fizikalci... Dvoje su na robiji... Ljudi su ostali bez svojih zivota i pre nego sto su poceli da zive... Samo jos jedan moj drug i ja smo se izvukli iz svega toga...

I danas se smejem onome sto sam radio, i jos uvek placam ceh svega, ali znam da nema te supstance koja bi me naterala da postanem njen rob... Been there, done that, i to mi je sasvim dovoljno da isto stanje 'zivota na oblacima' ne pozelim ni najgorem neprijatelju...

Necu vise savetovati nista, ali eto, ako vas ne mrzi, procitajte ono sto kazu 'Zivot pise romane', pa prosudite koliko je sta bezazleno...

Nadam se da ce bar neko naci ovo poucnim...

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano

Da ne poznajem sebe (manje, vise - dovoljno) verovatno bi me tvoj post uvredio. Dalje, tvoje pisanje bi bilo smesno da se ne bavis stvarima koje su znacajnije nego sto mislis da jesu. Moje misljenje je bilo a i dalje jeste, da je potpuno suvislo iznositi misljenje o bilo kojoj temi o kojoj nemas licno iskustvo, a posebno o temi kao sto je ova. Ako vecina sveta smatra da je nesto lose (dakle, lose) po zdravlje ljudi, a ti si negde procitala (procitala) da je zapravo vecina u zabludi, potpuno je bezveze lobirati u korist necega sto si procitala. Takvo ponasanje ja karakterisem kao zlo ili imbecilno. Nisam rekao da si ti zla ili imbecilna, ali takvo ponasanje nazivam tako.

U vezi linkova sa neta - mislim, ja tebi mogu da dam stotine linkova o najrazlicitijim glupostima. I sta do znaci, da su te gluposti istina? Danas svako moze da ima sajt. Pazi kad ga cak i ja imam Uzgred, jesam kliknuo na url kojeg si ponudila, ali poruka koja se dobija kad se on ucita iz Srbije je "Sorry, We at Showtime Online express our apologies; however, these pages are intended for access only from within the United States.". Mozda ti je to dodatni razlog da se zapitas zasto je tako. A mozda je i slucajno.

U vezi zajedljivih komentara na moje "veliiiko iskustvo" i onaj kako ja "ocigledno dosta znam", moram da kazem da smatram da je jedna od mojih najvecih vrlina ta sto ne smatram da imam 'veliko iskustvo' i sto uvek mogu da preispitam svoje stavove i da, kad shvatim da je tako, priznam kad sam pogresio. Nazalost, ovaj put nije tako.

I, ja sam barem gledao Krleta i Zvekija kako duvaju. Ti nisi ni to :wink:

Ako neko stoji na ivici necega za sta svi tvrde da je provalija, a ti si cula da zapravo nije, nemoj ga gurati dole ako vec ne zelis da ga povuces nazad.

Ako nastavis da gusis o stvarima koje ne poznajes, pocecu da ti pricam o tome kako to izgleda kad si u krevetu sa Seve

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano

Citat Original postavio Rastamanchina
    e stvarno....
    svi vi nesto kenjate,pusio sam-prestao sam-trcim(??)
    nemate vi pojma.
    neke argumente ste mi pobili(neke realno neke nerealno),ali kako to da su svi indijanci citav zivot pusili cannabis a ziveli su u p.m. mnogo godina.i indijci isto.ima u 1.broju ckm-a slika dede a ispod pise "129.rodjendan docekao sa cannabisom i prijateljima".kako to da nije umr'o sa jedno 25-30 godina KAO NARKOMAN???
    i kako to da citava jedna nacija moze da bude narkomanska (RASTAFARIJANCI)?
    Ti mali osim sto si blago retardiran ( sto se vidi iz opisa jednog tvog vecernjeg izlaska) i totalno neobrazovan si uz to drzak i bezobrazan. A to je najgora moguca kombinacija mislim glupost i bezobrazluk. Pojedinacno se ove karakterne osobine jos nekako i mogu svariti, ali zajedno nikako.
    Ne znam sta ti tu nije jasno. Pusio sam travu intenzivno i sam zadojen propagandom o njenoj korisnosti i dobrobiti za zdravlje. Jednom sam cak isao i da polazem ispit na faxu naduvan ubjedjen da sve znam sto se logino zavrsilo katastrofalno. A onda sam jednog jednog ljepog dana shvatio kako trava utice na mentalne procese a promatrajuci likove koji duvaju godinama postao sasvim siguran da je trava najbolji nacin da postanes blago retardiran flegmaticni smrdljivac koji pluta poput govna u kanalizaciji na marginama drustva. Ovdje cu zamoliti Candy ili kako se vec zove da ne lupeta o necemu o cemu nema pojma.
    Od tada je proslo puno vremena a od prije 5 godina uspio sam ostaviti i cigarete. Necu ti ni pominjati koliko se moj zivot od tada promjenio, a i nema smisla jer ti ionako sve negiras i jedino sto znas je da trubis kako je trava zdrava i da mases sa izmisljenim i netacnim podacima. Trcanje i fizicku aktivnost sam pomenuo zato sto je to dobar nacin da se boris protiv stetnih ovisnosti. Naravno ni neocekujem da ce ista od ovoga doprijeti do tvoje dimom obavijene glave. Zato se povlacim sa ovog foruma. A tebi od srca zelim sve najbolje. Izgleda da ce ti trebati sva pomoc koju mozes dobiti da se suocis sa svojim demonima.Sretno!

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Candy_not2
    za Groucho Marxa: sasvim se slazem da ti napises onom Institutu za medicinska istrazivanja poruku i da im trazis da ti se kao i svima nama izvine (tako ce to biti uradjeno i u moje ime). Time ce biti tvoje veliiiko iskustvo od nebrojeno postova napokon korisno upotrebljeno. Kad vec toliko vremena sedis i kucas postove do sad si mogao i da naucis da ih citas. Nemoj da me vise smaras sa tvojim komentarima mojih postova jer me mrzi da ti objasnjavam nesto sto nisam tvrdila. Po tvojim komentarima mogu da zakljucim da si samo boldovane reci citao tj konstatovao a ostalo si nagadjao iz svog bogatog iskustva i znanja iz gledanja Krleta i Zvekija kako duvaju ili vec nesto drugo rade. Ako hoces neki odgovor od mene procitaj moje postove ponovo, a ne samo citate i boldovana slova. Pokusaj naravno da baratas cinjenicama a ne necim sto ti neko negde uz duvku napricao i pokazao usput stojeci na jednoj nozi a ti sve video i pokapirao na ovom svetu.
    Za Rastu poruka je vec napisana u prvom postu i mislim da je shvatio. Pitanje je ostalo da li ce da je prihvati, ali to je vec njegov izbor.

imam predlog...ajde da te uvatimo i naduvamo...pa onda sutra opet...pa tako nedelju dana...
    pa ako sama ne shvatis kako trava utice na organizam onda si stvarno fenomen...
    mislim, cemu rasprave i dokazivanje? uzmi popusi kutiju cigara pa neces moci da potrcis a da ti ne prolupa srce. sta mislis, majke ti, kako je onda sa travom?
    sta kazes? jel hoces?

Obećava
    Učlanjen
    18.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano

Citam sve ove postove od prvog do zadnjeg i jedino sto mogu da zakljucim je jedno veliko nista. Jednostavno nemogu da shvatim ljude kojima je to(droga,alkohol,obmana roditelja ...) prioritet u zivotu-ovde mislim na Rastu. Svaka cast svima koji su mu se javili i pokusali da objasne ono sto su objasnili ali koliko vidim to nije naislo na odjek u njegovoj glavi. Zasto??? Najverovatnije zato sto nece.Vash dobronamerni trud ostace bez uspeha. Zasto se truditi onda?
    Ja bih sve njih koji su se rodili pravi i zdravi, koji zive u koliko-toliko normalnoj porodici bez vecih problema finasijske ,zdravstvene i druge prirode a koji su iz nekog licnog hira ili obesti postali ili teze ka tome da postanu alkoholicari, narkomani itd,kao i njihove roditelje kojima je karijera vaznija od porodice i njenih vrednosti LEPO POSLALA U RUDNIK.
    Ma to je jedini lek za njih.Da ne vide beo dan,i hranila ih samo onoliko koliko je potrebno da opstanu da bi i sutra mogli da nastave sa kopanjem.Kakvi lekari, psiholozi,terapije,lecenja i ostala zajebancija.Cisto bacanje para.Ma ne bi im ni dozvolila da se lece cak i kad bi to hteli(zasto opterecivati drustvo i trositi tudje pare za takav sljam).
    Zato se nemojte truditi ista da objasnjavate Rasti i njemu slicnim. Pustite ih neka rade onako kao misle da je nabolje i jednog dana kad zavrse dva metra ispod zemlje ovo drustvo ce biti spaseno i ocisceno od jos jednog smrada.Znam da ce se sada osuti paljba po meni zbog ovakvog stava ali jednostavno morala sam da iznesem svoje misljenje.Pozdrav

Podrazumevano

argonaute,a otkud ti 100% znas da su u tim anti-drugs propagandama informacije tacnije nego u organizacijama tipa NORML (organizacija za legalizaciju marihuane)??
    mozda su bas njihova istrazivanja tacna.
    a to za ispit,ispricacu ti jednu kratku pricu.
    zadnja sedmica skole,kontrolni iz fizike.ja treba da dobijem 2 da bih imao 2 zakljucnu (iz fizike) i da bih prosao 4-orkom.
    cas pre fizike-veliki odmor.odem ja iza skole i napusim se,dodjem na kontrolni,uradim ga i dobijem 4.
    da napomenem,nisam znao nista,ni jednu formulu,ama bas nista.
    a znam i likove koji trenutno idu na fax,puse marihuanu i prosjecni su ucenici.a nisu tek poceli, znaci bar 5 godina puse. e sad vi recite TEK ZA PET GODINA ONI CE POCETI GUBITI ORIJENTACIJU U VREMENU I BLA BLA BLA OTUDJICE SE OD SVIJETA BLA BLA i tako to

Buduća legenda dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Podrazumevano

Dete u redu je, vec pocinjes da nas gusis.
    Ako ces da duvas, duvaj samo nemoj molim te da nam solis pamet.
    Za to je potrebno da imas malo vise godina i da te je davno prosao pubertet a ti si jos uvek u istom.

Legenda
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Groucho Marx
    - u Americi (gde si ti trenutno) marihuana nikad nije mogla da se koristi u medicinske svrhe na celog teritoriji. Mogla je i moze jos uvek, jedino u San Francisku. Dobija se na recept. I nisi navela koji teski bolesnici pa cu to ja da uradim - dobijaju je samo oni oboleli od raka i zarazeni sidom. Ovi od raka je dobijaju jer bi svejedno uzimali morfijum, a za ove druge je utvrdjeno da time lakse podnose bolest.
    e za lekovitost marihuane...bila je emisija kako u UK koriste neki ekstrakt za lecenje multipla-skleroze (valjda marihuana otvara dejstvo nekih receptora, pa se neki lekovi primaju), ne znam da li su oni bili naduvani od toga posto je to bilo u obliku spreja, onda valjda jesu.. to je bilo pre nekoliko godina, prikazivali su te ljude, kako su izleceni... ne znam sta je sada s tim

Legenda
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Ma ne, dzidza i alkohol nisu strasni... Necu preci preko tog praga... Bar mislim da sam tako mislio...
    auuu ja ne duvam...ali sedim na netu..doduse smara me sve vishe :I i poneshto dosta lici na tvoj opis
    uf

Aktivan član little (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

A ne da je stetna...

GODISNJI PREGLED UZROCNIKA SMRTI

CIGARETE ---------------------------- 400,000
    ALKOHOL ----------------------------- 100,000
    LEGALNE DROGE ----------------------- 20,000
    ILEGALNE DROGE ---------------------- 15,000
    KOFEIN ----------------------------- 2,000
    ASPIRIN ----------------------------- 500
    MARIHUANA --------------------------- 0
    A, jel marihana spada u legalne ili u ilegalne droge

Podrazumevano

misli se na DRUGE ILEGALNE DROGE (osim marihuane)

Početnik
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dragi agronaute!!!

Citat Original postavio anakin
    Citat Original postavio Candy_not2
    za Groucho Marxa: sasvim se slazem da ti napises onom Institutu za medicinska istrazivanja poruku i da im trazis da ti se kao i svima nama izvine (tako ce to biti uradjeno i u moje ime). Time ce biti tvoje veliiiko iskustvo od nebrojeno postova napokon korisno upotrebljeno. Kad vec toliko vremena sedis i kucas postove do sad si mogao i da naucis da ih citas. Nemoj da me vise smaras sa tvojim komentarima mojih postova jer me mrzi da ti objasnjavam nesto sto nisam tvrdila. Po tvojim komentarima mogu da zakljucim da si samo boldovane reci citao tj konstatovao a ostalo si nagadjao iz svog bogatog iskustva i znanja iz gledanja Krleta i Zvekija kako duvaju ili vec nesto drugo rade. Ako hoces neki odgovor od mene procitaj moje postove ponovo, a ne samo citate i boldovana slova. Pokusaj naravno da baratas cinjenicama a ne necim sto ti neko negde uz duvku napricao i pokazao usput stojeci na jednoj nozi a ti sve video i pokapirao na ovom svetu.
    Za Rastu poruka je vec napisana u prvom postu i mislim da je shvatio. Pitanje je ostalo da li ce da je prihvati, ali to je vec njegov izbor.

imam predlog...ajde da te uvatimo i naduvamo...pa onda sutra opet...pa tako nedelju dana...
    pa ako sama ne shvatis kako trava utice na organizam onda si stvarno fenomen...
    mislim, cemu rasprave i dokazivanje? uzmi popusi kutiju cigara pa neces moci da potrcis a da ti ne prolupa srce. sta mislis, majke ti, kako je onda sa travom?
    sta kazes? jel hoces?

C,c,c, kakav je to recnik? Pogledaj kakav ti je prvi post u kome su se iscudjavao mom stavu prema Rasti! Vidim da ti, gospodine, imas jos krasnije epitete. Znaci li to da smo se konacno slozili o definiciji Rastinih osobina?
    A tvoja i ostala zgrazavanja o mom predlogu Rasti da se ubije i okonca sebi i okolini lagane muke... mozda to zvuci strasno, ali veruj mi psiholoski profil Raste nema ni trunku suicidnih ideja, garantujem ti, taj se nece ubiti.
    Veruj mi, takodje, da moje provokacije upucene RAsti imaju mnogo vise odjeka neko iznosenje cinjenica, dokazivanje, osporavanje, nalazenje sajtova, naucna istrazivanja... to se tako ne radi. Tako se sa ovisnicima moze rastezati diskusija do beskraja. I da, to su metoda u psihologiji, ma koliko zvuci suludo, koje daju najbolje rezultate.

Zainteresovan član Ragen (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2004.
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano

e ljudi polako, a i ti nina... ovde smo da ubedimo jedno derle (mada ne znam kako je to moguce) da je marihuana stetna i da nas 99% normalne populacije nece naprasno poceti da pusi gandzu.. ja sam prestao! a drugi su prestali! od mojih nekadasnjih prijatelja, sa kojima sam pusio, vide od pola je u zatvoru, a dvojica njih, koji su na vreme otisli od takvog zivota, pored mene, sada imaju svoje kompanije i uspesni su ljudi... rasta, ako cu da biram izmedju trave i uspesnog zivota, onda biram ovo drugo..

jos jedna stvarL 'ajde molim te da se sretnemo, da te "ofarbam" malo, ili mi daju barem broj telefona tvojih

ajde ljudi, nemojte da vas jedno derle pali ovde, ok?

Podrazumevano

a ko je rekao da cu ja pusiti do kraja zivota?
    prestacu jednom,ali ne zastalno,nego ono,jednom u 3 meseca,a ne ovako,skoro svaki drugi dan

Podrazumevano

i jos nesto:
    mislim da bi se ovaj topic trebao pod hitno zakljucati jer je otisao ot teme u p.materinu,pitao sam zna li iko kako proci test,a ne da li je marihuana stetna.

znaci molim administratora/moderatora da zakljuca topic.

p.s.otkrio sam kako proci test...

SVE JE TO MARIHUANA BIBLIJA RASTAMANA.....

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Zaslužan član Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    245

Podrazumevano

A ne da je stetna...

GODISNJI PREGLED UZROCNIKA SMRTI

CIGARETE ---------------------------- 400,000
    ALKOHOL ----------------------------- 100,000
    LEGALNE DROGE ----------------------- 20,000
    ILEGALNE DROGE ---------------------- 15,000
    KOFEIN ----------------------------- 2,000
    ASPIRIN ----------------------------- 500
    MARIHUANA --------------------------- 0
    Postoji decko koji ima prosek deset na pravnom i koji bez 3-5 , a kasnije do 10 dzointa nije mogao.
    i na kraju umesto inteligentnih primedbi je gubio smisao, smrsao do nule , ostao ziv , ali ZIVI LESH.

Legenda
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

i jos nesto:
    mislim da bi se ovaj topic trebao pod hitno zakljucati jer je otisao ot teme u p.materinu,pitao sam zna li iko kako proci test,a ne da li je marihuana stetna.

znaci molim administratora/moderatora da zakljuca topic.

p.s.otkrio sam kako proci test...

SVE JE TO MARIHUANA BIBLIJA RASTAMANA.....
    pa ne duvas do 28.6. beshe

Legenda
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dragi agronaute!!!

Citat Original postavio nina77
    Veruj mi, takodje, da moje provokacije upucene RAsti imaju mnogo vise odjeka neko iznosenje cinjenica, dokazivanje, osporavanje, nalazenje sajtova, naucna istrazivanja... to se tako ne radi. Tako se sa ovisnicima moze rastezati diskusija do beskraja. I da, to su metoda u psihologiji, ma koliko zvuci suludo, koje daju najbolje rezultate.
    pa onda si se sada odala, i propade ti plan..posto i on ovo cita

anakin
    Guest

Podrazumevano

meni je suludo da je psiholog tako nadrkan...
    i da ne moze da protrefi ni pol osobe sa kojom prica...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano

ja mislim da je ona pobrkala tebe i mene, mrzi zenu da cita puno ime pa ukacila samo prvo slovo
    dajte ljudi jel postoji tamo nekakva asocijacija koja kontrolise psihologe treba zenu prijaviti prije nego sto napravi dosta stete....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano

e a smesni ste svi do jednog

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Za Ninu,molim Vas zašto se narkomani tretiraju kao bolesnici,a ne kao kriminalci?Zašto uživanje narkotika nije zakonski kažnjivo?Nažalost,ceo život mi se sveo na dilemu da li da ustanem(zbog deteta od tri godine,kome je otac malo,malo na marihuani)ili da odustanem(svaki dan kad dođe sa posla MUKA MI JE OD SEBE kad ga zagledam).Godinama pre nego što smo se upoznali on je bio i na težim drogama,što su i on i njegova porodica sakrili od mene.To sam saznala na najgori mogući način,posle teškog porođaja,kad su mu u krvi otkrili HCV.Srećom dete i ja nismo zaraženi,ali nisam dojila dete,išli smo na kontrole svakih šest meseci...A on je ponovo počeo sa marihuanom,što njegovi "odobravaju",samo da ne bi pao u depresiju(njegovi izgovori)i ponovo otišao u teške droge.NJegova majka me stalno moli da ostanem uz njega,jer ako ga napustimo mom detetu će otac umreti od droge,pa ću sama da se borim sa tim celog života,moji će saznati,pa dete neće više moći da viđa oca...On nas kao voli,pažljiv je i nežan otac,ali ja ga prezirem jer kao i svi narkomani koristi situaciju,sebično uživajući u onome što me psihički ubija,tako da nije on za lečenje nego ja.ZA MENE JE MARIHUANA ŠTETNA,IAKO JE NE KORISTIM,što je verovatno slučaj sa svim članovima porodica onih koji je koriste.Preventivno,mislim da mnogi klinci ne bi tako lako probali droge,da znaju da mogu otići na prinudni rad ili u popravni dom u slučaju da konzumiraju iste.

Moderator smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    81
    Reputaciona moć
    318

Podrazumevano

argonaute,a otkud ti 100% znas da su u tim anti-drugs propagandama informacije tacnije nego u organizacijama tipa NORML (organizacija za legalizaciju marihuane)??
    mozda su bas njihova istrazivanja tacna.
    a to za ispit,ispricacu ti jednu kratku pricu.
    zadnja sedmica skole,kontrolni iz fizike.ja treba da dobijem 2 da bih imao 2 zakljucnu (iz fizike) i da bih prosao 4-orkom.
    cas pre fizike-veliki odmor.odem ja iza skole i napusim se,dodjem na kontrolni,uradim ga i dobijem 4.
    da napomenem,nisam znao nista,ni jednu formulu,ama bas nista.
    a znam i likove koji trenutno idu na fax,puse marihuanu i prosjecni su ucenici.a nisu tek poceli, znaci bar 5 godina puse. e sad vi recite TEK ZA PET GODINA ONI CE POCETI GUBITI ORIJENTACIJU U VREMENU I BLA BLA BLA OTUDJICE SE OD SVIJETA BLA BLA i tako to

Ovo je stvarno za posmatranje!

Podrazumevano

Citat Original postavio linorelija
    Za Ninu,molim Vas zašto se narkomani tretiraju kao bolesnici,a ne kao kriminalci?
    Ne vidim razlog ni za bolesnici (ako pričamo o marihuani),a zašto bi se tretirali kao kriminalci? Je l' možda neko lik XY nanosi štetu nekom drugom jer se ubo u venu? NE.
    Citat Original postavio linorelija
    Zašto uživanje narkotika nije zakonski kažnjivo?
    A ko to kaže da nije? Mada ne bi trebalo biti,jer kao što sam već rekao,"narkomani" ne štete nikome drugom nego sebi(zavisno od vrste).

ZAKLJUČAJTE VIŠE OVAJ TOPIK!!!

Obećava
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano vaistinu

:shock: :shock: :shock:

stvarno, ZAKLJUCAJTE OVAJ TOPIC, i otvorite citav novi forum na kome ce se ljudi baviti propagiranjem trave i ostalih narkotika.

predlazem ime za forum: "PROLKETI IDIOTI PROPAGIRAJU NARKOTIKE"

Slične teme

1. X testovi
    Autor Truman u forumu Arhiva
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 28.04.2005., 13:38
  2. SAT testovi
    Autor Alarm u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.02.2005., 18:35
  3. Testovi
    Autor Delija_do_smrti_ u forumu Beograd